BMW M440i xDrive kupė pilko Dravite Grey metaliko spalvos G22 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš galo

THE 4

BMW M

NAUJOJO BMW M440i xDRIVE KUPĖ: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

THE 4NAUJOJO BMW M440i xDRIVE KUPĖ: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

Ketvirtosios BMW M Automobile serijos kupė žaidžia pagal savo paties nustatytas taisykles. Čia galite susipažinti su visa informacija apie išskirtinę įrangą, dizaino akcentus, puikias eksploatacines savybes užtikrinančias technologijas ir geriausias skaitmenines paslaugas. Sužinokite, kaip šis manevringas kupė automobilis, išsiskiriantis galingu varikliu ir tobulai tarpusavyje derančiomis dinaminėmis savybėmis, absoliutų vairavimo malonumą perkelia į aukščiausią lygmenį.

Skaityti daugiau

DIZAINAS IR GALIA.

BMW M440i xDrive kupė dizaino pasirinkimas ir dinamiško vairavimo savybės.

Iš komforto zonos išvykite stilingai: BMW M440i xDrive automobilis išsiskiria ne tik įspūdingomis charakteristikomis, bet ir itin savitu dizainu. Nuo vertikalių BMW būdingos formos priekinių grotelių iki pat išmetimo vamzdžių apdailos – išskirtiniai pilkos Cerium Grey spalvos M serijos dizaino elementai papildo dinamišką šio sportinio kupė automobilio išvaizdą. Prašmatnumu dvelkiančią sportinę į vairuotoją orientuotos vairuotojo erdvės atmosferą išryškina tokie interjero akcentai kaip sportinės M Sport sėdynės arba odinis M serijos vairas.

BMW M440i xDrive kupė G22 2020 Arctic Race mėlyno metaliko spalvos, vaizdas iš šono su automobilyje atviromis durelėmis sėdinčiu modeliu
BMW M440i xDrive kupė Arctic Race mėlyno metaliko spalvos G22 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš priekio su vertikaliomis BMW dvigubomis grotelėmis pilkos Cerium grey spalvos

M grotelių rėmas pilkos Cerium grey spalvos.

Išskirtinės vertikalios BMW būdingos formos dvigubos priekinės grotelės – tai pagarbos tokioms automobilių sporto legendoms kaip BMW 328 išraiška. Pilkos Cerium Grey spalvos pažangių grotelių rėmas ne tik suteikia ypatingą išvaizdą, bet ir iš naujo interpretuoja BMW tradicijas.
BMW M440i xDrive kupė mėlyno Arctic Race metaliko spalvos G22 2020, trijų ketvirčių priartintas vaizdas iš šono, priekinio bamperio apdaila, M aerodinaminis paketas

M aerodinaminis paketas.

Aerodinaminis M serijos įrangos komplektas, kurį sudaro kėbulo spalvos, blizgios Dark Shadow spalvos ir itin blizgios juodos spalvos išoriniai šoniniai slenksčiai ir M serijai būdinga priekinio bei galinio bamperio apdaila, išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą. Visas M440i difuzoriaus intarpas yra itin blizgios juodos spalvos.
18 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 848 juodos Jet Black spalvos, BMW M440i xDrive kupė G22 2020 vaizdas iš arti

18 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 848 juodos Jet Black spalvos.

18 colių poliruoti dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 848 juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, priekinių ratlankių dydis 7,5J x 18 su 225/45 R18 padangomis, galinių ratlankių dydis 8,5J x 18 su 255/40 R18 padangomis.
M Sport sėdynės BMW M440i xDrive kupė G22 2020 interjero vaizdas iš arti

M Sport sėdynės.

Reguliuojamos M Sport sėdynės su įdubimu ir integruotu galvos atlošu suteikia puikią šoninę atramą vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Be to, nugaros atlošą galima individualiai reguliuoti. Jų specialus dizainas su juodu M logotipu pabrėžia automobilio atletiškas galimybes.
M odinis vairas, BMW M440i xDrive kupė G22 2020, interjero vaizdas iš arti

M odinis vairas.

Odinis M vairas su daugiafunkciais mygtukais, M ženkleliu ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Vairo kraštai yra dengti juoda Walknappa oda su juodomis siūlėmis ir suformuotomis vietomis nykščiams, todėl vairas užtikrina tiesioginio, sportiško vairavimo patirtį.
BMW M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, BMW M440i xDrive kupė G22 2020 vaizdas iš arti

BMW M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

Dominuojanti galia, itin sklandus veikimas ir jaudinantis garsas – tai naujausios kartos BMW EfficientDynamics serijos vienaeilio šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininio variklio skiriamieji požymiai. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic vožtuvų valdymo sistemų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir dvigubų TwinScroll turbokompresorių automobilis yra itin galingas ir tausus.
Adaptyvioji M pakaba, BMW M440i xDrive kupė Arctic Race mėlyno metaliko spalvos G22 2020, galinio bamperio apdaila iš arti

Adaptyvioji M pakaba.

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
Servotronic M odinis vairas, BMW M440i xDrive kupė G22 2020 interjero vaizdas iš arti

Kintančio sportinio vairavimo sistema.

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairaračio pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW M440i xDrive kupė mėlyno Arctic Race mėlyno metaliko spalvos G22 2020 trijų ketvirčių vaizdas iš šono

M Sport diferencialas.

M sportinis diferencialas užtikrina optimalią trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant ar įsibėgėjant už posūkio, įveikiant posūkius dideliais greičiais ar važiuojant nelygiu kelio paviršiumi. Trauką optimizuoja elektroninis įtaisas, kuris sumažina skirtumą tarp galinių ratų sukimo momentų.
Steptronic Sport transmisija, BMW M440i xDrive kupė G22 2020 interjeras ir pavarų perjungimo svirtis

Steptronic Sport transmisija.

Aštuonių pavarų sportinė Steptronic Sport transmisija leidžia itin greitai keisti pavaras. Nesvarbu, ar pavaros valdomos automatiškai, ar rankiniu būdu, naudojantis ant vairo esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis ar pavarų perjungimo svirtimi, visada mėgausitės patogiu, ramiu arba neįtikėtinai dinamišku vairavimu, o pasirinkę SPORT režimą ir pavarų svirtį nustatę į S/M padėtį, pajusite maksimalias šio automobilio galimybes.
M Sport serijos stabdžiai BMW M440i xDrive kupė G22 2020, lengvojo lydinio ratlankiai iš arti

M Sport serijos stabdžiai.

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos ir M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdymo diskus.

INOVACINĖS TECHNOLOGIJOS.

Naujojo BMW M440i xDrive kupė pagalbos vairuotojui sistemos, skaitmeninės paslaugos.

Skaitmeninis raktas, BMW M440i xDrive kupė G22 2020

Skaitmeninis raktas.

Kam nešiotis automobilio raktelį, jeigu su savimi turite išmanųjį telefoną? Naudodamiesi skaitmeniniu raktu, galite atrakinti, užrakinti ir net užvesti savo BMW. Dar daugiau – turėsite galimybę suteikti prieigą prie savo BMW automobilio net penkiems iPhone* telefonais (jeigu suderinami) besinaudojantiems žmonėms ir, be kitų dalykų, tokiems asmenims, pavyzdžiui, pradedantiesiems vairuotojams, apriboti važiavimo galią arba didžiausią važiavimo greitį. *BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais iPhone išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų iPhone telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey.
Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive kupė G22 2020, vaizdas iš arti

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional.

Vairavimo asistentas Driving Assistant Professional užtikrins didžiausią patogumą ir saugumą įvairiose kritinėse situacijose ar monotoniško vairavimo metu. Be Driving Assistant savybių šioje programoje įdiegtos vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkcijos su išplėstinėmis funkcijomis, įspėjimo apie eismo juostos keitimą bei avarinio automobilio sustabdymo funkcijos, važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkcija su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
Įrangos paketas Parking Assistant Plus BMW 4 M440i xDrive kupė G22 2020, vaizdas iš arti

Įrangos paketas Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus parkavimo sistema palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Be kita ko, joje integruota erdvinio vaizdo (Surround View) sistema su Top View, Panorama View, Remote View 3D funkcijomis, pagalbinė šoninio parkavimo sistema, avarinio stabdymo funkcija Active Park Distance Control, bei parkavimo asistentas su šonine ir išilgine kreipiamąja sistema ir atbulinės eigos asistentas.
Išmaniojo telefono integravimas, BMW M440i xDrive kupė G22 2020

Išmaniojo telefono integravimas.

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Išmaniojo telefono prijungimo funkcija belaidžiu ryšiu tarp jūsų išmaniojo telefono ir automobilio palaiko Apple CarPlay ir Android Auto, todėl savo automobilyje galėsite patogiai naudotis jums įprastomis funkcijomis ir įvairiomis programėlėmis.
Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, BMW M440i xDrive kupė G22 2020 interjeras

Remote Software Upgrade nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija.

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinės įrangos versija? Naudodamiesi nuotoline programinės įrangos atnaujino funkcija Remote Software Upgrade, visada mėgausitės naujausios programinės įrangos privalumais net neapsilankę pas savo BMW techninio aptarnavimo partnerį. Naujiniai atsiunčiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

BMW M440i xDrive kupė degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M440i xDrive kupė(1):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,1–6,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 163–155

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2.

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.