IŠSKIRTINIS+

BMW M

BMW M3 Sedano dizainas.

IŠSKIRTINIS+

BMW M3 Sedano dizainas.

IŠSKIRTINIS+BMW M3 Sedano dizainas.

BMW M3 Sedano autosporto DNR yra akivaizdi. Dinamiška priekinė dalis su didelėmis oro įleidimo angomis ir blizgios juodos spalvos dvigubomis radiatoriaus grotelių juostelėmis išreiškia įspūdingos dinamikos potencialą. Viduje, į vairuotoją orientuota erdvė įkvepia idealia ergonomika. Išskirtinės kriauklės formos M sėdynės užtikrina puikią šoninę atramą. Visos detalės yra su ypač aukštos kokybės apdaila ir perteikia gryną autosporto charakterį.

BMW M3 Sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

BMW M

IŠRAIŠKINGA FORMOS KALBA.

Dinamiškas dizainas.

BMW M3 Sedanas: ekstremaliai sportiškas, tradicinės išvaizdos, galingas ir kupinas efektyvios dinamikos. Kiekvienas dizaino elementas nuo didelių oro įleidimo angų ir išraiškingų lengvojo lydinio ratlankių iki atletiškos galinės dalies pabrėžia šio galingo sportinio automobilio jėgą.

Sportiškos linijos.

BMW M3 iš šono atrodo taip lyg galingo sportinio automobilio DNR būtų sujungta su kasdienai skirtu keturduriu sedanu.

Galinga priekinė dalis.

Veržlią priekinę dalį su M3 emblema pažymėtomis blizgiomis dvigubų juostelių BMW būdingos formos radiatoriaus grotelėmis ir didelėmis oro įleidimo angomis papildo dinamiško dizaino LED priekiniai žibintai. Jų preciziškas dizainas ir įspūdingas ryškumas spinduliuoja pasitikėjimą dieną ir idealiai apšviečia kelią naktį.

Išskirtinė galinė dalis.

Galinė dalis su plačiu tarpuračiu sukuria ilgai neblėstantį įspūdį. Progresyvaus dizaino LED galiniai žibintai pabrėžia ryžtingą išvaizdą, prie kurios prisideda ir aukštų parametrų sportinės padangos. M galinis aptakas pagerina aerodinamiką sustiprindamas prispaudimo jėgą. M difuzorius ir nulenkti M dvigubi išmetimo vamzdžiai tobulai įsilieja į galinį buferį su būdingomis oro išmetimo angomis.

Aerodinamikos elementai.

Dvi vertikalios oro angos oro užuolaidoms suformuoti ir M „žiaunos“ šonuose su integruotu oro tarpo elementu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą aplink ratų arkas. Tai pagerina aerodinamines savybes ir tuo pačiu pagreitina širdies ritmą.

Ekskliuzyvinis anglies pluošto stogas.

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pažeminama masės centro vieta. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika posūkiuose, greitėjant ir stabdant.

LED žibintai.

Galiniai žibintai, kaip ir priekiniai, taip pat yra su šviesos diodais. Jų ištęsta L forma su ištisiniu šviesos dizainu, sklandžiai susiliejanti su bagažinės dangčiu, pabrėžia išskirtinį galinės dalies stilių.

ĮSPŪDINGI RATLANKIAI.

Optimizuoto svorio BMW M3 Sedano ratai užtikrina pasitikėjimo kupiną išvaizdą. Net ir standartiniame variante siūlomi V stipinų (V-spoke ) stiliaus 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, o pasirinkti galima įspūdingus double-spoke stiliaus 19 colių M lengvojo lydinio ratlankius. Šie Ferric Gray pilkos ar juodos pasirenkamos spalvos ratlankiai atveria vaizdą į galingus M anglies pluošto keraminius stabdžius ar M kombinuotus stabdžius su M logotipu. Tuo pasižymi ir pasirenkami Star-spoke stiliaus 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, kuriuos galima rinktis ir juodos spalvos. Kokią versiją bepasirinktumėte, BMW M3 Sedano standartinės mišrios padangos ant platesnių galinių ratų pabrėžia tvirtą galinę dalį ir tuo pačiu optimizuoja valdymo kontrolę ir sukibimą.

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Ypatingas būdas savo asmenybei išreikšti – BMW Individual dirbtuvės padės įgyvendinti šį siekį unikaliai, su BMW Individual kolekcija. Susikurkite savąjį BMW M3 Sedaną individualiai išreikšdami save.

BMW M PERFORMANCE DALYS.

BMW M reiškia dinamiką, novatoriškas technologijas ir dešimtmečius autosporto patirties. BMW M Performance dalys BMW M3 Sedaną papildo dar dinamiškesne išskirtinumo nata. Tiek eksterjerui, tiek interjerui pasirinkimai yra praktiškai neriboti.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

    Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Informacija netaikoma individualiems automobiliams ir neįeina į pasiūlymą. Šios informacijos tikslas – palyginti skirtingų tipų automobilius. Į CO2 emisijos skaičiavimus pagal Direktyvą 1999/94/EB neįtraukta CO2 emisija, pašalinta į aplinką per automobilio gamybos procesą ir degalų ar kitų energijos šaltinių tiekimas.