TIKRAS AUTOMOBILIS.

Naujasis BMW M4 Coupé.

TIKRAS AUTOMOBILIS.Naujasis BMW M4 Coupé.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (BMW M4 Coupé)

317 (431) / 5500–7300

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (BMW M4 Coupé)

4.3 [4.1]

CO2 emisija g/km (BMW M4 Coupé)

204 [194]

Transporto priemonės svoris be krovinio (ES) kg (BMW M4 Coupé)

1572 [1612]

Su rekordiškai lengva, vos 1500 kg konstrukcija, atitinkančia DIN, BMW M4 Coupé aiškiai išreiškia savo tikslus – jis čia, kad padarytų neįmanomą įmanomu. Su naujuoju M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu ir 7 pavarų M dvigubos sankabos transmisija su „Drivelogic“ ir tikslumo įrenginiais, kaip antai, M Servotronic, Active M diferencialu ir prisitaikančia M pakaba ši M ikona yra pasirengusi lenktynių žiedui. Pasiruošęs paneigti fizikos dėsnius. Važiavimo charakteris, kuris arčiau nei bet kada sujungia žmogų ir mašiną.

ĮSPŪDINGASIS BMW M.

Aistra galiai.

Didelė galia, įspūdinga technologija ir tikras automobilių sporto pojūtis – visą tai galima išreikšti vos viena raide: M. M galios pasaulis suteiks našiems M automobiliams išskirtinės informacijos. Tai vieta, kur visus sujungia bendra aistra: stipriausios pasaulyje raidės keliamas jaudulys.

Važiavimo dinamika.

431 AG jūsų paslaugoms. Vos tik M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis pasiekia savo galios viršūnę, BMW M4 Coupé galimybes pastebėsite iškart. Galią galėsite tiksliai reguliuoti net ir esant dideliam apsukų diapazonui. Pritaikytos automobilių sporto technologijos, kaip antai, aktyvusis M diferencialas perduoda M galią gatvėms ir užtikrina maksimalų saugumą bei kontrolę bet kokiose važiavimo situacijose.

Dizainas.

Didelė galia akimirksniu: BMW M4 Coupé tęsia M automobilių tradiciją ir sujungia galingai sportišką išvaizdą bei įspūdingą dizainą. Atletiškos linijos ir ilgesnis siluetas sustiprina šio sportinio ikoniškojo automobilio išvaizdą ir dinamiką. Interjeras tarytum nepastebimai susilieja su bendru automobilio įvaizdžiu: kiekviena detalė orientuota į vairuotoją, užtikrina geriausią įmanomą kontrolę ir bekompromisį automobilių sporto charakterį.

Tausumas.

Kitose srityse BMW M4 Coupé – tikras lyderis visose tausumo srityse. Pažangios EfficientDynamics sistemos, kaip antai, Auto Start Stop funkcija arba stabdžių energijos regeneravimas užtikrina optimalų išteklių naudojimą Taigi, ne tik užtikrinama geresnė dinamika, bet ir suvartojama mažiau degalų nei pašalinama į aplinką mažiau CO2.

4,1 S

M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų 3,0 l darbinio tūrio variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos, iki 7600 aps., įspūdinga galia ir maksimalus 550 Nm sukimo momentas. 317 kW (431 AG) variklis pasiekia nuo 0 iki 100 km/h greitį vos per 4,1 sekundės (su M DTC ir Drivelogic).
Dėl Bi-Turbo tiesioginio degalų įpurškimo ir tipiško M suderinimo užtikrinama, kad variklis tiesiogiai reaguos net ir į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą ir garantuos puikų sukimo momentą.