BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos metalizuotos Frozen Grey spalvos važiuojančio kalnų fone automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Kuro sąnaudos, kombinuotos8.0–7.8 l/100 km
Variklio tipasBenzinas

Z4:

BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos metalizuotos Frozen Grey spalvos važiuojančio kalnų fone automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW Z4 M40i ROADSTER

Kuro sąnaudos, kombinuotos8.0–7.8 l/100 km
Variklio tipasBenzinas
Z4:BMW Z4 M40i ROADSTER

Atviras, žemas ir sukurtas veiksmui. Platus BMW Z4 M40i priekis, dideli ratai, prailgintas variklio dangtis ir daugybė automobilių sporto įkvėptų detalių privers jūsų širdį plakti dažniau vos tik į jį pažvelgus. Kelyje atsiskleis sportiškasis jo charakteris. Tai rodsteris, kuris laisvės troškimą pavers grynu vairavimo malonumu.

BMW Z4 M40i ROADSTER EKSTERJERO IR INTERJERO DIZAINAS

Trykštantis entuziazmu.

BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos metalizuotos Frozen Grey spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW dvigubos akyto tinklelio dizaino grotelės BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW <i>Individual pilkos Frozen Grey metalizuotos kėbulo spalvos priartintas vaizdas iš priekio

BMW priekinės akyto tinklelio dizaino grotelės

Dinamišką išvaizdą papildo tinklinio dizaino BMW priekinės grotelės, kurios skiriasi, priklausomai nuo variklio. Bazinio modelio grotelės yra tinklinio dizaino ir blizgios juodos spalvos, Sport Line ir M Sport modeliuose - jos yra matinio aliuminio su chromo spalvos rėmu. Galingiausio M40i modelio priekinės grotelės yra Cerium Grey pilkos spalvos.
Oro alsuoklis BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos Frozen Grey metalizuotos kėbulo spalvos vaizdas iš arti

Oro alsuoklis

Kartu su priekiniame bamperyje įrengta oro uždanga, už priekinių ratų arkų esančios šoninės oro įleidimo angos žymiai sumažina oro turbulenciją ir oro srauto kanalų formavimąsi ratų arkose ir tokiu būdu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą. Šios puošnios detalės ne tik sumažina oro pasipriešinimą, bet ir išryškina sportišką automobilio charakterį.
M aerodinaminis paketas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos Frozen Grey metalizuotos kėbulo spalvos vaizdas iš šono

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos komplektas su šiai serijai būdingais kėbulo spalvos priekine ir galine bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir blizgios „Dark Shadow“ spalvos difuzoriaus įdėklu išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą. Šios detalės ne tik paryškina automobilio išvaizdą, bet ir pagerina aerodinamines jo savybes.
Išmetimo angos BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos Frozen Grey metalizuotos kėbulo spalvos priartintas vaizdas iš galo

Išmetimo angų apdaila

Dešinėje ir kairėje galinės automobilio dalies pusėse sumontuotos apvalios blizgaus chromo išmetimo angos išvaizdai suteikia dar daugiau sportiškumo.
M sportinės sėdynės BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 interjeras

M sportinės sėdynės

Integruotais atlošais galvai, giliu sėdėjimo paviršiumi ir aukštomis šoninėmis ir atlošo atramomis išsiskiriančios sportinės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės užtikrina dar geresnes atramines savybes net ir greitai įveikiant posūkius. Be to, integruotos atlošo pločio reguliavimo sistemos dėka sėdynę galima sureguliuoti pagal individualias kūno proporcijas.
M odinis vairas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 vairuotojo erdvė

M odinis vairas

M emblema dekoruotas daugiafunkcis M serijos odinis vairas išsiskiria sportišku trijų stipinų dizainu. Šis juodos Walknappa odos vairas su specialiai pritaikytomis vietomis nykščiams suteiks sportiško, tiesioginio automobilio valdymo pojūtį ir leis mėgautis dinamiško vairavimo patirtimi.

BMW Z4 M40i ROADSTER VAIRAVIMO DINAMIKA

Išlaisvinkite savo ambicijas.

Neįveikiamų iššūkių jam nėra. Savo sportišką prigimtį BMW Z4 M40i Roadster pademonstruos bet kokioje situacijoje. Naujausios technologijos, žemesnė važiuoklė ir sistemingai optimizuotas svoris leis mėgautis įspūdingomis techninėmis savybėmis ir aukščiausios klasės vairavimo dinamika.
M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

Visišką vairavimo malonumą suteiksiantis aukščiausio lygio atletas: Vienaeilis šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir įspūdingu skleidžiamu garsu, būdingu M serijos varikliams. Double-VANOS ir Valvetronic technologijos, TwinScroll turbokompresorius bei itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection užtikrina ypatingą šio variklio galią ir efektyvumą.

Adaptyvioji M pakaba BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

Adaptyvioji M pakaba

Dešimčia milimetrų žemesnė adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu reguliuojama elektriniu būdu ir taip pritaikoma konkrečioms kelio dangos ir vairavimo sąlygoms. Be to, pakabos savybes galima reguliuoti naudojantis vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control. Ši sistema leidžia bet kuriuo metu aktyvinti pageidaujamą vairavimo režimą – nuo patogaus iki itin sportiško, pasižyminčio ypatingai manevringu valdymu.
M sportinis diferencialas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 vaizdas iš arti

M sportinis diferencialas

Sportinis M diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, išvažiuojant iš posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 vairas vairuotojo erdvė

Sportinis kintamo perdavimo vairo mechanizmas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą parkuojant automobilį arba atliekant posūkius.
M Sport serijos stabdžiai BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 BMW Individual pilkos Frozen Grey metalizuotos kėbulo spalvos vaizdas iš šono ratlankis

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 valdymo ekranas

BMW IŠMANUSIS ASMENINIS ASISTENTAS

BMW Z4 M40i ROADSTER PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

Skaitmeninės paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos.

BMW Z4 M40i Roadster vairuotojui siūlo daugybę išmanių pagalbos sistemų. Nuo parkavimo asistento iki asmeninio balso komandų asistento – novatoriškos technologijos padidina komfortą ir saugumą kelionės metu. Šios technologijos taip pat leidžia pasiekti dalinai autonomišką važiavimą priklausomai nuo situacijos.
Septintosios kartos BMW operacinė sistema BMW Z4 M40i Roadster G29

Septintosios kartos BMW operacinė sistema

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
Sužinokite daugiau
BMW išmanusis asmeninis asistentas BMW Z4 M40i Roadster G29 2019 valdymo ekranas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilio ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
<i>Connected Music </i>BMW Z4 Roadster G29

Connected Music

Klausykitės savo mėgstamos muzikos kad ir kur bebūtumėte. Mėgaukitės klasikinės muzikos skambesiu greitkeliuose, klausykitės džiazo piko metu arba pritarkite pop muzikos melodijoms tiesiog ramiai važinėdamiesi mieste. Naudodamiesi Connected Music su Spotify paslaugomis ir savo automobilyje integruota SIM kortele, galėsite be jokių apribojimų rinktis iš begalės garso įrašų, kuriuos siūlo BMW muzikos partneris Spotify
Sužinokite daugiau

BMW Z4 M40i ROADSTER TECHNINIAI DUOMENYS

BMW Z4 M40i Roadster

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

 250 (340)/5 000–6 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

4,5

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

8,0–7,8

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

182–177

BMW Z4 M40i Roadster G29 vaizdas iš šono

BMW Z4 M40i ROADSTER KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW Z4 M40i ROADSTER MODELIAMS

BMW Z4 M40i Roadster G29 automobilio vaizdas iš šono pastato fone

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais naujojo BMW Z4 M40i Roadster finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW Z4 M40i ROADSTER TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
  • Automobilio patikra
  • Mikrofiltro keitimas
  • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW Z4 M40i Roadster įsigijimo, prašome susisiekti su artimiausia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW Z4 M40i Roadster:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu www.bmw.de/wltp

Skaityti daugiau

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

  • BMW Z4 M40i Roadster:
    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,0–7,8
    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 182–177

    Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu www.bmw.de/wltp