NERIBOTAS SAUGUMAS.

Saugumas ir komfortas BMW M2 Coupé modelyje.

Negali būti jokių kompromisų kalbant apie aktyvią ir pasyvią apsaugą. Gausybė BMW M2 Coupé technologijų susidoroja su visais iššūkiais. Be to M vairuotojo orientavimo sistemos užtikrina žaibo greičio reakciją ir puikų komfortą tiek lenktynių trasoje, tiek kasdieniams poreikiams. O BMW Service Inclusive paketai, sukurti visiems jūsų poreikiams tenkinti, visuomet užtikrins Jūsų automobilio puikią būklę.

M ORIENTAVIMAS Į VAIRUOTOJĄ

M automobilio ergonomiška koncepcija pasižymi išskirtiniu M linijai būdingu orientavimu į vairuotoją. Todėl visi automobilio valdymo elementai ir tokios detalės, kaip M vairuotojo kojų atrama, yra lengvai pasiekiami vairuotojui. Kaip ir lenktynėse, pirmenybė teikiama intuityviam automobilio valdymui, užtikrinant trumpiausius įmanomus reakcijos laikus.

PASYVUS SAUGUMAS.

Kruopščiai atrinktų medžiagų ir ypač tvirtos konstrukcijos dėka BMW atitinka aukščiausius pasyviosios saugos standartus ir kartu su efektyviomis sulaikymo sistemomis užtikrina geriausią keleivių apsaugą. Automobiliai suprojektuoti atsižvelgiant į pripažintų nepriklausomų organizacijų atliktus susidūrimo bandymus.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Su BMW Service Inclusive paketu klientai gali pasirinkti konkretų periodą, kurio metu jiems nereikės rūpintis dėl išlaidų apžiūros ir priežiūros darbams. Į šį paketą įeina: alyvos keitimai, mikrofiltrų, kuro filtrų, oro filtrų ir degimo žvakių aptarnavimas, taip pat stabdžių skysčio keitimai, automobilio patikrinimai ir papildomos paslaugos pagal BMW standartus.

 • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html