M PRIGIMTIS.

BMW M2 Coupé.

M PRIGIMTIS.

BMW M2 Coupé.

M PRIGIMTIS.BMW M2 Coupé.

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min

272 (370)/6 500

Maksimalus sukimo momentas Nm prie 1/min

465/1 400–5 560

Akceleracija nuo 0 iki100 km/h per s

4,5 (4,3 su pasirenkamąja 7 pavarų  M DST su Drivelogic)

Didžiausias greitis km/h

250 (270 su M vairuotojo paketu)

Naujojo BMW M2 Coupé dizainas ir idėja slypi istorinėse BMW M GmbH šaknyse. Automobilyje sujungtas aukščiausios klasės sportinis meistriškumas, klasikinė keturiais ratais varoma važiuoklė ir modernaus M automobilio tikslumas bei manevringumas. Dėl charakteringo priekinio ir galinio buferio optimizuojamas oro srautas ir aerodinamika. Kvapą gniaužiančią galią užtikrina sportinė važiuoklė ir galingas M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR TAUSUMAS.

Mechaninė 6 pavarų transmisija arba M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic, aktyvusis M diferencialas ir spontaniška iki 500 Nm akceleracija esant plačiam apsukų diapazonui – išties sportiškos klasikinių BMW M GmbH tradicijų charakteristikos.

Lenktyninės savybės.

BMW M2 Coupé įspūdingo važiavimo pojūčio pagrindas – pažangios technologijos, patikrintos pačiomis ekstremaliausiomis įmanomomis sąlygomis. Rezultatas – autentiška, tik M automobilių užtikrinama važiavimo patirtis: beveik 50:50 santykiu paskirstyta ašių apkrova, išskirtinė važiuoklė ir lenktyninė įranga.

7 pavarų M DST su Drivelogic.

Pavaras perjunkite neprarasdami galios, kai naudojate sankabą ar mažindami greitį: 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic. Pavaras galima perjungti automatiškai ar rankiniu būdu naudojant pavarų perjungimo svirteles ant vairo, arba pavarų svirtį. Launch Control sistema užtikrina maksimalią akceleraciją vos pajudėjus iš vietos.

Aktyvusis M diferencialas.

Aktyvusis M diferencialas užtikrina optimalią trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant ar įsibėgėjant už posūkio, įveikiant posūkius dideliais greičiais ar važiuojant nelygiu kelio paviršiumi. Trauka optimizuojama elektroniškai, mažinant skirtumą tarp galinių ratų sukimo momentų.

M sudėtiniai stabdžiai.

Įvairių medžiagų dėka M sudėtiniai stabdžiai padeda pasiekti puikių lėtėjimo parametrų, šie stabdžiai yra itin stabilūs ir patvarūs. Jie taip pat mažiau sveria, o tai pagerina manevringumą, dinamiką ir akceleraciją. Mėlynos metaliko spalvos stabdžių suportai su M užrašu yra šių išskirtinių M stabdžių skiriamieji požymiai.

KUR “PER DAUG” YRA “PATS TAS”

BMW-M.com – Naujasis tinklalapis apie pačią galingiausią raidę pasaulyje.

DIZAINAS.

BMW M2 Coupé dizainas yra grynos galios ir dinamikos įsikūnijimas. Sportiškos kupė linijos, tvirta forma ir salonas su autentiškomis autosporto detalėmis pabrėžia atletišką automobilio išvaizdą.

  • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

    Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

    CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija.