NEMATOMI PAGALBININKAI.

BMW ConnectedDrive pagalbos vairuotojui sistemos BMW M2 Coupé modelyje.

M automobilyje dėmesys sutelktas į vienintelį dalyką: gryną vairavimo malonumą. Visus kitus reikalus galima pavesti atlikti kam nors kitam. Vairuotojo asistento („Driving Assistant“) ir perspėjimo apie išvažiavimą iš juostos („Lane Departure Warning) išmaniosios sistemos identifikuoja galimus pavojus. Su Professional navigacijos sistema be vargo rasite savo kelią kad ir kur bebūtumėt. O galinio vaizdo kamera dar labiau palengvins automobilio parkavimą ir manevravimą.

NAVIGACIJOS SISTEMA PROFESSIONAL.

Navigacijos sistema Professional, įskaitant USB sąsają, 8,8" LCD spalvotą ekraną ir BMW Professional radiją su DVD grotuvu turi trimačio žemėlapio ekraną ir 20 GB atminties. Sistema yra valdoma intuityviai per iDrive jutiklinį valdiklį ar liečiamąjį ekraną. Žemėlapių naujinimu* galima naudotis tris metus be licencijos mokesčių.

*Duomenys atnaujinami pagal jūsų šalies žemėlapį

 • iDrive jutiklinis valdiklis

  iDrive jutiklinis valdiklis (Professional navigacijos sistemos dalis) suteikia galimybę intuityviai ir patogiai valdyti iDrive sistemą. Naudodamas valdiklyje esantį lietimui jautrų lauką naudotojas gali paprastai įvesti į navigacijos sistemą norimą kelionės tikslą tiesiog įrašydamas jį ranka. Įrašas atsiranda valdymo ekrane.

 • Žemėlapių atnaujinimai

  Žemėlapių atnaujinimus galėsite įsigyti BMW atstovybėse net trejus metus be jokių papildomų mokesčių. Pasirinktose Europos valstybėse BMW ConnectedDrive sistema automatiškai atnaujins žemėlapius net keturis kartus per metus (viso 3 metus).

VAŽIAVIMO ASISTENTAS.

Važiavimo asistento (Driving Assistant) saugos įranga atkreipia vairuotojo dėmesį į netyčinį išvažiavimą iš eismo juostos ar galimą susidūrimą ir automatiškai stabdo avariniu atveju.

Važiavimo asistentas.

Sistema atpažįsta eismo juostas ir įspėja apie netyčinį jų pakeitimą. Jei važiuojate 70 km/h arba didesniu greičiu, vairas ima vibruoti, o prietaisų skydelyje rodomas įspėjimo ženklas. Įspėjimas neaktyvuojamas, jei eismo juosta kertama tikslingai, t. y. įjungiamas posūkio signalas.

Stabdymo sistema.

Įspėjimas apie priartėjimą prie objekto (su miesto stabdžių aktyvavimo funkcija) atpažįsta transporto priemones, o įspėjimas apie pėsčiuosius (su miesto stabdžių aktyvavimo funkcija) atpažįsta žmones kelyje. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė ima staigiai stabdyti, BMW reaguoja nedelsiant ir aktyvuoja įspėjimą apie priartėjimą prie kitos transporto priemonės. Sistema veikia etapais. Pirmiausia parodomas įspėjimo simbolis, tuomet jis ima mirksėti ir sklisti garsinis signalas, o galiausiai aktyvuojami stabdžiai (kai važiuojama ne didesniu nei 60 km/h greičiu).

Įspėjimas apie pėsčiuosius.

Įspėjimas apie pėsčiuosius veikia kai važiuojate nuo 10 iki 60 km/h greičiu. Esant rimtam susidūrimo pavojui, įspėjimas apie pėsčiuosius iššaukia vienos pakopos perspėjimą. Jei sistema įspėja apie galimą susidūrimą, stabdžių nustatymai pakeičiami taip, kad jų atsakas būtų greitesnis. Be to, prireikus sistema pradeda stabdyti automobilį automatiškai. Šią funkciją gali riboti tamsa ir rūkas.

GALINIO VAIZDO KAMERA.

GALINIO VAIZDO KAMERA.

Galinio vaizdo kamera padeda orientuotis važiuojant atbuline eiga lėčiau nei 15 km/h, pavyzdžiui, parkuojantis. Valdymo ekrane rodomas už automobilio esantis plotas. Interaktyvios atstumo matavimo ir sukimosi trajektorijos linijos padeda vairuotojui manevruojant, kliūtys pažymimos spalvotai.

 • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html