BMW M4 Competition kupė G82 2020 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos, stovinčio automobilio vaizdas iš šono

THE M4

BMW M

BMW 4 SERIJOS M KUPĖ: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

THE M4BMW 4 SERIJOS M KUPĖ: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė, BMW M440i xDrive kupė varikliai ir techniniai duomenys.

Trumpai apie BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė ir BMW M440i xDrive kupė techninius duomenis: viskas apie BMW M4 kupė modelių variklius, sąnaudas, CO2 emisiją ir matmenis Palyginkite techninius duomenis, kaip antai, darbinį tūrį, arklio galias, sukimo momentą ir akceleraciją, galėsite išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį vieną iš šių trijų sportinių kupė.

Skaityti daugiau

BMW 4 SERIJOS KUPĖ VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

Pasirinkite modelį

BMW 4 SERIJOS KUPĖ VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS.

 • BMW M4 Competition kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,0-10,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 229-233

  BMW M4 kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,3-10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 236-240

  BMW M440i xDrive kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,6-8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173-186

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.