ŠIURPULIUKAI+

BMW M

Naujasis BMW M4 Coupé. Radikaliai daugiau.

ŠIURPULIUKAI+

Naujasis BMW M4 Coupé. Radikaliai daugiau.

ŠIURPULIUKAI+Naujasis BMW M4 Coupé. Radikaliai daugiau.

Galingas atletas kelyje ir lenktynių trasoje tobulam šonaslydžiui, didelio greičio posūkiams ir ilgoms atkarpoms tarp jų. Važiavimui, kai užplūsta adrenalinas, kai rankos suspaudžia patogų vairą ir pirštai yra pasirengę perjungti jautrias pavarų perjungimo menteles. Vairuotojas M sportinėje sėdynėje susilieja su automobiliu į vieną visumą. Sportinis automobilis skirtas impulsyvioms lenktynėms – BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

BMW M

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s

4,3 (4,1)

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min.

317 (431)/5 500–7 300

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km

8,8 (8,3)

CO2 emisija g/km

204 (194)

Svoris kg be krovinio EU

1 590 (1 615)

Naujasis BMW M4 Coupé su M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, išvystančiu iki 450 AG (331 kW) galią, papildomai pasirenkama septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija ir adaptyvia M pakaba užtikrina jaudinantį sportiškumo pojūtį su ypač tiksliu valdymu. Iššūkis bet kokiai važiavimo situacijai. Virpulį kelianti dinamika su įspūdinga galia.

DIZAINAS+

ATLETAS+

Besąlygiškai sportiškas, dinamiškai stilingas, energingas, neturintis lygių kelyje. Įspūdingas priekis su didelėmis oro įleidimo angomis pabrėžia didžiulę BMW M4 Coupé galią, o prie to prisideda ir žavesį žadinantys lengvojo lydinio ratlankiai ir ryžtingumą demonstruojantis galas.

IŠTOBULINTAS+

Stilinga forma su būdinga švelniai besileidžiančia kupė stogo linija kartu su išskirtiniais lengvojo lydinio ratlankiais ir optimalios aerodinaminės formos M išoriniais veidrodėliais spinduliuoja sukoncentruotą sportiškumo žavesį. Ištęstas siluetas užbaigiamas savita galine dalimi ir pabrėžia nesutramdomą galią.

ĮSPŪDINGAS+

Veržlią priekinę dalį su blizgiomis dvigubų juostelių BMW būdingos formos radiatoriaus grotelėmis ir didelėmis oro įleidimo angomis akcentuoja tikslios grafikos LED priekiniai žibintai. Jų juvelyrinis dizainas ir įspūdingas ryškumas spinduliuoja pasitikėjimą dieną ir idealiai apšviečia kelią naktį.

IŠRAIŠKINGAS+

Į apačią platėjančios ratų arkos išreiškia didžiulę BMW M4 Coupé galią. Anglies pluoštu sustiprintas bagažinės dangtis su integruotu galiniu aptaku sujungia funkcionalumą ir dizainą. Naujo dizaino galiniai LED žibintai pabrėžia sportinio coupé ryžtingumą, nepriklausomai nuo to, ar jie šviečia. M difuzorius ir nulenkti M dvigubi išmetimo vamzdžiai tobulai įsilieja į galinį buferį su būdingomis oro išmetimo angomis.

AERODINAMIŠKAS+

Dvi vertikalios oro angos oro užuolaidoms suformuoti ir M „žiaunos“ šonuose su integruotu oro tarpo elementu sumažina aerodinaminį pasipriešinimą aplink ratų arkas. Tai užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir pagreitina širdies ritmą.

LENGVAS +

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pažeminama masės centro vieta. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika posūkiuose, greitėjant ir stabdant.

IŠRYŠKINTAS+

Galiniai žibintai, kaip ir priekiniai, taip pat yra su šviesos diodais. Jų ištęsta L forma su ištisiniu šviesos dizainu, sklandžiai susiliejanti su bagažinės dangčiu, pabrėžia išskirtinį galinės dalies stilių.

M LENKTYNINIS PAKETAS.

Padidinta variklio galia ir specialiai sureguliuota adaptyvi M pakaba bei M Competition paketas pastebimai sustiprina važiavimo dinamiką. M sportinė išmetimo sistema su juodais chromuotais dvigubais vamzdžiais sukuria galingą variklio garsą. Pakete taip pat yra M lengvasvorės sportinės sėdynės ir išskirtiniai 20" M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis.

INTERJERAS+

SALONAS+

Sportiškesnį interjerą sunku įsivaizduoti: ergonomiškai optimalus M odinis vairas su dviem M Drive mygtukais individualiems automobilio nustatymams aktyvuoti. Vairuotojo erdvė su M būdingu prietaisų skydeliu. Tobulos dubens stiliaus M sėdynės. Trumpiau tariant: atmosfera pripildyta dinamikos ir technologinio progreso.

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ+

Matymo lauke priešais patogiai įrengtas M dizaino prietaisų skydelis ir ergonomiškas M odinis vairas. Individualūs nustatymai aktyvuojami centriniais M Drive mygtukais. Versijoje su M dvigubos sankabos transmisija tiesiai už vairo tai pat yra pavarų perjungimo mentelės, iš išorės padengtos minkšta nappa oda.

ŠONINĖ ATRAMA+

Išgaubtos formos M sėdynės, integruotos galvos atramos ir apšviestas M logotipas pečių lygyje suteikia tobulą atramą iš šono ir skatina siekti naujų asmeninių rekordų. Sisteminis lengvasvorių konstrukcijų pritaikymas padeda sumažinti automobilio svorį. Kaip papildoma atrama sportiškam važiavimo stiliui vairuotojui ant centrinės konsolės šono įrengta kelių pagalvėlė.

AKCENTAI+

M charakteris išryškėja detalėse, kaip antai centrinėje konsolėje - radijo ir klimato valdymo rankenėlės yra pagrąžintos chromo akcentais.

IŠSKIRTINIS+

Važiavimas ties riba ir mėgavimasis BMW M4 Coupé išskirtine sportiška aplinka vienas kitam netrukdo. M sėdynės yra tokios pat kokybiškos, kaip ir visas interjeras. Puikus pavyzdys: čia pavaizduota juodos spalvos smulkios tekstūros Merino oda su BMW Individual Sakhir Orange kontrastuojančiomis siūlėmis.

PRIKAUSTANTIS ŽVILGSNĮ +

Be autentiško išskirtinumo akį patraukia ir kruopščiai išpildytos detalės. Į bendrą dizaino stilių taip pat įtraukta M pavarų perjungimo svirtis ir papildomai pasirenkamos Aluminium Carbon Fibre interjero apdailos juostelės. Ši puiki paviršiaus apdaila galutinai papildo viso interjero sportišką, progresyvų dizainą.

DETALĖS+

Dar prieš sėdant į ergonomiškas BMW M4 Coupé M sėdynes Jūsų dėmesį patraukia išskirtinė durelių slenksčių aliuminio apdaila su M4 modelio logotipu.

ARKLIO GALIA+

Visus keturis galingų automobilio kūrimo dešimtmečius tikslas visada buvo pasiekti tobulą sąveiką tarp variklio agregato, važiuoklės, transmisijos ir vairo mechanizmo –su įspūdžiu vairuotojui, kaip pagrindiniam orientyrui. BMW M4 Coupé įkūnija viską, ką turi išskirtinio BMW M. Kiekviena detalė yra sutelkta į išskirtinę dinamiką ir tikslumą. Automobilis tikriems virtuozams, kuriuos sunku nugalėti.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

3,0 l M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiame variklyje sujungiama geriausia iš abiejų pasaulių: didelės apsukos iki 7600 aps./min. ir įspūdinga galia, su maksimalaus 550 Nm sukimo momento kulminacija. Bi-Turbo tiesioginis įpurškimas ir M modeliams būdingas itin tikslus sureguliavimas užtikrina, kad variklis iš karto reaguos net į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą,sukurdamas įspūdingą varomąją jėgą ir pasitikėjimą keliančią trauką. Daugybė inovacijų, kaip antai, aptakios konstrukcijos arba lengvesnis kaltinis velenas, sukurtas pagal išmanią lengvasvorę koncepciją, pagerina dinamiką ir akceleraciją, sumažina degalų sąnaudas ir leidžia optimaliai paskirstyti ašies apkrovą, t.y. praktiškai 50:50 santykiu. Atlygis: precedento neturintis manevringas valdymas, įspūdingai pabrėžiamas neprilygstamu M variklio skleidžiamu garsu.

MANEVRINGUMAS+

BMW EfficientLightweight efektyvios lengvasvorės konstrukcijos iš itin lengvų medžiagų yra aukščiausias M automobilių prioritetas. Jų dėka pastebimai sumažėja svoris ir tuo pačiu padidėja kėbulo standumas. Privalumai: ašių apkrovos paskirstymas beveik 50:50 santykiu ir žemesnis automobilio svorio centras. Praktikoje tai reiškia geresnį kryptinį stabilumą ir didesnę sukibimo jėgą, o kartu ir geresnę dinamiką bei manevringumą.

BMW M4 COUPÉ 360º KAMPU.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW M4 Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija arba http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Informacija netaikoma individualiems automobiliams ir neįeina į pasiūlymą. Šios informacijos tikslas – palyginti skirtingų tipų automobilius. Į CO2 emisijos skaičiavimus pagal Direktyvą 1999/94/EB neįtraukta CO2 emisija, pašalinta į aplinką per automobilio gamybos procesą ir degalų ar kitų energijos šaltinių tiekimas.