M PRIGIMTIS.

BMW M2 Coupé.

M PRIGIMTIS.BMW M2 Coupé.

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min

272 (370)/6 500

Maksimalus sukimo momentas Nm prie 1/min

465/1 400–5 560

Akceleracija nuo 0 iki100 km/h per s

4,5 (4,3 su pasirenkamąja 7 pavarų  M DST su Drivelogic)

Didžiausias greitis km/h

250 (270 su M vairuotojo paketu)

Naujojo BMW M2 „Coupé“ dizainas ir idėja slypi istorinėse BMW M GmbH šaknyse. Automobilyje sujungtas aukščiausios klasės sportinis meistriškumas, klasikinė keturiais ratais varoma važiuoklė ir modernaus M automobilio tikslumas bei manevringumas. Dėl charakteringo priekinio ir galinio buferio optimizuojamas oro srautas ir aerodinamika. Kvapą gniaužiančią galią užtikrina sportinė važiuoklė ir galingas „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR TAUPUMAS

Mechaninė 6 pavarų transmisija arba M dvigubos sankabos transmisija su „Drivelogic“, aktyvusis M diferencialas ir spontaniška iki 500 Nm akceleracija esant plačiam apsukų diapazonui – sportiškos klasikinių BMW M GmbH tradicijų charakteristikos.

Lenktyninės savybės

BMW M2 „Coupé“ įspūdingo važiavimo pojūčio pagrindas – pažangios technologijos, patikrintos pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Rezultatas – autentiška, tik M automobilių užtikrinama važiavimo patirtis: beveik 50:50 santykiu paskirstyta ašių apkrova, išskirtinė važiuoklė ir lenktyninė įranga.

7 pavarų M DST su „Drivelogic”

Pavaras perjunkite neprarasdami galios, kai naudojate sankabą ar mažinate greitį. Pavaras galima perjungti automatiškai arba rankiniu būdu naudojant pavarų perjungimo svirteles ant vairo, arba pavarų svirtį. „Launch Control” sistema užtikrina maksimalią akceleraciją vos pajudėjus iš vietos.

Aktyvusis M diferencialas

Aktyvusis M diferencialas užtikrina optimalią trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant ar įsibėgėjant už posūkio, įveikiant posūkius dideliais greičiais ar važiuojant nelygiu kelio paviršiumi. Trauka optimizuojama elektroniškai, mažinant skirtumą tarp galinių ratų sukimo momentų.

M sudėtiniai stabdžiai

Įvairių medžiagų dėka M sudėtiniai stabdžiai padeda pasiekti puikių lėtėjimo parametrų, šie stabdžiai yra itin stabilūs ir patvarūs. Jie taip pat mažiau sveria, o tai pagerina manevringumą, dinamiką ir akceleraciją. Mėlynos metaliko spalvos stabdžiai su M užrašu yra šių išskirtinių M stabdžių skiriamieji požymiai.

KUR “PER DAUG” YRA “PATS TAS”

BMW-M.com – Naujasis tinklalapis apie pačią galingiausią raidę pasaulyje.

DIZAINAS

BMW M2 „Coupé” dizainas – galia ir dinamika. Sportiškos linijos, tvirta forma ir salonas su autentiškomis autosporto detalėmis pabrėžia atletišką automobilio išorę.

 • BMW M2 Coupé degalų sąnaudos ir CO2 emisija:

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): nuo 8,5 iki 7,9

  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): nuo 199 iki 185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html