IKONA+

BMW M

Naujasis BMW M3 Sedanas. Radikaliai daugiau.

IKONA+

Naujasis BMW M3 Sedanas. Radikaliai daugiau.

IKONA+Naujasis BMW M3 Sedanas. Radikaliai daugiau.

Bekompromisis galingo keturdurio sportinio automobilio įspūdingas dizainas. Su daugybe autosporto įkvėptų techninių inovacijų. Dar didesniam dinamiškumui ir dar manevringesniam vairavimui. Adrenalino antplūdį sukeliančioms važiavimo akimirkoms, kai vienas dalykas iškart tampa aiškus: tai asmeniniams rekordams gerinti skirtas BMW M3 Sedanas.

 

 

 

 

 

BMW M3 Sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

BMW M

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s

4,3 (4,1)

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min.

317 (431)/5 500–7 300

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km

8,8 (8,3)

CO2 emisija g/km

204 (194)

Svoris kg be krovinio EU

1 610 (1 635)

Naujasis BMW M3 Sedanas yra galingas keturduris sportinis automobilis su M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, išvystančiu iki 331 kW (450 AG) galią – gausybė spontaniškos galios prie bet kokių apsukų. Daugybė autosporto įkvėptų inovacijų garantuoja kvapą užimančią dinamiką ir aukšto tikslumo valdymą. Atletas, kuris praplečia ribas.

DIZAINAS+

CHARAKTERIS+

BMW M3 Sedanas: ekstremaliai sportiškas, tradicinės išvaizdos, galingas ir kupinas efektyvios dinamikos. Kiekvienas dizaino elementas nuo didelių oro įleidimo angų ir išraiškingų lengvojo lydinio ratlankių iki atletiškos galinės dalies pabrėžia šio galingo sportinio automobilio jėgą.

IŠTOBULINTAS+

BMW M3 iš šono atrodo taip lyg galingo sportinio automobilio DNR būtų sujungtas su kasdienai skirtu keturduriu sedanu.

ĮSPŪDINGAS+

Veržlią priekinę dalį su M3 emblema pažymėtomis blizgiomis dvigubų juostelių BMW būdingos formos radiatoriaus grotelėmis ir didelėmis oro įleidimo angomis papildo dinamiško dizaino LED priekiniai žibintai. Jų preciziškas dizainas ir įspūdingas ryškumas spinduliuoja pasitikėjimą dieną ir idealiai apšviečia kelią naktį.

IŠRAIŠKINGAS+

Galinė dalis su plačiu tarpuračiu sukuria ilgai neblėstantį įspūdį. Progresyvaus dizaino LED galiniai žibintai pabrėžia ryžtingą išvaizdą, prie kurios prisideda ir aukštų parametrų sportinės padangos. M galinis aptakas pagerina aerodinamiką sustiprindamas prispaudimo jėgą. M difuzorius ir nulenkti M dvigubi išmetimo vamzdžiai tobulai įsilieja į galinį buferį su būdingomis oro išmetimo angomis.

AERODINAMIŠKAS+

Dvi vertikalios oro angos oro užuolaidoms suformuoti ir M „žiaunos“ šonuose su integruotu oro tarpo elementu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą aplink ratų arkas. Tai pagerina aerodinamines savybes, ir tuo pačiu pagreitina širdies ritmą.

LENGVAS +

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pažeminama masės centro vieta. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika posūkiuose, greitėjant ir stabdant.

IŠRYŠKINTAS+

Galiniai žibintai, kaip ir priekiniai, taip pat yra su šviesos diodais. Jų ištęsta L forma su ištisiniu šviesos dizainu, sklandžiai susiliejanti su bagažinės dangčiu, pabrėžia išskirtinį galinės dalies stilių.

M LENKTYNINIS PAKETAS.

Padidinta variklio galia ir specialiai suderinta adaptyvi M pakaba bei M Competition paketas pastebimai sustiprina važiavimo dinamiką. M sportinė išmetimo sistema su juodais chromuotais dvigubais vamzdžiais sukuria galingą variklio garsą. Pakete taip pat yra M lengvasvorės sportinės sėdynės ir išskirtiniai 20" M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis.

INTERJERAS+

SALONAS+

Sportiškesnį interjerą sunku įsivaizduoti: ergonomiškai optimalus M odinis vairas su dviem M Drive mygtukais individualiems automobilio nustatymams aktyvuoti. Vairuotojo erdvė su M būdingu prietaisų skydeliu. Tobulos išgaubtos formos M sėdynės. Trumpiau tariant: atmosfera pripildyta dinamikos ir technologinio progreso.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ+

Matymo lauke priešais patogiai įrengtas M dizaino prietaisų skydelis ir ergonomiškas M odinis vairas. Individualūs nustatymai aktyvuojami centriniais M Drive mygtukais. Versijoje su M dvigubos sankabos transmisija tiesiai už vairo taip pat yra pavarų perjungimo mentelės, iš išorės padengtos minkšta nappa oda.

ŠONINĖ ATRAMA+

Išgaubtos formos M sėdynės, integruotos galvos atramos ir apšviestas M logotipas pečių lygyje suteikia tobulą atramą iš šono ir skatina siekti naujų asmeninių rekordų. Sisteminis lengvasvorių konstrukcijų pritaikymas padeda sumažinti automobilio svorį. Kaip papildoma atrama sportiškam važiavimo stiliui vairuotojui ant centrinės konsolės šono įrengta kelių pagalvėlė.

AKCENTAI+

M charakteris išryškėja detalėse, kaip antai centrinėje konsolėje, kur radijo ir klimato valdymo rankenėlės yra pagrąžintos chromo akcentais.

IŠSKIRTINIS+

Važiavimas ties riba ir mėgavimasis išskirtine sportiška aplinka BMW M3 sedane – vienas kitam netrukdo. M sėdynės yra tokios pat kokybiškos, kaip ir visas interjeras. Puikus pavyzdys: čia pavaizduota Opal White spalvos smulkios tekstūros Merino iš BMW Individual Collection.

PRIKAUSTANTIS ŽVILGSNĮ+

Be autentiško išskirtinumo akį patraukia ir kruopščiai išpildytos detalės. Pavyzdžiui, papildomai galima rinktis Piano Finish Black interjero apdailos juosteles iš BMW Individual Collection. Ši blizgi paviršiaus apdaila galutinai papildo viso interjero sportišką, progresyvų dizainą.

VAŽIAVIMO DINAMIKA+

Užtikrintas lenktynių trasoje. Įspūdingas keliuose. Ypač su papildomai pasirenkamu M Competition paketu. Su 450 AG galios varikliu ir gausybe autosporto įkvėptų inovacijų automobilio sportiniam charakteriui pabrėžti. Specialiai suderinta adaptyvi M pakaba, aktyvus M diferencialas, M Servotronic ar septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija išplečia vairavimo galimybių ribas – ir BMW M3 sedano vairuotoją paverčia ekstremaliu atletu.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiame variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos iki 7600 aps./min. ir įspūdinga galia, su maksimalaus 550 Nm sukimo momento kulminacija. Bi-Turbo tiesioginis įpurškimas ir M modeliams būdingas tikslus sureguliavimas užtikrina, kad variklis iš karto reaguos net į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą, sukurdamas įspūdingą varomąją jėgą ir užtikrintą trauką. Daugybė inovacijų, kaip antai, aptakios konstrukcijos arba lengvesnis kaltinis velenas, sukurtas pagal išmanią lengvasvorę koncepciją, pagerina dinamiką ir akceleraciją, sumažina degalų sąnaudas ir leidžia optimaliai paskirstyti ašies apkrovą, t.y. praktiškai 50:50 santykiu. Atlygis: precedento neturintis manevringas valdymas, įspūdingai pabrėžiamas neprilygstamu M variklio skleidžiamu garsu.

MANEVRINGUMAS+

BMW EfficientLightweight efektyvios lengvasvorės konstrukcijos iš itin lengvų medžiagų yra aukščiausias M automobilių prioritetas. Jų dėka pastebimai sumažėja svoris ir tuo pačiu padidėja kėbulo standumas. Privalumai: ašių apkrovos paskirstymas beveik 50:50 santykiu ir žemesnis automobilio svorio centras. Praktikoje tai reiškia geresnį kryptinį stabilumą ir didesnę sukibimo jėgą, o kartu ir geresnę dinamiką bei manevringumą.

BMW M3 SEDANAS 360º KAMPU.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW M3 Sedanas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.
  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Informacija netaikoma individualiems automobiliams ir neįeina į pasiūlymą. Šios informacijos tikslas – palyginti skirtingų tipų automobilius. Į CO2 emisijos skaičiavimus pagal Direktyvą 1999/94/EB neįtraukta CO2 emisija, pašalinta į aplinką per automobilio gamybos procesą ir degalų ar kitų energijos šaltinių tiekimas.