BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV BMW Individual Storm Bay metalizuotos spalvos įkraunamas sieninėje BMW Wallbox stotelėje namo fone
Kaina nuo136 350 €
AtstumasNet 566 km siekiantis nuvažiuojamas atstumas*
Variklio tipasElektra

iX M60

BMW M

BMW iX M60 elektromobilis

Kaina nuo136 350 €
AtstumasNet 566 km siekiantis nuvažiuojamas atstumas*
Variklio tipasElektra
iX M60BMW iX M60 elektromobilis

BMW iX M60: AUKŠČIAUSIO LYGIO ELEKTRINIO VAIRAVIMO DINAMIKA.

BMW iX M60 – tai pažangios BMW i galios ir BMW M serijai būdingų savybių derinys. Susipažinkite su pirmuoju visiškai elektriniu BMW M automobiliu didesnio pravažumo automobilių (SAV) segmente:
 

 • visiškai elektrinė pavara su dviem BMW M eDrive varikliais, elektrinė visų varančiųjų ratų BMW xDrive sistema, 455 kW (619 AG)** galia ir 1 100 Nm*** sukimo momentas.
 • Adrenalino kupinas absoliutus vairavimo malonumas, išsiskiriantis jokios CO2 emisijos negeneruojančiu važiavimu ir net 566* kilometrus siekiančiu nuvažiuojamu atstumu (WLTP).
 • Išgrynintas dizaino stilius, erdvios interjero proporcijos ir itin moderni aplinka.
 • Moderniausios technologijos ir išskirtinai platus standartinės įrangos asortimentas.

BMW iX M60:
Energijos sąnaudos kWh/100 km (WLTP): 24,7–21,7*
Elektra nuvažiuojamas atstumas km (WLTP): 499–566*
CO2 emisija g/km: 0

Skaityti daugiau

BMW iX M60 GALIA.

Visiškai elektrinė BMW iX M60 automobilio pavaros sistema, nuvažiuojamas atstumas, pakaba ir galia.

BMW iX M60.

Sportiškas ir visiškai elektrinis vairavimo malonumas, negeneruojantis jokios emisijos.
 • Du BMW M eDrive varikliai su išmaniaja BMW xDrive visų varančiųjų ratų pavara
 • Emocingas BMW M IconicSounds Electric garsas
 • Adaptyvi pakaba su dviejų svirčių pneumatine pakaba ir aktyvaus vairavimo sistema
 • 455 kW/619 AG**, 0-100 km/h per 3,8 sekundes*
 • Iki 566 km* nuvažiuojamas atstumas (WLTP)
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV BMW Individual Storm Bay metalizuotos spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW iX M60 – PAGRINDINIAI GALIOS AKCENTAI.

BMW iX M60 automobilis žavi savo visiškai elektrine M galia, itin tikslia vairavimo dinamika ir pažangiomis savybėmis:

 • du galingi elektriniai BMW M eDrive varikliai, išsiskiriantys net 455 kW (619 AG)** galia ir 1 100 Nm*** sukimo momentu.
 • Starto kontrolės sistema Launch Control ir visų varančiųjų ratų elektrinė pavara BMW xDrive užtikrina itin sportišką 100 km/h greičio išvystymą vos per 3,8 sekundės*. Didžiausias greitis: 250 km/h.
 • Įstabi vairavimo dinamika ir itin tikslus valdymas užtikrinamas elektroniniu būdu valdomos amortizatorių standumo amortizacijos sistemos ir 2 ašių pneumatinės pakabos su specialiais M nustatymais bei integruotos vairavimo sistemos ir M sportinių stabdžių dėka.
 • Jaudinantis BMW M IconicSounds Electric garsas dar labiau išryškina M serijai būdingą vairavimo malonumą.
iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos vaizdas iš priekio su vertikaliomis BMW priekinėmis grotelėmis
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV elektromobilio važiuoklė

BMW iX M60 pavaros sistema.

Itin pažangios iX M60 automobilio pavaros sistemos detalės ir du efektyvūs BMW M eDrive varikliai užtikrina greitą galios perdavimą. Galiniams ratams daugiau jėgos perduodanti visų varančiųjų ratų sistema ir jaudinantis garsas – tai sportiškiems automobiliams būdingi charakterio akcentai. Dėl didelį nuvažiuojamą atstumą užtikrinančios talpios aukštos įtampos baterijos vairavimo malonumu mėgausitės ir ilgesnių kelionių metu.
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos, adaptyvioji serijos dviejų ašių pneumatinė pakaba vaizdas iš šono

Adaptyvioji 2 ašių pneumatinė pakaba

Adaptyvioji  serijos 2 ašių pneumatinė pakaba su automatiniu lygmens reguliavimu, M serijai būdingi stabilizatoriai ir kitos savybės užtikrina ypatingai patogų vairavimą ir puikias dinamikos savybes. Tai leidžia ne tik išlaikyti vienodą automobilio aukštį nepriklausomai nuo jo apkrovos, bet ir automatiškai pritaiko aukštį pasirinktam važiavimo režimui. Dar didesniam vairavimo komfortui, manevringumui, stabilumui ir saugumui.

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis metalizuotos kėbulo spalvos, integruotoji aktyvaus vairavimo sistema šoninis vaizdas iš galo

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu kaip 60 km/h greičiu, galiniai ratai yra nukreipiami skirtingomis kryptimis. Tai užtikrina didesnį manevringumą ir dar geresnį automobilio valdymą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.

BMW iX M60 PROGRESYVUS DIZAINAS

BMW iX M60 automobilio eksterjeras išsiskiria monolitiniu dizainu ir M serijai būdingu atletišku charakteriu, o itin modernus interjeras vairuotoją ir keleivius džiugins prabanga dvelkiančia sportiška aplinka:

 • išskirtinės išvaizdos priekinė dalis su didelėmis vertikaliomis BMW grotelėmis, siaurais dvigubais priekiniais žibintais ir trijų dalių priekinio bamperio apdaila.
 • Dinamišką išvaizdą užtikrins papildomai pasirenkami 22 colių skersmens aerodinaminiai Titanium Bronze spalvos ratlankiai ir papildomos BMW Titanium Bronze spalvos eksterjero detalės.
 • Itin modernus interjeras su siauru prietaisų skydu, išlenktu BMW ekranu ir elegantiškais interjero elementais.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos, parkuojamo automobilio vaizdas iš šono
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm metalizuotos kėbulo spalvos, 22 colių M serijos aerodinaminiai Titanium Bronze dvispalviai ratlankiai 1023, 3D poliruoti

22 colių M serijos aerodinaminiai ratlankiai 1023, dvispalviai Titanium Bronze

22 colių 3D ploiruoti dvispalviai M serijos lengvojo lydinio ratlankiai 1023 Titanium Bronze spalvos, ratlankių dydis 9,5J x 22 su 275/40 R22 padangomis
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos M ženklelio vaizdas iš galo

M ženklelis.

M60 modelio užrašas dešinėje bagažinės durelių pusėje – tai ypatingai didelių šio automobilio vairavimo dinamikos galimybių išraiška.
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV elektromobilis Suite Amido interjero dizainas daugiafunkcės priekinės sėdynės

Suite Amido interjero dizainas

Išskirtine alyvmedžių lapų ekstrakte rauginta natūralia Suite Amido oda dekoruotas prietaisų skydas, durelės, centrinė konsolė ir sėdynės sukuria itin šiuolaikišką, tvaria prabanga alsuojančią atmosferą automobilio salone. Įmantrios dekoratyvios sėdynių apmušalų siūlės interjerui suteikia ypatingos prabangos ir užtikrina patogumą. Interjere puikiai dera ir Gold Bronze spalvos akcentais dekoruotos sėdynių atramos galvai.

BMW iX M60 – SHY TECH TECHNOLOGIJOS KONCEPCIJA.

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos, vaizdas iš priekio su vertikaliomis BMW priekinėmis grotelėmis Shy Tech

Shy Tech technologijos koncepcija pirmiausiai yra orientuota į keleivius. Tai elegantišku būdu interjere atsiskleidžiančios moderniausios technologijos:

 • šios nepastebimos išmaniosios technologijos prireikus atsiskleis daugybėje eksterjero ir interjero detalių.
 • Priekinės grotelės veikia kaip išmanusis paviršius, jose sumontuota vaizdo kamerų technologija, radaras, moderniausios jutiklinės technologijos ir šildymo elementai.
 • Salono mygtukų ir valdymo elementų dydis buvo sumažintas, o garso sistemos garsiakalbiai interjere sumontuoti taip, kad jų nepastebėtumėte.
BMW iX M60 i20 2022 pilkos metalizuotos BMW Individual Storm Bay spalvos akceleracinis režimas SPORT+ Launch Control starto kontrolės sistema BMW M IconicSounds Electric vaizdo įrašas

SISTEMA LAUNCH CONTROL.

Sistema Launch Control BMW iX M60 automobiliui 100 km/h greitį leidžia išvystyti vos per 3,8* sekundės, todėl galėsite mėgautis itin jaudinančia vairavimo patirtimi su didžiausiu 250 km/h greičiu, kurią dar labiau sustiprins emocingas BMW M IconicSounds Electric garsas automobilio salone.

SISTEMA LAUNCH CONTROL.

Sistema Launch Control BMW iX M60 automobiliui 100 km/h greitį leidžia išvystyti vos per 3,8* sekundės, todėl galėsite mėgautis itin jaudinančia vairavimo patirtimi su didžiausiu 250 km/h greičiu, kurią dar labiau sustiprins emocingas BMW M IconicSounds Electric garsas automobilio salone.

BMW iX M60: VAIRUOTOJO ERDVĖ IR KITOS TECHNOLOGIJOS.

Atraskite pažangias technologijas itin modernioje aplinkoje: naujoji standartinė BMW iX M60 automobilio valdymo koncepcija BMW iDrive leis naudotis skaitmeninėmis paslaugomis, išmaniosiomis pagalbos vairuotojui sistemomis ir 5G ryšiu.

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis vairuotojo erdvė BMW išlenktas ekranas BMW iDrive
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV starto kontrolės sistema Launch Control važiuojančio elektromobilio vaizdas iš galo

Starto kontrolės sistema Launch Control.

Optimalios traukos užtikrinama maksimali akceleracija – starto kontrolės sistema Launch Control leis mėgautis nepriekaištingu įsibėgėjimu pajudant iš vietos. Išmaniai valdoma dviejų elektrinių variklių galios perdavimo sistema užtikrina koncentruotą galios perdavimą asfalto dangai.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV BMW iDrive valdiklis centrinė konsolė interjeras

BMW iDrive

BMW iDrive – tai sklandi skaitmeninė patirtis ir intuityviai pasiekiami valdymo elementai jūsų automobilyje. Automobilio informacijos ir pramogų sistema naudositės itin paprastai ir natūraliai – per jutiklinį ekraną arba balso komandomis, todėl galėsite mėgautis integruota, išmania ir jaudinančia vairavimo patirtimi. Visada pačios naujausios technologijos.
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV BMW Live Cockpit Professional BMW išlenktas ekranas

BMW Live Cockpit Professional su BMW išlenktu ekranu

Iš BMW Live Cockpit Professional išnyra berėmis išlenktas BMW ekranas, sudarytas iš 12,3 colių prietaisų skydelio ekrano ir 14,9 colių jutiklinio ekrano. Be to, visa reikiama informacija per projekcinį ekraną rodoma tiesiai ant priekinio automobilio stiklo. Pažangios navigacijos sistemos kelionės tikslo nuorodos yra rodomos kaip papildytosios realybės vaizdas.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV MyModes

MyModes.

My Modes vairavimo dinamikos ir interjero nustatymus atitinkamai keičiantys važiavimo režimai leis pasinerti į visa apimančią bendrą vairavimo patirtį. Pasirinkus sportišką, efektyvų arba subalansuotą važiavimo režimą, automobilio ekranai, interjero apšvietimas ir kitos salono detalės bus automatiškai pritaikytos prie jūsų nuotaikos ir atitinkamo važiavimo režimo. Atitinkami važiuoklės, pavaros sistemos ir vairo mechanizmo nustatymai nepriekaištingai prisitaikys prie pageidaujamos išvaizdos ir nuotaikos.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas išlenktas BMW ekranas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje integruota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų BMW automobilio funkcijos.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis Connected Charging moteris šalia BMW iX

Connected Charging

BMW Charging įkrovimo paslaugos – tai viskas, ko jums reikia, norint įkrauti savo elektrinį BMW automobilį. Kartu su savo automobiliu gausite pagrindinę įkrovimo įrangą, skirtą įkrovimui namuose ir kelionėse. Be to, visada turėsite galimybę pasirinkti jūsų asmeniniams poreikiams pritaikytus papildomus BMW Charging produktus ir paslaugas.
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV elektromobilis Connected Package Professional paketas išlenktas BMW ekranas

Connected Package Professional paketas

Pageidaujate naudotis asmeninio asistento paslaugomis, nuotolinėmis paslaugomis, išmaniojo telefono integravimo funkcija, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto, o gal Connected Music, BMW žemėlapių, navigacijos arba parkavimo paslaugomis, kurias siūlo BMW Connected? Naudokitės visomis paslaugomis iš karto! Pasirinkę Connected Package Professional paslaugų paketą, galėsite naudotis visomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.
Digital Key Plus BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis Digital Key Plus skaitmeninis raktas laikomas šalia durelių rankenėlės

BMW skaitmeninis raktas Digital Key Plus

BMW Digital Key Plus skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną paverčia visaverčiu automobilio rakteliu. Priartėjus prie automobilio, itin plačiajuostė technologija atpažins jūsų išmanųjį telefoną. Kai tik prieisite prie savo BMW, jus pasitiks speciali apšvietimo sistema ir automobilio durelės atsirakins automatiškai.

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV Great Entrance Moments akimirkos

Mėgaukitės įlipdami.

Jūsų BMW džiaugsmingai jus pasitiks ir pasitikimo šviesų sistema patogiai palydės iki automobilio durelių. Apšviestos vairuotojo, keleivių ir bagažinės durelių rankenėlės leis dar paprasčiau patekti į automobilį. BMW skaitmeninis raktas Digital Key Plus jūsų automobilį atrakins automatiškai, kai tik prie jo priartėsite. Atrakinus dureles, patogaus patekimo į automobilį funkcija automatiškai sureguliuos jūsų asmeninius sėdynių ir vairo šildymo nustatymus, o BMW ekrane išvysite savo naudotojo profilį.
BMW iX M60 (i20) 2022 elektrinis SUV BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW išlenktas ekranas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW iX M60 i20 2022 elektromobilis SUV Driving Assistant Professional funkcija BMW išlenktas ekranas

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga. * Rinkoje numatomas nuo 2022m. liepos

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema garsiakalbis

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema

Bowers & Wilkins Diamond erdvinio garso sistema turi du deimantinius aukšto dažnio garsiakalbius, montuojamus tik aukščiausios kokybės garso studijose. Kiekvienoje priekinėje sėdynėje sumontuoti du garso vibratoriai leis mėgautis intensyviai sklindančiais žemo dažnio garsais ir keturmate garsine patirtimi. Dar daugiau – trisdešimties papildomų ir ypatingai išdėstytų garsiakalbių sistema, įskaitant aštuonis sėdynių atlošuose sumontuotus erdvinio garso garsiakalbius, sukurs kerinčią erdvinio garso aplinką automobilio salone.

BMW iX M60 TECHNINIAI DUOMENYS

Variklio galia kW (AG):

455 (619)**

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

3.8

Elektra nuvažiuojamas atstumas km (WLTP):

566-499*

Didžiausias sukimo momentas Nm:

1,100***

Energijos sąnaudos kWh/100 km (WLTP):

21.7-24.7*

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis BMW iX M60 techniniai duomenys permatomas automobilio modelis

BMW iX M60: ŠIMTO KILOMETRŲ ATSTUMUI REIKALINGAS ĮKROVIMO LAIKAS

Jūsų BMW iX M60 automobiliui skirtos BMW Charging paslaugos – tai daugybė naudingų ir individualiems jūsų poreikiams pritaikytų pasiūlymų, skirtų įkrovimui namuose, kelyje ir darbo vietoje.

 • Vos per 10 minučių įkrausite savo automobilio bateriją tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 150 km atstumą.*
 • Viešosiose IONITY didelės galios įkrovimo stotelėse 80 procentų automobilio baterijos įkrausite vos per 35 minutes*.

Vertės nustatytos esant pradinei 10 procentų įkrovimo būsenai.

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su įkrovimo laiko vaizdu

Įkrovimas namuose vieno šimto kilometrų atstumui

01:41 h*Wallbox sieninėje įkrovimo stotelėje (11 kW)

01:41 h* – Naudojant pramoniniams kištukiniams lizdams skirtą lankstųjį greitojo įkrovimo įkroviklį (11 kW)

08:31 h* – naudojant standartinį įkrovimo kabelį arba lankstųjį greitojo įkrovimo įkroviklį (2,3 kW) buitiniams kištukiniams lizdams
Jeigu ieškote įkrovimo sprendimų, susisiekite su mūsų atstovybe
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis pilkos BMW Individual Storm Bay metalizuotos kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo su įkrovimo laiko vaizdu

Įkrovimas kelyje vieno šimto kilometrų atstumui

00:06 h* – Didelės galios įkrovimo stotelėje (didžiausia leistina automobilio įkrovimo galia)

00:21 h* – Greitojo įkrovimo stotelėje (50 kW)

01:41 h* – Kintamosios srovės įkrovimo stotelėje (didžiausia leistina automobilio įkrovimo galia)

Skaičiavimai atlikti atsižvelgus į sąnaudas ir įkrovimo charakteristikas. Vertės nustatytos esant 29-33 laipsnių Celsijaus baterijos (prieš darbo pradžią) ir aplinkos temperatūrai ir patvirtintos neatsižvelgiant į papildomus energiją naudojančius šaltinius, pavyzdžiui, sėdynių šildymui, ekranams, oro kondicionavimui reikalingą energiją. Atskirais atvejais sąnaudos gali skirtis (tai priklauso nuo, pavyzdžiui, vairavimo stiliaus, temperatūros, aplinkos sąlygų), taip pat gali skirtis ir įkrovimo charakteristikos (jos priklauso nuo baterijos įkrovimo būsenos, automobilio oro kondicionavimo ir pan.). Sąnaudų vertės yra pagrįstos geriausiu WLTP scenarijumi. Įkrovimo vertės yra grindžiamos geriausiomis galimomis įkrovimo charakteristikomis (priklausomai nuo įkrovimo būdo ir automobilio).

Skaityti daugiau

ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE SU BMW CHARGING: BAZINIS MOKESTIS NETAIKOMAS 12 MĖNESIŲ.

Didelės galios viešojo įkrovimo stotelėje įkraunamas raudonos Aventurin Red spalvos 2021 m. BMW iX i20 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 automobilis

Į komplektaciją įtraukta BMW Charging įkrovimo kortelė – jūsų raktas į augantį, visoje šalyje veikiantį viešojo įkrovimo stotelių tinklą:

 • Pasirinkę Active mokėjimų tarifą, visoje Europoje naudositės ypatingai patraukliomis sąlygomis ir pirmuosius dvylika mėnesių nemokėsite jokio bazinio mokesčio.
 • Įsigykite IONITY Plus paslaugų paketą ir pirmuosius metus paslaugomis naudokitės nemokamai. Džiaukitės itin greitu įkrovimu didelės galios IONITY įkrovimo stotelėse.

(Konkrečiai rinkai skirtas pasiūlymas, galiojantis perkant naujus automobilius iš BMW ChargingNetwork programoje dalyvaujančių BMW padalinių ir atstovybių Europoje.)

HOLISTINIS BMW iX M60 TVARUMAS

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV tausumas videoklipas

BMW iX M60 automobilio koncepcija yra pagrįsta visa apimančio tvarumo principu:

 • lyginant su panašios galios dyzelinį variklį turinčiu didesnio pravažumo automobiliu (SAV), šis automobilis viso savo eksploatavimo ciklo metu generuoja 45 % mažesnę šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją.
 • To priežastis – tik atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas gamyboje ir natūralių bei perdirbtų medžiagų pasirinkimas. Pavyzdžiui, grindų kilimėliai yra pagaminti tik iš Econyl medžiagos.

ORIGINALŪS BMW iX AKSESUARAI IR PRIEDAI

BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis BMW bagažinės kilimėlis juodos spalvos

BMW bagažinės kilimėlis juodos spalvos

Neslystantis, atsparus vandeniui BMW bagažinės kilimėlis apsaugo bagažinę nuo nešvarumų ir drėgmės. Kilimėlis yra juodos spalvos ir su BMW logotipu.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis originali BMW stogo bagažinė 520 juodos/Titanium Silver spalvos

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520

Užrakinama juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė gali būti atidaroma iš abiejų pusių. Šios bagažinės tūris yra 520 litrų, ji gali būti montuojama su visomis BMW stogo skersinių sistemomis.
BMW iX M60 i20 2022 elektrinis SUV elektromobilis originalus dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Gale tvirtinamas dviračių laikiklis BMW Rear Bike Rack Pro 2.0

Lengvas ir tvirtas automobilio gale montuojamas BMW Pro 2.0 dviračių laikiklis yra skirtas dviem įprastiniams arba elektriniams dviračiams. Didžiausia leistina apkrova – 60 kg, laikiklis gali būti kompaktiškai sulankstomas.

BMW iX M60 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW iX M60 MODELIAMS

BMW iX M60 pilkos metalizuotos BMW Individual Storm Bay kėbulo spalvos ir BMW iX xDrive50 i20 2022 raudonos Aventurin Red kėbulo spalvos, vaizdas iš paukščio skrydžio

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW iX M60 MODELIAMS

BMW Service Inclusive paslaugų paketas, BMW darbuotojas pasitinka klientą

#kadirkasbenutiktu. Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: Šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą.
Paslaugų paketo apimtis:

 • Automobilio patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas

BMW iX M60 energijos sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW iX M60:
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (WLTP): 24,7–21,7*
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (WLTP): 499–566*
  CO2 emisija g/km: 0

  * Preliminarūs duomenys; energijos sąnaudos ir nuvažiuojamas atstumas nustatyti vadovaujantis WLTP bandymo procedūra.

  ** Preliminarūs duomenys; 397 kW galios elektrinė pavara, laikinai padidinus galią, ne ilgiau kaip 10 sekundžių, galia padidėja iki 455 kW.

  *** Didžiausias sukimo momentas – 1 015 Nm*, pasirinkus Sport Mode važiavimo režimą ir aktyvavus starto kontrolės sistemą Launch Control – 1 100 Nm*.

  Oficialūs duomenys apie energijos sąnaudas ir elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html