BMW M4 kupė, techniniai duomenys ir įranga

THE M4

BMW M

IŠSAMIAI APIE BMW M4 KUPĖ: DIZAINAS, VARIKLIS IR ĮRANGA

THE M4

IŠSAMIAI APIE BMW M4 KUPĖ: DIZAINAS, VARIKLIS IR ĮRANGA

THE M4IŠSAMIAI APIE BMW M4 KUPĖ: DIZAINAS, VARIKLIS IR ĮRANGA

BMW M4 kupė įkūnija viską, kuo išsiskiria BMW M automobiliai, t. y. daugiau kaip keturių dešimtmečių patirtį tobulinant itin efektyvių techninių savybių automobilius ir pasiektą tobulą sąveiką tarp jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių, važiuoklės, transmisijos ir vairavimo mechanizmo. Ši patirtis ir jos rezultatas leidžia mums pasiūlyti nepaprastai platų pasirenkamos įrangos asortimentą, kuris dėl savo dizaino, vairavimo dinamikos savybių ir techninių naujovių užtikrins visišką vairavimo malonumą.

Read more

BMW M4 KUPĖ – GALIOS YPATUMAI.

Įkvėpta autosporto: pavaros ir važiuoklės technologijų apžvalga

Daugiau kaip keturis dešimtmečius tobulindami itin efektyviomis techninėmis savybėmis pasižyminčius automobilius, siekėme tobulos sąveikos tarp variklio mechanizmo, važiuoklės, transmisijos ir vairavimo mechanizmo, tačiau, visų pirma, stengėmės padaryti įspūdį vairuotojui. BMW M4 kupė įkūnija viską, kuo išsiskiria BMW M klasės automobiliai. Kiekviena detalė pasižymi išskirtinėmis techninėmis savybėmis ir tikslumu, o jų visuma yra skirta tiems vairuotojams, kuriuos sunku nugalėti.
BMW M4 kupė, BMW M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis ir Competition paketas

BMW M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis ir Competition paketas

Vienaeilis šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria itin didele galia, ypatingai sklandžiu veikimu ir sportiniam varikliui būdingu garsu. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic technologijų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir TwinScroll turbokompresoriaus šis itin efektyvus vienaeilis šešių cilindrų benzininis variklis kartu su pasirenkamu M Competition paketu išvysto 331 kW (450 AG) galią. Sportinė M išmetimo sistema skleidžia būdingą variklio garsą. Specialiai sureguliuota adaptyvioji M pakaba užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga, didesnę trauką ir manevringesnį automobilio valdymą.
BMW M4 kupė, adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba, elektroniniu būdu reguliuodama amortizatorius, automatiškai užtikrina puikų automobilio prisitaikymą prie vairavimo sąlygų. Naudojantis vairavimo patirties kontrolės funkcija Driving Experience Control ir atitinkamai aktyvinus COMFORT, SPORT ar SPORT+ režimus, pakabą galima pritaikyti pageidaujamam važiavimo stiliui – nuo itin patogaus iki sportiškai dinamiško.
BMW M4 kupė, 7 greičių M dvigubos sankabos transmisija

7 greičių M dvigubos sankabos transmisija

Septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras nepertraukiant traukiamosios jėgos, nenaudojant sankabos ir nesumažinant greičio. Pavaros gali būti keičiamos automatiškai arba rankiniu būdu, naudojantis ant vairaračio esančiomis pavarų keitimo svirtelėmis arba pavarų svirtimi. Starto kontrolės sistema Launch Control užtikrina maksimalų įsibėgėjimą pajudant iš vietos.
BMW M4 kupė, M 6 greičių mechaninė transmisija

M 6 greičių mechaninė transmisija

12 kilogramų lengvesnė, palyginus su tradiciniais modeliais, ir kompaktiškesnės formos BMW M4 kupė šešių pavarų rankinio valdymo M transmisija yra išmaniosios lengvo svorio konstrukcijos pavyzdys. Naujasis anglies pluošto frikcinis antdėklas transmisijos sinchronizatoriaus žieduose leidžia dar patogiau keisti pavaras, o sauso karterio sutepimo sistema užtikrina dar efektyvesnį alyvos tiekimą.
BMW M4 kupė, M Vairuotojo paketas

M Vairuotojo paketas

M Driver vairuotojo paketas leidžia padidinti didžiausią greitį iki 280 km/h. Šis paketas gali būti užsakomas įsigyjant naują automobilį arba į automobilį sumontuojamas vėliau. Sumontavus M Driver paketą, visi kiti techniniai duomenys išliks nepakitę. Be to, šis paketas, kaip BMW Driving Experience programos dalis, suteikia teisę į intensyvų vairavimo įgūdžių tobulinimo kursą BMW M Intensive Training.

BMW M4 KUPĖ – DIZAINO SAVYBĖS

M dizaino elementai interjerui ir eksterjerui

BMW M4 kupė pakeri vos tik pažvelgus. Priekiniai ir galiniai šviesos diodų žibintai išryškina aerodinaminį automobilio kėbulą. Masyvios oro įleidimo angos ir į pasirenkamą M Competition paketą įeinantys 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai pabrėžia sportines automobilio ambicijas. Sportiniai elementai, tokie kaip apvalūs matuokliai prietaisų skydelyje, yra išskirtiniai vairuotojo erdvės akcentai. Visi šio sportinio automobilio elementai byloja apie galią ir dinamiškumą.
BMW M4 kupė, Dizainas
 • Eksterjeras
 • Interjeras
BMW M4 kupė, M Competition paketo eksterjero akcentai

M Competition paketo eksterjero akcentai

Dėl išskirtinių lietų ir poliruotų Star-spoke stiliaus 20 colių skersmens lengvojo lydinio 666 M ratlankių su skirtingo pločio padangomis M Competition paketas automobilio eksterjerui suteikia dar daugiau įspūdingumo. Atletišką charakterį išryškina ištęstos ir itin blizgios juodos spalvos BMW Individual Shadow Line linijos detalės – pradedant priekinėmis būdingos formos grotelėmis, žiaunomis, modelio emblema ir baigiant juodais chromuotais išmetimo vamzdžiais.
BMW M4 kupė, išskirtinis anglies pluošto stogas

Isskirtinis anglies pluošto stogas

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pažeminama masės centro vieta. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika posūkiuose, greitėjant ir stabdant.
BMW M4 kupė, LED galiniai žibintai

LED galiniai žibintai

Moderni LED technologija garantuoja optimalų matomumą, maksimalų efektyvumą ir tarnavimo laiką. Dideli posūkio žibintai ir greitos reakcijos LED stabdžių žibintai padidina saugumą. Charakterį apibrėžianti savybė naktį ir dieną yra išskirtinės L formos galiniai žibintai.
BMW M4 kupė, artimųjų šviesų žibintai

Artimųjų šviesų žibintai

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai apšviečia posūkius vos pradėjus sukti vairą. Tokiu būdu, besisukantys žibintai optimaliai apšviečia artimą aplinką ir taip padidina aktyvųjį važiavimo saugumą.
BMW M4 kupė, BMW Selective Beam sistema

BMW Selective Beam sistema

BMW Selective Beam automatiškai sureguliuoja tolimųjų šviesų žibintus priklausomai nuo aplinkos apšvietimo ir eismo sąlygų. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.
BMW M4 kupė, Į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė

Į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė

Lenktynių trasoms pritaikyta vairuotojo erdvė. Kiekviena detalė yra optimaliai ergonomiškai pritaikyta ir tiesiogiai orientuota į vairuotoją. Vairuotojo erdvės centre puikuojasi elegantiškas minkšta Nappa oda aptrauktas M vairaratis. Vaire esančius M Drive mygtukus galima naudoti norint aktyvinti atskiras nustatymų parinktis, tuo tarpu sportinio stiliaus pavarų perjungimo svirtelės kartu su laisvai pasirenkama M dvigubos sankabos transmisija leidžia pavaras perjungti vos per sekundės dalį. Pribloškiančio M dizaino prietaisų ekrane nepriekaištingai atvaizduojama visa aktuali vairavimo informacija.
BMW M4 kupė, M sėdynės

M sėdynės

Išgaubtos formos M sėdynės, integruotos galvos atramos ir apšviestas M logotipas pečių lygyje suteikia tobulą atramą iš šono ir skatina siekti naujų asmeninių rekordų. Sisteminis lengvasvorių konstrukcijų pritaikymas padeda sumažinti automobilio svorį. Kaip papildoma atrama sportiškam važiavimo stiliui vairuotojui ant centrinės konsolės šono įrengta kelių pagalvėlė.
BMW M4 kupė, interjeras, apmušalai

Itin aukštos kokybės interjeras

Tikras šio automobilio išskirtinumas atlaikys ir antrąjį tiriantį žvilgsnį – anglies pluošto interjero apdaila Carbon Fibre su juodos spalvos chromuotais akcentais yra unikali paviršių apdaila, spinduliuojanti didžiausią dinamiškumą. Aukštos kokybės Sakhir oranžinės ir juodos spalvos dvispalviai Merino odos apmušalai užtikrina sportišką ir tuo pačiu individualų interjero stilių.
BMW M4 kupė, M4 durelių slenksčių apdaila

M4 durelių slenksčių apdaila

Dar prieš jums įsėdant į ergonomiškas BMW M4 kupė M serijos sėdynes, jūsų dėmesį prikaustys prašmatni išskirtinės kokybės durelių slenksčių aliuminio apdaila su M4 modelio logotipu.
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, karboninis stogas su M juostomis
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, ratlankiai ir padangos
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, mėlyna Laguna Seca Blue spalva
BMW M4 kupė, dvispalvės M Heritage Edition M Sport sėdynės Silverstone spalvos / juodos spalvos su kontrastingomis mėlynomis siūlėmis
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, mėlyna Velvet Blue spalva
BMW M4 kupė, dvispalvės M Heritage Edition M Sport sėdynės Silverstone spalvos/ juodos spalvos su kontrastingomis violetinėmis ir oranžinėmis siūlėmis
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, raudonos Imola Red II spalvos
BMW M4 kupė, dvispalvės M Heritage Edition, speciali laida, M Sport sėdynės raudonos / juodos spalvos su kontrastingomis raudonomis ir geltonomis siūlėmis
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, salonas
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida, durelių slenkstis
BMW M4 kupė, M Heritage Edition, speciali laida su M logotipu

BMW M4 EDITION ///M HERITAGE.

BMW M4 nuolatos gludina savo ikonišką charakterį, o tarsi į kraują įaugusi automobilių sporto dvasia net ir smulkiausioje šio M laidos automobilio detalėje įkūnija M Heritage automobilių istoriją. Mėlyna Laguna Seca Blue, žvilgi mėlyna Velvet Blue ir raudona Imola Red II – tai trys išskirtinės eksterjero spalvos, būdingos septyniems šimtams penkiasdešimčiai riboto leidimo automobilių modelių. Šios trys spalvos, kurios taip pat pastebimai puoš ir anglies pluošto Carbon stogus, žymi legendines M juostas. Pilkos Orbit Grey spalvos Star-spoke stiliaus 20 colių skersmens lengvojo lydinio 666M ratlankiai charakteringai kontrastuoja su Merino odos apmušalų dizainu interjere, kuriame vyrauja trys ryškūs spalviniai deriniai: dvispalvių sidabrinės Silverstone ir juodos spalvų sportinių M sėdynių kontrastingos mėlynos siūlės tobulai dera prie mėlynos Laguna Seca Blue eksterjero spalvos, o kontrastingos violetinės ir oranžinės spalvos apmušalų siūlės atitinkamai suderintos su mėlynos Velvet Blue spalvos dažų apdaila. Raudonos Imola Red II spalvos automobilių interjeras lygiai toks pat sportiškas ir išskirtinis – jame vyrauja raudona ir juoda spalvos, o kontrastingos apmušalų siūlės yra raudonos ir geltonos spalvos. 2019 m. lapkričio mėnesį pasirodysiantys itin ribotos M Heritage laidos BMW M4 automobiliai puikuosis išskirtiniais užrašais anglies pluošto interjero apdailoje, kurios struktūrą įkvėpė M juostos, be to, šių riboto leidimo automobilių durelių slenksčiai išsiskirs ypatingu ženklinimu, o sėdynių atlošai bus išpuošti suderintų spalvų dygsniais.

BMW M4 KUPĖ

Sąsaja su automobiliu

BMW M3 Sedane pagalbą gausite tiek kelyje, tiek lenktynių trasoje iš įvairiausių novatoriškų technologijų, kurios, nustatydamos naujus standartus, suteikia daugiau komforto ir saugumo. Važiavimui aktualią informaciją galite užfiksuoti per sekundės dalis bei naudotis tinkliniu ryšiu, informacijos ir pramogų sistemomis aukščiausiu lygiu. Vairavimo malonumas dar niekada nebuvo toks novatoriškas.
BMW M4 kupė, BMW projekcinis ekranas su M funkcijomis

BMW projekcinis ekranas su M funkcijomis

Spalvinis BMW projekcinis ekranas su M specifinėmis funkcijomis projektuoja visą kelionei aktualią informaciją tiesiai vairuotojo matymo lauke. Mygtuko paspaudimu vairuotojas gali perjungti į M pritaikytą ekraną, kuriame rodomas pavarų indikatorius, apsukos dinaminės kreivės pavidalu bei signalai, rodantys optimalų momentą pavarai perjungti.
BMW M4 kupė, BMW M Laptimer programėlė

BMW M Laptimer programėlė

Jauskite vairavimo malonumą dešimtosiomis sekundės dalimis, kiekvieną per sekundę nuvažiuotą metrą. BMW M Laptimer programėlė yra nepamainoma lenktynių trasos duomenų analizės priemonė, automatiškai skaičiuojanti laiką, per kurį įveikiate lenktynių trasos ratą. Ši programėlė jutiklio duomenis įrašo tiesiogiai iš jūsų BMW automobilio ir šią informaciją naudoja analizuodama jūsų vairavimo stilių. Tai leis jums tobulinti savo vairavimo tikslumą ir įgūdžius bei pagerinti įveikto lenktynių trasos rato rezultatus. Dar daugiau – šiuos duomenis galite registruoti ir važiuodami ne lenktynių trasose, pavyzdžiui, įprastose kelionėse su savo lenktynių bendruomene.
BMW M4 kupė, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®

Kam atsisakyti iPhone telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Su Apple CarPlay® telefono funkcijas galėsite pasiekti nuotoliniu būdu, taip pat turėsite prieigą prie tokių programėlių kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Dar daugiau – naudodamiesi vairaratyje įmontuotu balso mygtuku, galėsite aktyvinti balsu valdomą Apple asistentą Siri.
BMW M4 kupė, Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas

Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir Wi-Fi saitvietės įranga.
BMW M4 kupė techniniai duomenys

BMW M4 KUPĖ TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M4 kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0–9,3
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 227–213

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO₂ emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO₂ emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO₂ Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO₂ emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO₂ reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.