TARYTUM RYKLYS AUTOMOBILIŲ BASEINE.

BMW M2 Coupé dizainas.

TARYTUM RYKLYS AUTOMOBILIŲ BASEINE.

BMW M2 Coupé dizainas.

Vienintelis toks M automobilis šiame automobilių segmente. Net ir menkiausia šio gyvybingos energijos kupino automobilio detalė pasižymi automobilių sportui būdingomis savybėmis. Tiek BMW M2 Coupé išorė, tiek ir vidus spinduliuoja ištobulintą galią ir dinamiką. Automobilis, su kuriuo ribas ne tik pasieksite, bet netgi jas peržengsite. Lenktynių trasoje sukurtas automobilis puikiai tiks ir įprastiems keliams.

TARYTUM RYKLYS AUTOMOBILIŲ BASEINE. BMW M2 Coupé dizainas.

Vienintelis toks M automobilis šiame automobilių segmente. Net ir menkiausia šio gyvybingos energijos kupino automobilio detalė pasižymi automobilių sportui būdingomis savybėmis. Tiek BMW M2 Coupé išorė, tiek ir vidus spinduliuoja ištobulintą galią ir dinamiką. Automobilis, su kuriuo ribas ne tik pasieksite, bet netgi jas peržengsite. Lenktynių trasoje sukurtas automobilis puikiai tiks ir įprastiems keliams.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Kompaktiškas automobilis, tobulai tinkantis greitiems sprintams ir lenktynių vertiems posūkiams – BMW M2 Coupé visa savo esybe demonstruoja begalinę galią, manevringumą ir tikslumą. Didelės oro įleidimo angos po priekiniu buferiu tiekia galingo M jėgos agregato aušinimui reikalingą orą. Atletiškas kupė kontūras prasideda nuo variklio gaubto ir trykšta gryna dinamika bei atrodo ypač tvirtas žiūrint iš šono. Oro užuolaida ir M galinis aptakas užtikrina puikias aerodinamines savybes. Klasikinės M grotelės su dvigubomis juostelėmis ir M elementais dar labiau pabrėžia sportišką BMW M2 Coupé išvaizdą. Įspūdinga standartinių LED priekinių žibintų apšvietimo galia užtikrina nuostabią išvaizdą dienos metu ir tobulai apšviestą kelio paviršių naktį.

Preciziškai ištobulinta lengvasvorė galinė ašis ir ypač plačios padangos praplečia tarpuratį ir tuo pačiu pagerina automobilio stabilumą. Progresyvus galinių LED žibintų dizainas pabrėžia ryžtingą automobilio galo charakterį. Dinamikos įspūdį užbaigia difuzoriaus intarpas galinio buferio apačioje su dviem integruotais išmetimo vamzdžiais.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW M2 Coupé salonas pasitinka pilotą ir priekinį keleivį sportinėmis „Dakota“ Black odinėmis sėdynėmis. Ant visų sėdynių po galvos atrama yra reljefinis M logotipas. Jos išsiuvinėtos Polar Blue spalvos siūlėmis. Elegantiškas matinis Black Panel technologijos prietaisų skydelis kuria ypač intuityvų įspūdį: kai tik pasukamas uždegimo raktelis, pasirodo visi reikalingi rodmenys. Interjero apdailos juostelės iš atvirų porų anglies, M odinis vairas ir dvi apskritos skalės su raudonomis rodyklėmis pabrėžia automobilio sportinę prigimtį. Įspūdingą išvaizdą dar labiau pabrėžia tokios aplikacijos, kaip BMW Individual Anthracite spalvos stogo apmušalas arba pasirenkamieji M saugos diržai su smulkiai austais M spalvų akcentais*.

*Numatoma nuo 2017 m. ketvirto ketvirčio.

19 COLIŲ M LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI DOUBLE SPOKE STYLING 437 M.

19 COLIŲ M LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI DOUBLE SPOKE STYLING 437 M.

19 colių Double-spoke style 437 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis ne „run-flat“ tipo padangomis, kaltiniai juodi 9J x 19 ratlankiai priekyje su 245/35 R19 padangomis ir 10J x 19 ratlankiai gale su 265/35 R19 padangomis.

BMW M PERFORMANCE DALYS.

BMW M ženklas siejamas su dinamika, novatoriškomis technologijomis ir dešimtis metų siekiančia automobilių sporto patirtimi. BMW M Performance dalys perduoda visą BMW lenktynių trasoje įgytą patirtį gatvėms: Pasitelkdami modifikuotas dalis iš Aerodinamikos, Važiuoklės ir Priekinės automobilio salono dalies kategorijų galite pridėti savo BMW M2 Coupé dar daugiau bekompromisio sportiškumo.

Garso slopintuvo sistema.

Tikros aistros griausmas: duslintuvo sistema sustiprina 6 cilindrų variklio garso intensyvumą, paversdama jį unikaliu potyriu ausims. Pagamintas iš aukštos kokybės atmosferos sąlygoms atsparaus nerūdijančio plieno.

Iš anglies pluošto pagaminta išmetimo vamzdžio apdaila.

Iš anglies pluošto pagaminta išmetimo vamzdžio apdaila iš BMW M Performance dar labiau pabrėžia automobilio individualumą. Termiškai atskirtas išmetimo vamzdis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir puoštas graviruotu M logotipu, tik dar labiau pabrėžia sportišką automobilio charakterį. Galima rinktis tik kartu su BMW M Performance garso slopintuvo sistema. Savo BMW taip pat galima pritaikyti ir iš titano pagamintą išmetimo vamzdį.

Iš anglies pluošto pagamintas galinis aptakas.

Elegantiškos dinamikos potepis: galinis aptakas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Stilingas ir dinamiškas šio aptako dizainas dar labiau išryškina atletišką ir galingą galinės automobilio dalies išvaizdą.
 • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html