AUTOMOBILIŲ SPORTUI SUKURTAS AUTOMOBILIS.

BMW M3 Sedano dizainas.

AUTOMOBILIŲ SPORTUI SUKURTAS AUTOMOBILIS.

BMW M3 Sedano dizainas.

Galinga BMW M3 Sedano dinamika akivaizdi. Dėl didelių automobilio priekyje integruotų oro įleidimo angų M važiuoklė bus tinkamai aušinama bet kokioje situacijoje. Galingas variklio gaubtas išryškina turbokompresoriumi pagerinto variklio formas. Aišku iš pat pirmo žvilgsnio: kiekviena automobilyje integruota detalė ne tik atlieka savo funkciją, bet ir sustiprina ikoniškąją BMW išvaizdą.

AUTOMOBILIŲ SPORTUI SUKURTAS AUTOMOBILIS. BMW M3 Sedano dizainas.

Galinga BMW M3 Sedano dinamika akivaizdi. Dėl didelių automobilio priekyje integruotų oro įleidimo angų M važiuoklė bus tinkamai aušinama bet kokioje situacijoje. Galingas variklio gaubtas išryškina turbokompresoriumi pagerinto variklio formas. Aišku iš pat pirmo žvilgsnio: kiekviena automobilyje integruota detalė ne tik atlieka savo funkciją, bet ir sustiprina ikoniškąją BMW išvaizdą.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Dėl didelių priekyje integruotų oro įleidimo angų tampa akivaizdu viena: M inžinieriai sukūrė BMW M3 Sedaną maksimaliai galiai užtikrinti. Įspūdis, kurį dar labiau sustiprina išraiškingi LED šviesos diodo priekiniai žibintai. Akį neabejotinai patrauks juodos inksto formos grotelės su dvigubomis juostelėmis ir išraiškinga M emblema.
Šoninis vaizdas optimaliai ir madingu M stiliumi sujungia formą ir funkcionalumą. Banguota stogo linija sujungia keturių durų sedano siluetą ir galingo sportinio automobilio charakterį. Juodas anglies pluošto stogas šiam BMW suteikia žemesnės transporto priemonės įvaizdį, sumažina bendrąjį svorį ir sukuria žemesnį masės centrą dar sportiškesniam važiavimui užtikrinti. Oro užuolaida ir alsuoklis su M juostelėmis prideda automobiliui dar daugiau aerodinamiško įvaizdžio.
Automobilio gale keturių nuožulnių išmetimo vamzdžių apdaila skleidžia įspūdingą garsą ir aiškiai parodo, kad tai – tiek technologiniu, tiek dizaino, tiek važiavimo kelyje aspektu savo neprilygstama galia išsiskirianti transporto priemonė.

NUO TRAUKIAMOSIOS GALIOS IKI VAŽIAVIMO JĖGOS.

BMW M3 Sedano dizaino ir dinamikos apžvalga.

INTERJERO DIZAINAS.

Sportiškas automobilio charakteris dominuoja ir BMW M3 Sedano interjere. Naujos švytinčiais M logotipais puoštos kriauklės formos M sėdynės garantuoja tobulą ergonomiką ir kryptinį stabilumą. Net ir ekstremaliai dinamiškose važiavimo situacijose šios sėdynės užtikrina tiesioginį ryšį tarp vairuotojo ir BMW, kurį tik dar labiau sustiprina BMW dizainui būdingas į vairuotoją orientuotas prietaisų skydelis. Žvelgiant nuo prietaisų skydelio iki centrinės konsolės darosi akivaizdu, kad šiame BMW svarbiausias vairuotojas. Kartu su aukštos kokybės aliuminiais paviršiais sukuriama sportiškumo ir technologinio progreso pripildyta aplinka, priversianti vairuotojo širdį plakti greičiau vos tik atsisėdus už vairo. Iškart tampa aišku, kad jei sėdite šiame automobilyje, išskirtinė sportinė patirtis bus garantuota.

M SĖDYNĖS.

M sėdynės pasižymi tobula ergonomika ir atrama kūnui dinamiško važiavimo situacijose. Jų išskirtinį funkcionalų charakterį dar labiau išryškina apšviestas M logotipas ant automobilio sparno. M sėdynėms būdingą automobilių sporto charakterį papildo keletas ypatybių: integruoti galvos atlošai, paaukštintos dalys sėdynės atloše, sėdynėje, reguliuojamo aukščio sėdynės plotis ir juosmens atrama.
Lengvasvorės M sėdynės konstrukcija sumažina bendrąjį automobilio svorį. Be to, dėl mechaniniu būdu reguliuojamos sėdynės BMW masė dar labiau sumažinama. Centrinėje konsolėje esanti kelio atrama užtikrina geresnę šoninę atramą, kai važiuojama dinamiškai. Dėl gilių sėdynių transporto priemonės masės centras žemesnis, o atsakas dinamiško važiavimo metu tikslesnis.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai – esminė sportiško ir dinamiško M dizaino dalis. Atskirti nuo automobilio kėbulo dviem grakščių formų atramomis šie veidrodėliai tapo dizaino simboliu ir tiesiog spinduliuoja tikslių dalių techninius standartus. Papildomi permatomi LED indikatoriai tiksliai integruoti ilgame siaurame griovelyje.

M COCKPIT.

To reach the absolute limit, you need absolute control. This is why all the functions in the cockpit of the BMW M3 Sedan are direct and intuitively reachable.

RATLANKIAI.

Tiek BMW M3 Sedanas, tiek ir naujojo dizaino lengvasvoriai ratlankiai – patraukiantys akį ir paliekantys neišdildomą įspūdį. Bendrą vaizdą dar labiau sustiprina standartiniai geležies pilkos spalvos 18 colių V-spoke M lengvo lydinio ratlankiai. Galėsite pasirinkti geležies pilkos arba juodos spalvos 19 colių Double-spoke stiliaus M lengvo lydinio ratlankius, pro kuriuos puikiai matysis galinga M anglies keraminių stabdžių sistema arba M logotipu puošti M sudėtiniai stabdžiai.
Nesvarbu, kurį variantą bepasirinktumėte, maksimalus kryptinis stabilumas bus garantuotas: standartiškai BMW M3 Sedane montuojamos mišraus rašto padangos ne tik išryškina galingą šio automobilio galą, bet ir optimizuoja vairavimą ir sukibimą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

Jūsų asmenybės išraiška.