BMW M

BERIBIS+

BMW M

Naujasis BMW M4 kabrioletas. Tikroji elegancija.

BERIBIS+

Naujasis BMW M4 kabrioletas. Tikroji elegancija.

BERIBIS+Naujasis BMW M4 kabrioletas. Tikroji elegancija.

Neapsakomas veržlumas ir įspūdingas meistriškumas. Naujasis BMW kabrioletas išties traukia akį. Be to, jis ne tik žavi išskirtiniu dizainu ir formomis, bet ir pasižymi įspūdingu manevringumu bei dinamika. Dar vienas šio modelio pranašumas - galingas variklis, užtikrinantis maksimalų vairavimo malonumą. Naujasis BMW M4 kabrioletas spinduliuoja laisvę, nepriekaištingą stilių ir prabangą. Tai automobilis išskirtinėms asmenybėms, kurios nemėgsta išnykti minioje.

 

 

 

 

BMW M4 Kabrioletas:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1 (8,7)

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213 (203)

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio duomenis su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija ir „Drivelogic”.

Sąnaudos yra nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Read more

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s

4,3 (4,1)

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min

317 (431)/5 500–7 300

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km

9,1 (8,7)

CO2 emisija g/km

213 (203)

Svoris kg be krovinio EU

1 840 (1 865)

M „TwinPower Turbo” vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, išvystantis net iki 331 kW (450 AG) ir daugelis kitų pažangių technologijų važiuojant šiuo automobiliu leidžia jaustis išties ypatingai. Dar daugiau adrenalino ir nepakartojamų emocijų suteikia kelionės nuleistu stogu. Tai visiškai nauja patirtis ir beribis laisvės pojūtis.

DIZAINAS+

ŽAVESYS+

BMW M4 kabrioletas žvilgsnį prikausto savo sportišku charakteriu ir žavingomis formomis. M dvigubų juostelių grotelės su M4 logotipu ir išskirtinės formos dvigubi išmetimo vamzdžiai suteikia šiam BMW išties išskirtinę išvaizdą.
Read more

IŠTOBULINTAS+

BMW M4 kabrioletas atrodo ryžtingas ir užtikrintas savo jėgomis. Pailgas siluetas užbaigiamas plačia galine dalimi, demonstruojančia nesutramdomą galią. Itin žavi jo funkcionalumas - dėka kieto stogo, vasarą galite mėgautis nevaržoma kabrioleto suteikiama laisve, o šaltuoju metų laiku automobilis atrodo ne ką mažiau stilingas ir išskirtinis su pakeltu stogu.
Read more

ĮSPŪDINGAS+

Išskirtinę BMW M4 kabrioleto priekinę dalį puošia LED žibintai, o tvirtą charakterį pabrėžia dvigubos radiatoriaus grotelės, jau seniai tapusios BMW simboliu, bei masyvios oro įleidimo angos. Rafinuotas dizainas ir įspūdingas apšvietimas sukuria nepamirštamą įspūdį.
Read more

IŠRAIŠKINGAS+

Į apačią platėjančios ratų arkos suteikia šiam BMW dar daugiau išraiškingumo. Naujo dizaino galiniai LED žibintai pabrėžia išskirtinę galinės dalies formą ir suteikia jai dar daugiau įspūdžio.
Read more

AERODINAMIŠKAS+

Dvi vertikalios oro įleidimo angos sumažina aerodinaminį pasipriešinimą aplink ratų arkas. Tai užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir pagerina automobilio dinamiką.
Read more

INTENSYVUS+

Važiuojant iki 18 km/h greičiu, įspūdingą reginį sukuria vos per 20 sekundžių nusileidžiantis stogas. Tačiau net ir su pakeltu stogu šis modelis atrodo užtikrintai ir išskirtinai. Šis modelis sužavės iš pirmo žvilgsnio.
Read more

IŠSKIRTINIS+

Priekiniai ir galiniai žibintai su šviesos diodais - išskirtinis akcentas, suteikiantis naujajam BMW kabrioletui dar daugiau įspūdžio. Grakščios formos, stilingos detalės ir išskirtinės detalės paverčia šį automobilį tikru favoritu.
Read more

M SPORTINIS PAKETAS.

Didesnė variklio galia, speciali M pakaba bei M „Competition” paketas pastebimai sustiprina važiavimo dinamiką. M sportinė išmetimo sistema su dvigubais, juodais chromuotais vamzdžiais sukuria galingą variklio garsą. Pakete taip pat yra išskirtiniai 20" M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis.

INTERJERAS+

SALONAS+

Dar sportiškesnį interjerą sunku įsivaizduoti: tobulos M sportinės sėdynės su šviečiančiu M logotipu, išskirtinio dizaino M odinis vairas su dviem M „Drive” mygtukais ir ypač stilingas M prietaisų skydelis. Trumpiau tariant: stilinga atmosfera, pripildyta dinamikos ir technologinio progreso.
Read more

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ+

Naujojo BMW kabrioleto valdymas – kruopščiai apgalvotas, kad vairuotojui būtų užtikrintas maksimalus patogumas. Individualūs automobilio nustatymai aktyvuojami centriniais M „Drive” mygtukais. Įspūdingas automobilio vairas taip pat turi daugybę funkcijų, kurios palengvina automobilio valdymą ir suteikia dar daugiau komforto.
Read more

ŠONINĖ ATRAMA+

M sportinio dizaino sėdynės su prabangą simbolizuojančiais M logotipais suteikia maksimalų komfortą. Todėl net ir padidinus greitį, automobilyje jausitės ypač patogiai ir stabiliai. Įkvėptas sportinių automobilių galimybių, sukurtas mėgautis kasdienėmis kelionėmis - tai naujojo BMW kabrioleto misija.
Read more

AKCENTAI+

M sportinis charakteris išryškėja kiekvienoje detalėje, todėl automobilio salonas primena galingiausio sportinio automobilio interjerą.
Read more

IŠSKIRTINIS+

Naujasis BMW kabrioletas - išskirtinis automobilis, kuriame puikiai suderintas tiek sportinė galia ir charakteris, tiek ir stilingas dizainas. Todėl jis pateisins visus jūsų lūkesčius.
Read more

PRIKAUSTANTIS ŽVILGSNĮ+

Be išskirtinio dizaino, akį patraukia ir kruopščiai išpildytos detalės. Pavyzdžiui, papildomai galima rinktis „Piano Finish Black” interjero apdailą iš BMW „Individual” kolekcijos. Ši blizgaus paviršiaus apdaila suteikia išskirtinės prabangos įspūdį.
Read more

ADRENALINO POJŪTIS+

Važiuoti BMW M4 kabrioletu – reiškia patirti kvapą gniaužiantį nuotykį. Viskas šiame atomobilyje kruopščiai apgalvota, o daugiausia dėmesio skirta maksimaliam manevringumui bei dinamikai pasiekti. Papildomai pasirenkamas „Competition” paketas su didesne variklio galia ir specialia adaptyvia M pakaba suteikia dar daugiau galimybių.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

3,0 l M „TwinPower Turbo” vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina didžiausią galią. „Bi-Turbo” tiesioginis įpurškimas ir M modeliams būdingas tikslumas užtikrina, kad variklis iš karto reaguotų net į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą, sukurdamas įspūdingą varomąją jėgą ir pasitikėjimą keliančią trauką. Daugybė šiame automobilyje esančių inovacijų pagerina dinamiką ir akceleraciją, sumažina degalų sąnaudas ir leidžia optimaliai paskirstyti ašies apkrovą. Rezultatas: precedento neturintis manevringas valdymas, kurį papildo neprilygstamas, M variklio skleidžiamas garsas.

MANEVRINGUMAS+

Dėka BMW „EfficientLightweight” efektyvios lengvasvorės konstrukcijos, pastebimai sumažėja automobilio svoris. Privalumai: ašių apkrovos paskirstymas beveik 50:50 santykiu ir žemesnis automobilio svorio centras. Praktikoje tai reiškia geresnį stabilumą ir didesnę sukibimo jėgą, o kartu ir geresnę dinamiką bei manevringumą.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW M4 Kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1 (8,7)
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213 (203)

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.