NULEISKITE STOGĄ. PAGREITINKITE PULSĄ.

BMW M4 Kabrioleto dizainas.

NULEISKITE STOGĄ. PAGREITINKITE PULSĄ.

BMW M4 Kabrioleto dizainas.

Pažvelkite į BMW M4 Kabrioletą - dėl dizaino akcentų, kaip antai, į priekį palenktų M inksto formos grotelių su dvigubomis juostelėmis ir M4 emblema, plataus galo arba nuožulnaus M dvigubo išmetimo vamzdžio apdailos tampa aišku viena: šis kabrioletas tikrai išskirtinis.
Dėl atletiškų kontūrų ir ilgesnio silueto BMW M4 Kabrioletas demonstruoja išties koncentruotą galią. Ir pasižymi savybėmis, kurių vairuotojas iš šio BMW būtent ir tikėtųsi: gryno ir tikro adrenalino.

NULEISKITE STOGĄ. PAGREITINKITE PULSĄ.BMW M4 Kabrioleto dizainas.

Pažvelkite į BMW M4 Kabrioletą - dėl dizaino akcentų, kaip antai, į priekį palenktų M inksto formos grotelių su dvigubomis juostelėmis ir M4 emblema, plataus galo arba nuožulnaus M dvigubo išmetimo vamzdžio apdailos tampa aišku viena: šis kabrioletas tikrai išskirtinis.
Dėl atletiškų kontūrų ir ilgesnio silueto BMW M4 Kabrioletas demonstruoja išties koncentruotą galią. Ir pasižymi savybėmis, kurių vairuotojas iš šio BMW būtent ir tikėtųsi: gryno ir tikro adrenalino.

EKSTERJERO DIZAINAS

Galingam kabrioletui oro srautas tiesiog būtinas. Įspūdingos priekinėje automobilio dalyje integruotos oro įleidimo angos pabrėžia milžinišką į BMW M4 Kabrioleto variklį patenkantį oro kiekį kai važiuojate dideliu greičiu. Dėmesį taip pat patraukia galios agregatas, kuris atspindi variklio su turbokompresoriumi kontūrus ir įspūdingai demonstruoja koncentruotą BMW M4 Kabrioleto galią.
Dėl M žiaunų, oro užuolaidos, oro alsuoklio, M šoninių veidrodėlių ir sportiškų kontūrų BMW M4 Kabrioletas nuo pat priekio iki galo tiesiog spinduliuoja puikaus atleto aurą. Gale – ryškus akcentas – keturių nuožulnių išmetimo vamzdžių apdaila. Kai kietas šio automobilio stogas nuleidžiamas ir jūsų ausis pasiekia neprilygstantis variklio skleidžiamas garsas, tampa akivaizdu, kad BMW M4 Kabrioletas pasirengęs naujai perteikti važiavimo atvirame ore teikiamą malonumą.

STILINGOS, MEISTRIŠKAI APDIRBTOS LINIJOS.

BMW M4 kabrioleto dizaino ir dinamikos apžvalga.

STILINGOS, MEISTRIŠKAI APDIRBTOS LINIJOS.

BMW M4 kabrioleto dizaino ir dinamikos apžvalga.

INTERJERO DIZAINAS.

Automobilio viduje naujos švytinčiais M logotipais puoštos kriauklės formos M sėdynės tiesiog laukia vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio. Šios naujos sėdynės garantuoja tobulą kryptinį stabilumą ir sukuria idealią sąsają tarp vairuotojo ir automobilio. Visi prietaisų skydelyje integruoti valdikliai orientuoti į vairuotoją, taigi garantuojamas itin greitas ir tikslus valdymas. Apvalūs valdikliai perteikia lenktynių automobilio įvaizdį, o M odinis vairas ir M pavarų svirtis nepalieka vietos abejonėms. BMW M4 Kabrioletas buvo sukurtas taisyklėms laužyti.

ATVIRAS MAKSIMALIAM INTENSYVUMUI.

Kai kietas stogas automatiškai nuleidžiamas per apytiksliai 20 sekundžių važiuojant ne didesniu nei 18 km/h greičiu, kraujyje išties padidėja adrenalino lygis. Po to pajuntamas maksimalus važiavimo malonumas, M būdinga galia ir tik kabrioletui būdingas intensyvumas.
Kai stogas pakeliamas, BMW M4 Kabrioleto stogo linija virsta coupé. Sumanus šio automobilio dizainas ne tik sukuria optinį akcentą, bet ir padidina saugumą bei garantuoja malonią akustiką net ir važiuojant dideliu greičiu.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI SU PAPILDOMAIS LED ŠVIESOS DIODO INDIKATORIAIS.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai jau daugelį metų yra sportiško ir dinamiško M linijos simboliai. Dviejų ašių dizaino korpusu prie automobilio kėbulo pritvirtinti veidrodėliai pabrėžia gražią BMW estetiką, perteikia tikslios inžinerijos pojūtį, prideda automobiliui daugiau charakterio, dinamikos ir aerodinamiškumo šoninėms jo dalims.
Papildomi permatomi LED indikatoriai tiksliai integruoti ilgame siaurame griovelyje.

M SĖDYNĖS.

Kabriolete integruotos M sėdynės užtikrina puikią šoninę atramą. Be to, daugybę funkcijų galima reguliuoti automatiškai. Sportines automobilio savybes dar labiau išryškina galvos atlošą puošiantis apšviestas M logotipas.
Sportinės puikia itin kokybiška Merino oda dengtos sėdynės galvos atlošo plotį galima elektroniškai reguliuoti, kad sėdėti būtų ypač patogu. Elektroniniu būdu taip pat galima reguliuoti ir sėdynės plotį, aukštį, atlošo pokrypio kampą bei sėdynės paviršių. Šlaunies atrama reguliuojama mechaniniu būdu.

RATLANKIAI.

BMW M4 Kabrioleto naujojo dizaino lengvasvoriai ratlankiai neabejotinai traukia akį ir palieka neišdildomą įspūdį. Tai dar labiau sustiprina standartiniai geležies pilkos spalvos 18 colių V-spoke M lengvo lydinio ratlankiai. Galėsite pasirinkti geležies pilkos arba juodos spalvos 19 colių Double-spoke stiliaus M lengvo lydinio ratlankius, pro kuriuos puikiai matysis galinga M anglies keraminių stabdžių sistema arba M logotipu puošti M sudėtiniai stabdžiai.
Nesvarbu, kurį variantą bepasirinktumėte, maksimalus kryptinis stabilumas bus garantuotas: standartiškai BMW M4 Kabriolete montuojamos mišraus rašto padangos ne tik išryškina galingą šio automobilio galą, bet ir optimizuoja vairavimą ir sukibimą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

Jūsų asmenybės išraiška.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Net ir stovėdamas vietoje šis automobilis tiesiog užgniauš kvapą: BMW Individual galėsite rinktis iš daugybės unikalių dažų apdailos savo BMW M4 Kabrioletui. Vienas pavyzdžių – įspūdinga Tanzanito mėlyno metaliko dažų apdaila iš BMW Individual. Lygiai kaip ir brangusis mineralas tanzanitas, ši unikali BMW Individual dažų apdaila, priklausomai nuo apšvietimo, spindi nuo šviesaus turkio iki tamsiai mėlynos spalvos. (Nuo 2015 m. savo BMW taip pat galima pritaikyti ir vieną iš keturių išskirtinių matinių dažų apdailų.)

 • Smulkaus rašto Merino oda iš BMW Individual

  Kvapą gniaužiantis eksterjeras, prabangus interjeras: Naujajam BMW M4 Kabrioletui galima pritaikyti vieną iš daugybės išskirtinių Merino odos variantų iš BMW Individual. Pagalvokite apie opalų baltą spalvą ir oda dengtą priekinę salono dalį. Automobilio išvaizdai neabejotinai suteikiama daugiau subtilumo. Kruopščiai atrinktos žaliavos ir specialus jai dažyti naudotas procesas byloja vieną - kad keleiviai gali mėgautis tiesiog neprilygstamu komfortu.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Užburiančiam pirmam ir ilgai išliekančiam įspūdžiui. Elegantiškais, blizgiais paviršiais puošta pianino juodos spalvos interjero apdaila atrodo ypač kontrastingai su opalų baltos spalvos oda iš BMW Individual. Įspūdinga ir Plane Auburn tamsios ir Ash Grain baltos spalvos medinė interjero apdaila iš BMW Individual, kuri ne tik tobulai apdirbta, ją taip pat itin malonu liesti.

 • Papildoma BMW Individual įranga

  Puiki išvaizda: oda dengta panelė iš BMW Individual sukuria naują ištobulinto interjero lygmenį.
  spalvoti akcentai, kuriuos galite ne tik pamatyti, bet ir pajusti. Kontrastingos BMW Individual siūlės – puikiausia elegancijos išraiška, įspūdingai akcentuojanti juodos spalvos Merino odą. Galėsite rinktis iš keturių spalvų: Sakhir oranžinės, Silverstouno pilkos, geltonos ir mėlynos spalvos.