SAUGUS BŪDAS VERŽTIS Į PRIEKĮ.

BMW M3 Sedane integruotas saugumas ir komfortas.

Saugumas išties svarbus, kai mėginate peržengti nustatytas ribas. Dėl BMW M3 Sedane montuojamų prisitaikančių žibintų ir M vairuotojo orientavimo visuomet bus užtikrinama tik pati didžiausia apsauga. Automobilio gamyboje naudojamos itin stabilios medžiagos, kaip antai, anglis, padeda užtikrinti dar didesnį pasyvų saugumą. Su Comfort Access bus dar paprasčiau atverti dureles ar pakrauti automobilio bagažinę.

M VAIRUOTOJO ORIENTAVIMAS.

M automobilių ergonomišką koncepciją sudaro išskirtinis prietaisų skydelis su tik M modeliams būdingu į vairuotoją orientuotu prietaisų skydeliu. Visi valdikliai nuosekliai orientuoti į vairuotoją. Lygiai kaip ir lenktynėse, intuityvus ir absoliutus automobilio valdymas yra svarbiausias – lygiai kaip ir greičiausia įmanoma reakcija į susidariusią situaciją.

AKTYVUS IR PASYVUS SAUGUMAS.

BMW M papildytas pažangių saugos funkcijų paketu, kurio tikslas – kaip įmanoma labiau sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką. Juk visuomet malonu žinoti, kad jūsų rankose žmonės jaučiasi saugiau. Masyvūs, ypač patvarūs skersiniai ir sumaniai panaudotas didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia kėbului didžiausią apsaugą bei padeda išlaikyti jo lengvasvorę konstrukciją.
Smūgio energija perduodama kitoms automobilio kėbulo dalims aplink keleivių zoną (t.y. į apatinę, šoninę kėbulo dalį, atramines kėbulo dalis ir stogą, o galiausiai šią energiją sugeria deformacijos zonos priekinėje ir galinėje automobilio dalyje). Susidūrimo iš šono metu apsaugą suteikia sustiprintos struktūros viduriniajame statramstyje, apatinėje kėbulo dalyje ir durelėse integruoti šoninio smūgio stabilizatoriai bei tvirti, sėdynių zonoje integruoti skersiniai.
Tarp buferio laikiklio ir prietaisų skydelio integruotas amortizatorius padės sumažinti kojų sužeidimo riziką susidūrimo metu. Be to, variklio gaubte integruotos deformacinės dalys, sudarančios smūgių energiją sugeriančią gniuždymo zoną.
Aktyvi apsauga įspėja vairuotoją, jei nustatomi nuovargio ženklai, saugos diržai kritinėse situacijose įtempiami, elektrinės sėdynės grąžinamos į statmeną padėtį, o langai bei atveriamas stogas uždaromi. Įvykus susidūrimui sistema gali visiškai automobilį sustabdyti.

COMFORT ACCESS.

COMFORT ACCESS.

Su Comfort Access sistema bus ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – ir jums net nereikės automobilio raktelio. Į šią įrangą taip pat įeina durelėse integruotas aplinkos apšvietimas priekyje ir gale, bekontaktis bagažinės atidarymas, aktyvuojamas trumpu kojos judesiu po galiniu buferiu.

PRISITAIKANTYS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Į prisitaikančius LED priekinius žibintus su LED šviesos diodo technologija įeina integruoti posūkio žibintai, artimųjų šviesų žibintai, tolimųjų šviesų priekiniai žibintai, dienos važiavimo žibintai saugesniam ir optimaliam kelio apšvietimui užtikrinti. Virš charakteringų LED šviesos diodo šviesos žiedų integruoti dinamiškai prailginti LED šviesos diodo posūkio žibintai atrodo ypač įspūdingai. BMW Selective Beam (nuo akinimo apsauganti tolimųjų šviesų žibintų funkcija) ir prisitaikantys priekiniai žibintai su kintama šviesos kontrolės funkcija efektyviai pagerina matomumą naktį – kad važiavimas bet kokiu paros metu būtų lyg dieną.