LENKTYNIŲ TRASAI SUKURTAS AUTOMOBILIS.

BMW M5 Sedano dizainas.

LENKTYNIŲ TRASAI SUKURTAS AUTOMOBILIS.

BMW M5 Sedano dizainas.

BMW M5 sedanas sukurtas maksimaliai galiai pasiekti. Įspūdingas automobilio priekis su plačiomis oro įleidimo angomis, naujos M dvigubos inksto formos grotelės su M emblema, išskirtiniai šoniniai sparnai ir gale integruotas difuzorius: kiekviena šio automobilio detalė užtikrina milžinišką, tik šiam BMW būdingą potencialą. Viena itin sportiška šiam automobilio skirta ypatybė – paketas Competition (galima pasirinkti), užtikrinantis įspūdingą sportišką išvaizdą ir dar didesnę galią.

LENKTYNIŲ TRASAI SUKURTAS AUTOMOBILIS.BMW M5 Sedano dizainas.

BMW M5 sedanas sukurtas maksimaliai galiai pasiekti. Įspūdingas automobilio priekis su plačiomis oro įleidimo angomis, naujos M dvigubos inksto formos grotelės su M emblema, išskirtiniai šoniniai sparnai ir gale integruotas difuzorius: kiekviena šio automobilio detalė užtikrina milžinišką, tik šiam BMW būdingą potencialą. Viena itin sportiška šiam automobilio skirta ypatybė – paketas Competition (galima pasirinkti), užtikrinantis įspūdingą sportišką išvaizdą ir dar didesnę galią.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW M5 Sedanas. Elegantiškas atletas, kurio įspūdinga galia akivaizdžiai matoma iš pat pirmo žvilgsnio. Automobilio dizainas, kuriame dominuoja tik aukščiausius standartus atitinkantys kriterijai.
Automobilio priekis, papildytas naujo dizaino M dvigubomis inksto formos grotelėmis ir adaptyviais LED šviesos priekiniais žibintais atskleidžia įspūdingą šio galingo atleto charakterį, slypinti po Frozen Blue metaliko kėbulo apdaila. Plati galingos M važiuoklės ratų bazė atrodo ypač ypatingai su išskirtiniais 20 colių lengvojo lydinio ratlankiais iš paketo Competition.
Horizontalūs galingos šoninės dalies kontūrai ir savita akcento linija sukuria šio automobilio gatvėms sukurtą dinamiką. M galinis aptakas, difuzorius, nauji galiniai žibintai ir chromuotas dvigubas juodos spalvos išmetimo vamzdis iš paketo Competition sukuria dinamišką akcentą, dėl kurio BMW M5 sedaną nesunku atpažinti net ir pasižiūrėjus iš šono.

M DIZAINAS.

Ištrūkite iš rutinos – BMW M5 sedanas atspindi unikalią automobilių sportui būdingą atmosferą.

M DIZAINAS.

Ištrūkite iš rutinos – BMW M5 sedanas atspindi unikalią automobilių sportui būdingą atmosferą.

RATLANKIAI.

Išskirtiniai aukštos kokybės 19 arba 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis puikiai dera prie išskirtinės BMW M5 sedano išvaizdos ir idealiai tinka saugiai perduoti įspūdingą šio automobilio galią kelio dangai.
Standartiškai BMW M5 sedane montuojami sportiniai 19 colių Double-spoke style 345 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis, taigi užtikrinamas tobulas manevringos išvaizdos ir komforto derinys. Į specialiąją įrangą taip pat įeina išskirtinai sportiškų lengvojo lydinio ratlankių rinkinys: dviejų atspalvių arba juodi kaltiniai 20 colių Double-spoke style 343 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis (9 J x 20 su 265/35 R20 padangomis ir 10 J x 20 su 295/30 R20 padangomis gale).
BMW M5 sedane su paketu Competition standartiškai montuojami išskirtiniai dviejų sportinių atspalvių 20 colių Double-spoke style M 601 M lengvojo lydinio ratlankiai (sukurta specialiai paketui Competition).

INTERJERO DIZAINAS.

Automobilių sporto atmosfera ir garantuota gera savijauta: įkvėpimas, kurį sukuria BMW M5 sedano išorė ir salonas. Interjeras idealiai orientuotas į tobulą šio sportinio automobilio valdymą, taigi galėsite mėgautis kiekvienu šiuo BMW nuvažiuotu kilometru.
Ergonomiško dizaino BMW M5 sedano salone užtikrinama puiki vairuotojo ir automobilio sąveika. M būdingus valdiklius galima intuityviai valdyti kiekvienoje važiavimo situacijoje, sujungiant vairuotoją, automobilį ir kelią į vieną vienetą. Rezultatas – kvapą gniaužianti, intensyvi važiavimo patirtis tiek kelyje, tiek ir lenktynių trasoje. Naujo dizaino M odinį daugiafunkcį vairą su ergonomiškomis atramomis nykščiams ypač patogu laikyti rankose. Aukštos kokybės M sėdynėms galima pritaikyti išskirtinių spalvų apmušalus: juodos, Silverstouno ar Sakhir oranžinės spalvos. Šios sėdynės papildytos lenkta šonine atrama, padedančia išlaikyti idealią kūno padėtį bet kokioje važiavimo situacijoje ir vairuotojo komfortą. BMW M5 sedane kiekviena interjero detalė tobulai dera prie bendro automobilio įvaizdžio – viskas tik tam, kad vairuotojas galėtų be jokių kompromisų mėgautis sportinio važiavimo patirtimi.

PRIETAISŲ SKYDELIS.

Aukščiausios klasės pasiekimai sporto srityje įmanomi tik tuomet, kai visas dėmesys koncentruojamas būtent į tai, kas svarbiausia. BMW M5 sedano salone vairuotojui pateikiama visa svarbiausia M būdinga informacija, taigi puikus važiavimas šiuo automobiliu neišvengiamas.
Naudodamas naują M odinį vairą su ergonomiškomis atramomis nykščiui ir pavarų perjungimo svirtelėmis vairuotojas valdo visą įspūdingą BMW M5 sedano galią bet kokioje situacijoje. Dėl daugiafunkcių ypatybių, pagrindinius valdymo elementus, kaip antai, M Drive kruizo kontrolę, telefoną ir garso sistemą galima intuityviai valdyti visiškai neatitraukus dėmesio nuo kelio. M dizaino M emblema ir raudonomis chronoskalėmis puoštame prietaisų skydelyje pateikiama visa su M būdingomis automobilio sistemomis susijusi informacija, kaip antai, pavaros perjungimas, M transmisija su dviguba sankaba, alyvos temperatūra ir pasirinkta M Drive programa.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Galingas ir nepriklausomas. Su naujajam BMW M5 pritaikyta dažų apdaila iš BMW Individual sukuriama neįtikėtiną įspūdį daranti dinamika. Sportinė šio automobilio elegancija stebina iš pat pirmo žvilgsnio. Sukurti BMW Individual Pure Metal Silver dažų apdailą įkvėpė BMW M5 koncepcija, taigi ji pasižymi įspūdinga estetika. Dėl išskirtinio dažų apdailoje esančių ir itin tviskių aliuminio nanodalelių išryškinama kiekviena kėbulo dalis ir sukuriamas geriausias įmanomas harmoningas efektas. Šis unikalus įvaizdis suteikia naujajam BMW M5 beveik chromo apdailai prilygstančią, kvapą gniaužiančią išvaizdą.
  Matinė BMW Individual Frozen Blue mėlyno metaliko dažų apdaila unikaliai spindi, taigi BMW M5 kontūrai atrodo dar įspūdingiau. Toks efektas pabrėžia išraiškingą automobilio charakterį.

 • Merino oda iš BMW Individual

  Unikalų BMW Individual M5 charakterį taip pat nesunku pastebėti ir automobilio viduje. Pavyzdžiui, naujai sukurta BMW Individual muskato riešuto spalvos Merino oda išvaizdos ir kokybės atžvilgiu atitinka net ir pačius aukščiausius standartus. Žemės spalvos ir tamsiai sidabrinis eksterjeras sukuria patrauklų kontrastą ir suteikia BMW interjerui raminantį įspūdį. „Kvėpuojantis“ ir glotnus BMW Individual Merino odos paviršius užtikrina įspūdingą komfortą ir akivaizdžiai matomą natūralią jos kilmę. Išskirtinės Merino odos įrangai gaminti naudojama tik kruopščiai atrinkta, nesugadinta ir rankomis dažyta oda. Natūraliausia prabangos išraiška. Tam, kad galėtumėte išreikšti savo individualumą, siūlome jums rinktis iš plataus spalvų spektro – pradedant šviesiai pilka ir baigiant Amaro ruda.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Bendrą BMW paveikslą puikiai užbaigia pianino juodos spalvos interjero apdaila iš BMW Individual. Jau vien tamsiai juodos spalvos lakas atrodo kaip tikras meno kūrinys. Tam, kad būtų sukurtas puikus ir neprilygstantis blizgesys, dažų apdailą reikia padengti keletu lako sluoksnių ir meistriškai jį nupoliruoti. Taigi, galingas įvaizdis slypi net ir menkiausioje automobilio detalėje – BMW M5 išties galingas.