+NAUJI POJŪČIAI

BMW M

Naujasis BMW M4 „Coupé“. Daugiau nei automobilis.

+NAUJI POJŪČIAI

Naujasis BMW M4 „Coupé“. Daugiau nei automobilis.

+NAUJI POJŪČIAINaujasis BMW M4 „Coupé“. Daugiau nei automobilis.

Galios kupinas naujasis BMW „Coupé“ – pasiruošęs jus gerokai nustebinti. Šiam automobilyje jausitės užtikrintai ir saugiai net staigiau važiuodami į posūkius ar įveikdami ilgesnes kelio atkarpas. Naujasis BMW tikrai suteiks naujų pojūčių, o jūs jausitės taip, lyg skrietumėte lenktynių trasoje ir gerokai lenktumėte kitus. Jus užplūs adrenalinas ir noras maksimaliai išnaudoti šio automobilio galimybes. Galime drąsiai teigti, jog tai nepriekaištingos išvaizdos sportinis automobilis, su kuriuo kasdien kartu leisitės į naujas atradimų keliones.
BMW M4 „Coupé“:

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)

CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

 

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija ir „Drivelogic“ duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Read more
BMW M

Akceleracija nuo 0 iki 100 km/h per s

4,3 (4,1)

Maksimali galia kW (AG) prie 1/min.

317 (431)/5 500–7 300

Degalų sąnaudos mišriu režimu l/100 km

8,8 (8,3)

CO2 emisija g/km

204 (194)

Svoris kg be krovinio EU

1 590 (1 615)

Naujasis BMW M4 „Coupé“ su M „TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininiu varikliu, išvystančiu iki 450 AG (331 kW) galią, papildomai pasirenkama septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija ir adaptyvia M pakaba – užtikrina naujus pojūčius ir ypač tikslų valdymą. Jis įveiks bet kokius iššūkius kelyje. Virpulį kelianti dinamika su įspūdinga galia – tai naujojo „Coupé“ pažadas.

DIZAINAS+

ATLETAS+

Sportiškas, dinamiškas, energingas – neturintis lygių kelyje. Įspūdinga priekinė dalis su didelėmis oro įleidimo angomis pabrėžia didžiulę BMW M4 „Coupé“ galią. Įspūdį kelia ir išraiškingi lengvojo lydinio ratlankiai sustiptina sportinį šio automobilio charakterį.
Read more

IŠTOBULINTAS+

Stilinga forma su būdinga švelniai besileidžiančia kupė stogo linija kartu su išskirtiniais lengvojo lydinio ratlankiais ir optimalios aerodinaminės formos M išoriniais veidrodėliais spinduliuoja sukoncentruotą sportiškumo žavesį. Ištęstas siluetas užbaigiamas savita galine dalimi ir pabrėžia nesutramdomą galią.
Read more

ĮSPŪDINGAS+

Veržlią priekinę automobilio dalį puošia išskirtinės, tik BMW būdingos, radiatoriaus grotelės, o dar daugiau įspūdžio suteikia masyvios oro įleidimo angos, pabrėžiančios sportinę automobilio prigimtį ir bekompromisę galią. Įspūdingą dizainą užbaigia LED žibintai, skleidžiantys unikalų apšvietimą, kuris suteikia šiam automobiliui dar daugiau prabangos ir žavesio.
Read more

IŠRAIŠKINGAS+

Į apačią platėjančios ratų arkos pabrėžia didžiulę BMW M4 „Coupé“ galią. Naujo dizaino galiniai LED žibintai suteikia šiam BMW išskirtinumo ir pabrėžia sportinę jo dvasią. M dvigubi išmetimo vamzdžiai tobulai įsilieja į galinį buferį su būdingomis oro išmetimo angomis.
Read more

AERODINAMIŠKAS+

Unikali automobilio forma – sukurta taip, kad užtikrintų optimalias automobilio aerodinamines savybes ir bekompromisę galią kelyje.
Read more

LENGVAS +

Dėl išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos stogo – sumažinamas automobilio svoris ir pažeminama masės centro vieta. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika posūkiuose, greitėjant ar stabdant.
Read more

IŠRYŠKINTAS+

Galiniai ir priekiniai žibintai su šviesos diodais – puikus akcentas, išskiriantis šį modelį iš kitų. Jų ištęsta L forma su ištisiniu šviesos dizainu nepriekaištingai susiliejanti su bagažinės dangčiu, taip pabrėždama išskirtinį galinės dalies dizainą.
Read more

M SPORTINIS PAKETAS.

Padidinta variklio galia ir specialiai sureguliuota adaptyvi M pakaba bei M  „Competition“ paketas pastebimai sustiprina važiavimo dinamiką. M sportinė išmetimo sistema su juodais chromuotais, dvigubais vamzdžiais sukuria galingą variklio garsą. Pakete taip pat yra M sportinės sėdynės ir išskirtiniai 20" M lengvojo lydinio ratlankiai su mišriomis padangomis.

INTERJERAS+

SALONAS+

Dar sportiškesnį automobilio interjerą sunku įsivaizduoti: išskirtinis M odinis vairas su dviem M „Drive“ mygtukais, skirtais individualiems automobilio nustatymams aktyvuoti leidžia jaustis lyg sėdėtumėte sportiniame automobilyje. Be to, šiuos potyrius dar labiau sustiprina išskirtinės, sportinės M sėdynės. Trumpiau tariant: naujasis BMW kuria įspūdingą atmosferą, kurpiną dinamikos ir technologinio progreso.
Read more

ORIENTUOTAS Į VAIRUOTOJĄ+

Vairuotojo patogumui, individualūs automobilio nustatymai yra aktyvuojami centriniais M „Drive“ mygtukais, tad jį ypač lengva ir patogu valdyti. Taigi nuo šiol visą dėmesį galėsite būti sukoncentravę tik į kelią ir mėgautis važiavimo malonumu.
Read more

ŠONINĖ ATRAMA+

Išskirtinės formos sportinės M sėdynės, puoštos M logotipais, simbolizuoja galią ir BMW būdingą sportišką charakterį. Specialios Lengvasvorės konstrukcijos padeda sumažinti automobilio svorį ir užtikrina geresnę aerodinamiką.
Read more

AKCENTAI+

Išskirtinis automobilio dizainas, puoštas daugybe M elementų, tiesiog prikausto dėmesį.
Read more

IŠSKIRTINIS+

Naujasis BMW M4 „Coupé“ vienu metu leidžia mėgautis išskirtine sportiška automobilio galia ir įspūdingais kelionės vaizdais. Sportiškos M sėdynės suteikia unikalų komforto jausmą, todėl su naujuoju BMW gali mėgautis net ir ilgiausiomis kelionėmis.
Read more

PRIKAUSTANTIS ŽVILGSNĮ +

Akį patraukia išskirtinės BMW interjero detalės, papildančios progresyvų automobilio dizainą ir suteikiančios jam naujų atspalvių. Pasirinkite jūsų asmenybę labiausiai atspindinčius akcentus ir kartu su M paketu susikurkite unikalų dizainą.
Read more

DETALĖS+

Dar prieš sėdant į ergonomiškas BMW M4 „Coupé“ M sėdynes, Jūsų dėmesį patrauks išskirtinė durelių slenksčių apdaila su M4 modelio logotipu, kuri sukuria išties įspūdingą reginį.
Read more

ARKLIO GALIA+

BMW M4 „Coupé“ įkūnija viską, ką išskirtinio gali suteikti BMW automobiliai. Kiekviena detalė yra orientuota į išskirtinę dinamiką ir tikslumą. Tai automobilis lyderiams, kuriuos sunku nugalėti.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

3,0 l M „TwinPower Turbo“ vienos eilės, 6 cilindrų benzininis variklis suteikia maksimalias galimybes. „Bi-Turbo“ tiesioginis įpurškimas ir M modeliams būdingas tikslumas užtikrina, kad variklis iš karto reaguos net į menkiausią akceleratoriaus spustelėjimą, sukurdamas įspūdingą varomąją jėgą ir nepriekaištingą trauką. Daugybė inovacijų ir novatoriškas dizainas pagerina automobilio dinamiką ir akceleraciją, sumažina degalų sąnaudas ir leidžia optimaliai paskirstyti ašies apkrovą (praktiškai 50:50 santykiu). Rezultatas: precedento neturintis manevringas valdymas ir neprilygstamas M variklio skleidžiamas garsas.

MANEVRINGUMAS+

Dėka BMW „Efficient Lightweight“ efektyvių lengvasvorių konstrukcijų, pastebimai sumažėja automobilio svoris ir užtikrinamas žemesnis automobilio svorio centras, kurie suteikia geresnį kryptinį stabilumą ir didesnę sukibimo jėgą, o kartu ir geresnę dinamiką bei manevringumą.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJOS.

BMW M4 Coupé:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,8 (8,3)
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 204 (194)

 

Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

 

Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.