TIKRAS AUTOMOBILIS.

Naujasis BMW M4 Kabrioletas.

TIKRAS AUTOMOBILIS.

Naujasis BMW M4 Kabrioletas.

TIKRAS AUTOMOBILIS.Naujasis BMW M4 Kabrioletas.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min

317 (431) / 5.500-7.300

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4,6 [4,4]

CO2 emisija g/km

213 [203]

Transporto priemonės svoris be krovinio (ES) kg

1.825 [1.865]

Atviras maksimaliam intensyvumui. Su galingu 431 AG išvystančiu M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir automobilių sporto naujovėmis, BMW M4 Kabrioletas užtikrina tobulą adrenalino kupinos galios ir važiavimo malonumo derinį. M variklis užtikrina galingą, tikslų važiavimą ir nepertraukiamą galią, kurią garantuoja 7 pavarų dvigubos sankabos M transmisija, aktyvus M diferencialas, adaptyvi M pakaba arba M Servotronic Šią lygių sau neturinčią patirtį jusite net ir važiuodami nuleistu kietu automobilio stogu. M važiavimo žavesys stulbinančiu greičiu pasiekė visiškai naują lygmenį.

NUSTATO ETALONĄ.

BMW M4 Kabriolete montuojami M TwinPower Turbo varikliai.

BMW M4 Kabrioleto pagrindas – naujai patobulintas M TwinPower Turbo tiesioginio įpurškimo 6 cilindrų benzininis variklis. Didžiulė galia ir neprilygstamas garsas. Dėl optimaliai suderintų automobilių sporto technologijų sąveikos BMW išvystoma iki 317 kW (431 AG) tiesioginė galia.

Važiavimo dinamika.

Kai BMW M4 Kabrioletas greitinamas iki maksimumo, įspūdingą galią galima pajusti visomis savo juslėmis. Galią galėsite tiksliai reguliuoti net ir esant dideliam apsukų diapazonui. Dėl daugybės automobilių sportui būdingų technologijų, kaip antai, aktyvaus M diferencialo arba M Servotronic, BMW M4 Kabrioletas reaguoja į kiekvieną situaciją būtent taip, kaip to ir galėtumėte tikėtis iš aukščiausio lygio atleto: tiksliai ir techniniu atžvilgiu tiesiog tobulai.

Dizainas.

Pažvelkite į BMW M4 Kabrioletą - dėl dizaino akcentų, kaip antai, į priekį palenktų M inksto formos grotelių su dvigubomis juostelėmis ir M4 emblema, plataus galo arba nuožulnaus M dvigubo išmetimo vamzdžio apdailos tampa aišku viena: šis kabrioletas tikrai išskirtinis. Dėl atletiškų kontūrų ir ilgesnio silueto BMW M4 Kabrioletas demonstruoja išties koncentruotą galią. Ir pasižymi savybėmis, kurių vairuotojas iš šio BMW būtent ir tikėtųsi: gryno ir tikro adrenalino.

Tausumas.

BMW M4 Kabrioletas – tikras lyderis visose tausumo srityse. Išmanios lengvasvorės konstrukcijos EfficientDynamics sistemos, kaip antai, automatinė Start Stop funkcija arba stabdymo energijos regeneravimas užtikrina optimalų išteklių naudojimą. Šie privalumai – esminiai BMW M4 Kabrioleto galios ir ištvermės aspektai. Taigi, ne tik užtikrinama geresnė dinamika, bet ir suvartojama mažiau degalų bei pašalinama į aplinką mažiau CO2.

4,4 S.

M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų 3,0 l darbinio tūrio variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos, iki 7600 aps., įspūdinga galia ir maksimalus 550 Nm sukimo momentas. 317 kW (431 AG) variklis pasiekia nuo 0 iki 100 km/h greitį vos per 4,4 sekundės (su M DTC ir Drivelogic).
Dėl Bi-Turbo tiesioginio degalų įpurškimo ir tipiško M suderinimo užtikrinama, kad variklis tiesiogiai reaguos net ir į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą ir garantuos puikų sukimo momentą.