VISUOMET IŠLAIKYKITE AŠTRŲ MĄSTYMĄ.

BMW M4 Kabriolete integruotas saugumas ir komfortas.

Tam, kad būtų galima mėgautis puikiausiu ir intensyviu važiavimu, saugumas yra būtinas. BMW M4 Kabriolete jį garantuoja modernios technologijos, kaip antai, adaptyvūs priekiniai žibintai arba neįtikėtinai tvirtas anglies pluoštas. Be to, vėjo deflektorius ir apsauga nuo oro srauto garantuoja būtent tokį komfortą, kokio ir galėtumėte tikėtis iš BMW Kabrioleto – net ir kai važiuojama itin intensyviai.

M ORIENTAVIMAS Į VAIRUOTOJĄ.

M automobilių ergonomišką koncepciją sudaro išskirtinė, tik M modeliams būdinga į vairuotoją orientuota priekinė panelė. Visi valdikliai nuosekliai orientuoti į vairuotoją. Lenktynėse intuityvus ir absoliutus automobilio valdymas yra svarbiausias – lygiai taip pat svarbi yra ir greičiausia įmanoma reakcija į susidariusią situaciją.

AKTYVUS IR PASYVUS SAUGUMAS.

BMW M papildytas pažangių saugos funkcijų paketu, kurio tikslas – kaip įmanoma labiau sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką. Juk visuomet malonu žinoti, kad jūsų rankose žmonės jaučiasi saugiau. Masyvūs, ypač patvarūs skersiniai ir sumaniai panaudotas didelio stiprio daugiafazis plienas suteikia kėbului didžiausią apsaugą bei padeda išlaikyti jo lengvasvorę konstrukciją.
Smūgio energija perduodama kitoms automobilio kėbulo dalims aplink keleivių zoną (t.y. į apatinę, šoninę kėbulo dalį, atramines kėbulo dalis ir stogą, o galiausiai šią energiją sugeria deformacijos zonos priekinėje ir galinėje automobilio dalyje). Susidūrimo iš šono metu apsaugą suteikia sustiprintos struktūros viduriniajame statramstyje, apatinėje kėbulo dalyje ir durelėse integruoti šoninio smūgio stabilizatoriai bei tvirti, sėdynių zonoje integruoti skersiniai.
Tarp buferio laikiklio ir prietaisų skydelio integruotas amortizatorius padės sumažinti kojų sužeidimo riziką susidūrimo metu. Be to, variklio gaubte integruotos deformacinės dalys, sudarančios smūgių energiją sugeriančią gniuždymo zoną.
Aktyvi apsauga – tai keleivių apsaugos sistema iš BMW ConnectedDrive. Aktyvioji apsauga įspėja vairuotoją, jei nustatomi jo nuovargio ženklai. Kritinėse situacijose saugos diržai įtempiami, elektriniu būdu reguliuojamos sėdynės grąžinamos į vertikaliąją padėtį (jei tokia funkcija yra), o langai užveriami. Įvykus nelaimingam atsitikimui automatiškai aktyvuojami stabdžiai iki automobilis visiškai sustabdomas.

COMFORT ACCESS.

Su Comfort Access funkcija prieiga prie automobilio galima net ir nenaudojant raktelio. Į įrangą įeina: eksterjero durelių rankenėlių apšvietimas, bekontakčio bagažinės atidarymo funkcija ir galimybė nuleisti arba pakelti automobilio stogą iš išorės esant netoliese savo BMW.

ADAPTYVŪS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs priekiniai žibintai su biksenono technologija, kintanti miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija ir BMW Selective Beam užtikrina optimalų apšvietimą. Dėl judančių priekinių žibintų posūkiuose vairuotojas matys ypač aiškiai. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai (įskaitant įrangos paketą) automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai užtikrina optimalų kelio apšvietimą bet kokiose situacijose. Taigi, ženkliai padidinamas saugumas važiuojant šiuo automobiliu.

VĖJO KREIPTUVAS.

Vėjo kreiptuvas padidina komfortą tiek vairuotojui, tiek ir keleiviams – suteikia efektyvią apsaugą nuo skersvėjų net ir kai važiuojate dideliu greičiu. Kadangi apsauga pagaminta iš tinklelio, važiavimas bus daug malonesnis ir nė kiek nemažins kabrioleto teikiamų emocijų.
Kai vėjo kreiptuvas nenaudojamas, jį galima nesunkiai nulenkti naudojant paprastą nulenkiamą mechanizmą. Kadangi šis kreiptuvas plonas, jį patogiai nulenksite į bagažinę prie galinės sėdynės atlošo.

APSAUGA NUO ORO SRAUTO.

Apsauga nuo oro srauto užtikrina komfortą – malonią šilumą jusite tiek galvos, tiek ir pečių srityje. Kai stogas nuleidžiamas, į priekines sėdynės integruota šildymo sistema reguliuoja temperatūrą ir oro srautą priklausomai nuo greičio ir aplinkos klimato sąlygų. Taigi, vairuotojai gali mėgautis važiavimo kabrioletu teikiamu malonumu nepriklausomai nuo automobilio greičio ir oro temperatūros.
Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis galės individualiai pasirinkti vieną iš trijų temperatūros lygių. Kai stogas nuleistas, šias ypatybes galima pasirinkti nepriklausomai nuo automobilio greičio ir oro temperatūros. Apsauga nuo oro srauto valdoma per centrinėje kabrioleto konsolėje integruotus stogo jungiklyje esančius mygtukus. Taigi, šią funkciją galima nesunkiai reguliuoti iš abiejų priekinių sėdynių.