NERIBOTAS SAUGUMAS.

Saugumas ir komfortas BMW M2 Coupé modelyje.

Negali būti jokių kompromisų kalbant apie aktyvią ir pasyvią apsaugą. Gausybė BMW M2 Coupé technologijų susidoroja su visais iššūkiais. Be to M vairuotojo orientavimo sistemos užtikrina žaibo greičio reakciją ir puikų komfortą tiek lenktynių trasoje, tiek kasdieniams poreikiams. O BMW Service Inclusive paketai, sukurti visiems jūsų poreikiams tenkinti, visuomet užtikrins Jūsų automobilio puikią būklę.

M ORIENTAVIMAS Į VAIRUOTOJĄ

M automobilio ergonomiška koncepcija pasižymi išskirtiniu M linijai būdingu orientavimu į vairuotoją. Todėl visi automobilio valdymo elementai ir tokios detalės, kaip M vairuotojo kojų atrama, yra lengvai pasiekiami vairuotojui. Kaip ir lenktynėse, pirmenybė teikiama intuityviam automobilio valdymui, užtikrinant trumpiausius įmanomus reakcijos laikus.

PASYVUS SAUGUMAS.

Kruopščiai atrinktų medžiagų ir ypač tvirtos konstrukcijos dėka BMW atitinka aukščiausius pasyviosios saugos standartus ir kartu su efektyviomis sulaikymo sistemomis užtikrina geriausią keleivių apsaugą. Automobiliai suprojektuoti atsižvelgiant į pripažintų nepriklausomų organizacijų atliktus susidūrimo bandymus.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Su BMW Service Inclusive paketu klientai gali pasirinkti konkretų periodą, kurio metu jiems nereikės rūpintis dėl išlaidų apžiūros ir priežiūros darbams. Į šį paketą įeina: alyvos keitimai, mikrofiltrų, kuro filtrų, oro filtrų ir degimo žvakių aptarnavimas, taip pat stabdžių skysčio keitimai, automobilio patikrinimai ir papildomos paslaugos pagal BMW standartus.

  • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija.