BMW M

BERIBIS+

BMW M

Naujasis BMW M4 Kabrioletas. Radikaliai daugiau.

BERIBIS+

Naujasis BMW M4 Kabrioletas. Radikaliai daugiau.

BERIBIS+Naujasis BMW M4 Kabrioletas. Radikaliai daugiau.

Adrenalinu varomas veržlumas. Su aukšto tikslumo valdymo savybėmis, įspūdingu manevringumu ir jaudinančia dinamika. Su varikliu, kuris įspūdingai demonstruoja savo pranašumą. Su įvairiausiomis technologijomis, kurių sportiškumo kilmė yra nenuginčijama. Užtikrintumas, kuris pasireiškia pasitikinčia šypsena pro atidarytą stogą: BMW M4 Kabrioletas simbolizuoja ambicingą laisvę ant keturių ratų.

 

 

 

 

 

BMW M4 Kabrioletas:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1 (8,7)

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213 (203)

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s

4,3 (4,1)

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min

317 (431)/5 500–7 300

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km

9,1 (8,7)

CO2 emisija g/km

213 (203)

Svoris kg be krovinio EU

1 840 (1 865)

M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis, išvystantis iki 331 kW (450 AG) ir daug autosporto įkvėptų technologijų išlaisviną adrenaliną skatinančią dinamiką ir neribotą važiavimo malonumą. Su niekuo nesulyginama patirtis – su pakeltu ar nuleistu stogu. Naujasis BMW M4 Kabrioletas – ambicinga laisvė ant keturių ratų.

DIZAINAS+

ŽAVESYS+

BMW M4 Kabrioletas įkvepia savo grynu sportiškumo žavesiu, dinamišku siluetu ir nuleidžiamu kietu stogu, kuris garantuoja neribotą važiavimo malonumą ištisus metus. Važiavimo atvirame ore malonumus papildo ir tokie dizaino akcentai kaip M dvigubų juostelių BMW būdingos formos radiatoriaus grotelės su M4 emblema, M „žiaunos“ šonuose ar nulenkti M dvigubi išmetimo vamzdžiai.

IŠTOBULINTAS+

BMW M4 Kabrioletas atrodo ryžtingas ir sportiškas dėl ištęstos formos ir išlenktų šonų. Ilgas siluetas užbaigiamas plačia savita galine dalimi ir išreiškia netramdomą galią. Nepriklausomai nuo to, ar kietas stogas yra nuleistas ar pakeltas.

ĮSPŪDINGAS+

BMW M4 Kabrioleto veržlią priekinę dalį su blizgiomis dvigubų juostelių BMW būdingos formos radiatoriaus grotelėmis ir didelėmis oro įleidimo angomis pabrėžia LED priekiniai žibintai. Jų juvelyrinis dizainas ir įspūdingas ryškumas spinduliuoja pasitikėjimą dieną ir idealiai apšviečia kelią naktį.

IŠRAIŠKINGAS+

Į apačią platėjančios ratų arkos išreiškia didžiulę BMW M4 Kabrioleto galią. Naujo dizaino galiniai LED žibintai pabrėžia galinės dalies ryžtingą išvaizdą, nepriklausomai nuo to, ar jie šviečia. Nulenkti M dvigubi išmetimo vamzdžiai ir M difuzorius tobulai įsilieja į galinį buferį su būdingomis oro išmetimo angomis.

AERODINAMIŠKAS+

Dvi vertikalios oro angos oro užuolaidoms suformuoti ir M „žiaunos“ šonuose su integruotu oro tarpo elementu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą aplink ratų arkas. Tai užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir pagreitina širdies ritmą.

INTENSYVUS+

Kai tik įtraukiamas kietas stogas automatiškai pakils maždaug per 20 sekundžių važiuojant iki 18 km/h greičiu, pajusite maksimalų važiavimo malonumą, kurį papildys dar ir kabrioleto skleidžiama energija. Net ir su pakeltu stogu šis modelis atrodo užtikrintai, suteikia daugiau saugumo ir išlaiko malonią akustiką viduje net ir važiuojant dideliais greičiais.

IŠRYŠKINTAS+

Galiniai žibintai, kaip ir priekiniai, taip pat yra su šviesos diodais. Jų ištęsta L forma su ištisiniu šviesos dizainu, sklandžiai susiliejanti su bagažinės dangčiu, pabrėžia išskirtinį galinės dalies stilių.

M LENKTYNINIS PAKETAS.

Padidinta variklio galia ir specialiai sureguliuota adaptyvi M pakaba bei M Competition paketas pastebimai sustiprina važiavimo dinamiką. M sportinė išmetimo sistema su juodais chromuotais dvigubais vamzdžiais sukuria galingą variklio garsą. Pakete taip pat yra išskirtiniai 20" M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis.

INTERJERAS+

SALONAS+

Sportiškesnį interjerą sunku įsivaizduoti: Tobulos M sėdynės su šviečiančiu M logotipu. Ergonomiškai optimalus M odinis vairas su dviem M Drive mygtukais individualiems automobilio nustatymams aktyvuoti. Vairuotojo erdvė su M būdingu prietaisų skydeliu. Trumpiau tariant: atmosfera pripildyta dinamikos ir technologinio progreso.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ+

Matymo lauke priešais patogiai įrengtas M dizaino prietaisų skydelis ir ergonomiškas M odinis vairas. Individualūs nustatymai aktyvuojami centriniais M Drive mygtukais. Versijoje su M dvigubos sankabos transmisija tiesiai už vairo yra pavarų perjungimo svirtelės iš išorės padengtos minkšta nappa oda.

ŠONINĖ ATRAMA+

M sėdynės, integruotos galvos atramos ir apšviestas M logotipas pečių lygyje suteikia tobulą atramą iš šono ir skatina siekti naujų asmeninių rekordų. Kaip papildoma atrama sportiškam važiavimo stiliui vairuotojui ant centrinės konsolės šono įrengta kelių pagalvėlė.

AKCENTAI+

M charakteris išryškėja detalėse, kad ir centrinėje konsolėje, kur radijo ir klimato valdymo rankenėlės yra pagrąžintos chromo akcentais.

IŠSKIRTINIS+

Važiavimas ties riba ir mėgavimasis BMW M4 Kabrioleto išskirtine, sportiška aplinka vienas kitam netrukdo. M sėdynės yra tokios pat kokybiškos, kaip ir visas interjeras. Puikus pavyzdys: čia pavaizduota Silverstone smulkios tekstūros Merino oda.

PRIKAUSTANTIS ŽVILGSNĮ+

Be autentiško išskirtinumo akį patraukia ir kruopščiai išpildytos detalės. Pavyzdžiui, papildomai galima rinktis Piano Finish Black interjero apdailos juosteles iš BMW Individual kolekcijos. Ši blizgi paviršiaus apdaila galutinai išbaigia viso interjero sportišką, elegantišką dizainą.

ŠIRDIES DŪŽIS+

Važiuoti su BMW M4 Kabrioletu – reiškia patirti kvapą užimančią jėgą ir beribį važiavimo malonumą. Viskas šiame stipriame atlete yra nukreipta į galingą dinamiką ir valdymo manevringumą. Daugybės iš autosporto perimtų technologijų dėka šis atletas iš prigimties savo jėgą paverčia į trauką maksimaliai tiksliai. Ypač, jei naudojamas papildomai pasirenkamas Competition paketas su didesne variklio galia ir specialia adaptyvia M pakaba.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiame variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos iki 7600 aps./min. ir įspūdinga galia su maksimalaus 550 Nm sukimo momento kulminacija. Bi-Turbo tiesioginis įpurškimas ir M modeliams būdingas itin tikslus sureguliavimas užtikrina, kad variklis iš karto reaguos net į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą, sukurdamas įspūdingą varomąją jėgą ir pasitikėjimą keliančią trauką. Daugybė inovacijų, kaip antai, aptakios konstrukcijos arba lengvesnis kaltinis velenas, sukurtas pagal išmanią lengvasvorę koncepciją, pagerina dinamiką ir akceleraciją, sumažina degalų sąnaudas ir leidžia optimaliai paskirstyti ašies apkrovą, t.y. praktiškai 50:50 santykiu. Atpildas: precedento neturintis manevringas valdymas, įspūdingai pabrėžiamas neprilygstamu M variklio skleidžiamu garsu.

MANEVRINGUMAS+

BMW EfficientLightweight efektyvios lengvasvorės konstrukcijos iš itin lengvų medžiagų yra aukščiausias M automobilių prioritetas. Jų dėka pastebimai sumažėja svoris ir tuo pačiu padidėja kėbulo standumas. Privalumai: ašių apkrovos paskirstymas beveik 50:50 santykiu ir žemesnis automobilio svorio centras. Praktikoje tai reiškia geresnį kryptinį stabilumą ir didesnę sukibimo jėgą, o kartu ir geresnę dinamiką bei manevringumą.

BMW M4 KABRIOLETAS 360º KAMPU.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW M4 Kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1 (8,7)
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213 (203)

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Informacija netaikoma individualiems automobiliams ir neįeina į pasiūlymą. Šios informacijos tikslas – palyginti skirtingų tipų automobilius. Į CO2 emisijos skaičiavimus pagal Direktyvą 1999/94/EB neįtraukta CO2 emisija, pašalinta į aplinką per automobilio gamybos procesą ir degalų ar kitų energijos šaltinių tiekimas.