LAISVAS RYŠYS.

BMW ConnectedDrive paslaugos ir programėlės BMW M2 Coupé modelyje.

BMW M2 Coupé siūlo neribotas galimybes – ir ne tik tas, kurios susijusios su važiavimo dinamika. Su Paslaugų ir programėlių („Services & Apps“) paketu galite prijungti savo automobilį prie pasaulio: su Go Pro ir BMW Laptimer programėle galite registruoti savo važiavimo rezultatus, mėgautis internetinėmis pramogomis („Online Entertainment“) ir pagerinti kasdieninį praktiškumą su eismo informacija realiu laiku („Real Time Traffic Information“) ar nuotolinio valdymo paslaugomis („Remote Services“).

CONNECTED DRIVE PASLAUGOS.

ConnectedDrive paslaugų pasirenkamoji įranga yra naudojama kaip bazė skaitmeniniam mobilumo asistentui BMW Connected automobilyje ir BMW ConnectedDrive funkcijoms, kurios teikia vairuotojui įvairiausią informaciją, pramogas ir paslaugas kelyje.

Į paketą įeina prieigos prie vietos informacijos galimybė, pavyzdžiui, orai, naujienos, elektroninė GoogleTM paieška ir praktiškos biuro funkcijos. Paslaugos ir programos, kaip antai, su parkavimu susi jusi informacija, kelionės ir viešbučių vadovai gali būti pasiekiami tiesiogiai automobilyje per ConnectedDrive meniu – tam netgi nereikės išmaniojo telefono.

Taip pat integruota saugi ir neribota prieiga prie pasirinkto išmaniojo telefono programėlių. Su įrangos parinktimi iš ConnectedDrive paslaugų turėsite prieigą prie BMW ConnectedDrive parduotuvės, kurioje tiek paslaugas, tiek ir programas galėsite užsisakyti bet kada ir bet kur – atsižvelgdami į savo individualius poreikius. ConnectedDrive paslaugos suteiks dar daugiau galimybių, taigi kiekviena kelionė BMW taps nepamirštama važiavimo patirtimi.

 • Pasiruošimas Apple CarPlay®

  Su Apple CarPlay® įranga galima patogiai ir bevieliu būdu naudotis tam tikromis iPhone® funkcijomis automobilyje. Tai leidžia matyti ir per automobilio sąsają ar balsu valdyti iMessages / teksto žinutes, telefoniją, Siri, navigacijos ir tam tikras kitų tiekėjų programėles.

BMW CONNECTED.

BMW Connected yra asmeninis mobilumo asistentas, kuris palengvina kasdienį mobilumą ir padeda vairuotojams be jokios įtampos ir laiku pasiekti savo kelionės tikslą. Tokia mobilumui svarbi informacija, kaip rekomendacijos dėl optimalaus išvykimo laiko, pateikiama nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį, arba gali būti belaidžiu būdu perduodama į automobilį.

BMW M LAPTIMER PROGRAMĖLĖ.

BMW M Laptimer programėle galima tiksliai užregistruoti važiavimo lenktynių trasoje duomenis, nuo posūkio iki posūkio, ir po to juos išanalizuoti važiavimo parametrams pagerinti. Ši programėlė duomenis gauna iš BMW jutiklių, o pasirinktus parametrus rodo valdymo ekrane. Šią sistemą valdo iDrive valdiklis.

Įrašymo metu BMW M Laptimer programėlė rodo GPS padėtį, greitį, išilginį pagreitį, šoninį pagreitį (G jėgą), ratų laikus ir įsibėgėjimą iki tam tikro greičio (pvz.: nuo 0 iki 100 km/h). Priklausomai nuo automobilio įrangos ir modelio metų, taip pat gali būti matuojama akseleratoriaus padėtis, vairo pasukimo kampas, lėtėjimas, apsukos ir pavara bei degalų sąnaudos.

Įrašyta informacija galima pasidalinti kaip ekrano kopija socialiniuose tinkluose, o išsaugotus duomenis galima persiųsti el. laišku.

INTERNETINĖS PRAMOGOS.

Per integruotą informacinę ir pramogų sistemą Online Entertainment suteikia nuolatinę prieigą prie daugiau nei 30 milijonų mūsų partnerių Napster ar Deezer muzikos įrašų. Be to, muzikos galima klausyti visur, kur patogu – prieigą prie muzikos įrašų turi ir visi kiti palaikomi prietaisai, net automobilio išorėje. Lengvai ir patogiai.

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Eismo informacijos realiu laiku (RTTI – Real Time Traffic Information) sistema renka einamąją eismo informaciją magistralėse, pagrindiniuose ir užmiesčio keliuose bei svarbiausiose miesto gatvėse. Ji transliuoja informaciją apie kamščius ir galimus pavojus praktiškai akimirksniu. Atitinkamai rekomenduojami geriausi alternatyvūs maršrutai. Parkavimo vietos paiešką palengvina parkavimo gatvėse informacija („On-Street Parking Information“).

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

IŠMANUSIS PAGALBOS SKAMBUTIS.

Išmanusis pagalbos skambutis („Intelligent Emergency Call“) garantuoja greitą, tikslingą pagalbą bet kuriuo paros metu. Be to, Jus aptarnaus tinkamai apmokyti darbuotojai jūsų gimtąja kalba, nesvarbu kurioje šalyje bebūtumėte. Jei įvykus nelaimingam atsitikimui aktyvuojama, pavyzdžiui, oro pagalvė ar saugos diržo įtempikliai, sistema automatiškai aktyvuoja pagalbos skambutį. Per automobilyje integruotą SIM kortelę BMW skambučių centrui perduodama visa reikiama informacija apie tikslią Jūsų buvimo vietą, eismo įvykio sunkumą ir galimus keleivių sužeidimus, t.y. nepriklausomai nuo jūsų asmeninio mobiliojo telefono. BMW skambučių centras informuos Jus apie artimiausio gelbėjimo centro koordinates ir teiks pagalbą telefonu, kol atvyks gelbėjimo tarnybos. Pagalbos skambutį taip pat galite atlikti rankiniu būdu, jei, pavyzdžiui, pagalbos reikia kitiems eismo dalyviams.

 • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html