TIKRAS AUTOMOBILIS.

Naujasis BMW M3 Sedanas.

TIKRAS AUTOMOBILIS.

Naujasis BMW M3 Sedanas.

TIKRAS AUTOMOBILIS.Naujasis BMW M3 Sedanas.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min

317 (431)/5 500–7 300

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4,3 [4,1]

CO2 emisija g/km

204 [194]

Transporto priemonės svoris be krovinio (ES) kg

1 610 [1 635]

BMW M3 Sedanas: itin galingas keturduris sportinis automobilis. Visiškai atnaujintas 431 AG M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina spontanišką variklio galią, nesvarbu, koks apsukų diapazonas bebūtų. Inovacijos, kurios iš naujo nustato galimybių ribas: prisitaikantis M diferencialas, prisitaikanti M pakaba, M Servotronic arba 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic. Prietaisų skydelis – paskutinis tobulos ergonomikos akcentas. Naujos kriauklės formos M sėdynės užtikrina tobulą kryptinį stabilumą ir sukuria idealią sąsają tarp vairuotojo ir automobilio. Viskas šiame BMW orientuota į viena: vairuotoją.

DISCOVER THE BMW M3 SEDAN.

Važiavimo dinamika.

Jūsų žvilgsnis sukoncentruotas į posūkį, o automobilio valdymas nepriekaištingas. BMW M3 Sedanas sukurtas grynos dinamikos riboms laužyti. Kartu su 6 pavarų mechanine transmisija arba, jei pageidaujate, nepertraukiamo veikimo 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija, 431 AG galią išvystantis 6 cilindrų M TwinPower Turbo vienos eilės benzininis variklis neabejotinai garantuos galingą ir tikslų važiavimą. Naujasis aktyvusis M diferencialas visuomet užtikrins puikų sukibimą su kelio danga, o M Servotronic – tikslų vairavimą.

Dizainas.

Galinga BMW M3 Sedano dinamika akivaizdi. Dėl didelių automobilio priekyje integruotų oro įleidimo angų M važiuoklė bus tinkamai aušinama bet kokioje situacijoje. Galingas variklio gaubtas išryškina turbokompresoriumi pagerinto variklio formas. Aišku iš pat pirmo žvilgsnio: kiekviena automobilyje integruota detalė ne tik atlieka savo funkciją, bet ir sustiprina ikoniškąją BMW išvaizdą.

Tausumas.

BMW M3 Sedanas – tikras lyderis ne tik tausumo, bet ir kitose srityse. Pažangios EfficientDynamics sistemos, kaip antai, automatinė Start Stop funkcija arba stabdžių energijos regeneravimas užtikrina optimalų BMW M3 Sedano išteklių naudojimą. Taigi, ne tik užtikrinama geresnė dinamika, bet ir suvartojama mažiau degalų bei pašalinama į aplinką mažiau CO2.

4,1 sek

M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų 3,0 l darbinio tūrio variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos, iki 7 300 aps., įspūdinga galia ir maksimalus 550 Nm sukimo momentas. 317 kW (431 AG) variklis pasiekia nuo 0 iki 100 km/h greitį vos per 4,1 sekundės.