PASIEKITE RIBAS. TAUSIAI.

BMW M3 serijos Sedane integruota BMW EfficientDynamics sistema.

BMW M3 Sedanas – tikras lyderis ne tik tausumo, bet ir kitose srityse. Pažangios EfficientDynamics sistemos, kaip antai, automatinė Start Stop funkcija arba stabdžių energijos regeneravimas užtikrina optimalų BMW M3 Sedano išteklių naudojimą. Taigi, ne tik užtikrinama geresnė dinamika, bet ir suvartojama mažiau degalų bei pašalinama į aplinką mažiau CO2.

AERODINAMIKA.

Pažangiai suderintos aerodinaminės detalės optimizuoja važiavimo dinamiką, stabilumą ir visų M transporto priemonių kontrolę, ypač kai važiuojama dideliu greičiu.
Įspūdingas priekinis aptakas vizualiai įkūnija M automobiliams būdingą aerodinaminę koncepciją. Lenktynių trasoje didelės oro įleidimo angos užtikrina puikų variklio aušinimą, pasitarnauja alyvai, stabdžiams ir aušina M DTC transmisijos skystį. Dvi vertikalios oro užuolaidoje esančios įleidimo angos ir M šoninės grotelės su integruotu oro alsuokliu netoli ratų arkų sukuria greitą oro srautą aplink priekinius ratus.
Šis oro buferis aerodinamiškai apgaubia ratų arkas, sumažina turbulenciją ir oro pasipriešinimą. Apsauginis bortelis ir aptakas ant bagažinės krašto dar labiau optimizuoja aerodinaminę pusiausvyrą tarp priekinės ir galinės ašies, o automobilis nepakyla. Kaip visuma visos šios puikiai suderintos dalys sukuria aerodinamišką pusiausvyrą ir pripildo šį lenktynių trasai paruoštą automobilį neprilygstamu M pojūčiu.

STABDŽIŲ ENERGIJOS REGENERAVIMAS.

Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdžių energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol neįvertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW EfficientDynamics ypatybės.

OPTIMALIOS PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS.

Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti sutaupyti degalų, ypač važiuojant mieste ar ilgus atstumus. Perjunkite pavarą reikiamu laiku ir sutaupykite degalų – priklausomai nuo kelio sąlygų ir variklio greičio, variklio elektronikos sistema nustato pačią tausiausią pavarą. Ekrane įsižiebia rodyklė, rodanti, kada įjungti žemesnę pavarą būtų efektyviausia. Sistema taip pat atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki keturių procentų degalų.

AUTOMATINĖ START STOP FUNKCIJA.

Automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį kai automobilis laikinai sustabdomas (pvz., degant raudonam šviesoforo signalui arba esant eismo spūsčiai), kad būtų dar labiau sumažinamos degalų sąnaudos. Kai vairuotojas nuspaudžia sankabą (mechaninė transmisija) arba nukelia pėdą nuo stabdžių (M DTC Drivelogic), variklis vėl aktyvuojamas tiesiog akimirksniu.