VISA ŠIO AUTOMOBILIO GALIA JŪSŲ RANKOSE.

BMW M5 Sedanas – puikiai derantis saugumas ir komfortas.

Atpalaiduojantis ir saugus važiavimas: BMW M5 Sedanas užtikrina aukšto lygio apsaugą ir komfortą. Be to, su į BMW servisas įskaičiuotas įeinančiomis esminėmis remonto ir techninės priežiūros paslaugomis galėsite žengti žingsnį neriboto važiavimo malonumo link.

SĖDYNĖS.

SĖDYNĖS.

Nepakeičiamas, kai reikia užtikrinti aukščiausio lygio patirtį važiuojant dideliu greičiu – BMW M5 Sedane integruotos puikios ergonomiškos sėdynės. Jos puikiai pritaikytos vairuotojui ir ženkliai padidina kelionės teikiamą malonumą.
M sėdynės su kontūrais raižytomis šoninėmis atramomis ir elektriniu būdu reguliuojamo galinio atlošo pločio funkcija – pagrindinės neprilygstamo važiavimo BMW M5 Sedanu charakteristikos. Šios sėdynės užtikrina tiesiog tobulą atramą, kai jus veikia šoninės akceleracijos jėgos ir posūkiuose. Galima rinktis iš kelių skirtingų spalvų išskirtinių ir tvirtų apmušalų: juodų, Silverstouno ar Sakhir oranžinių. Su įrašymo funkcija galima išsaugoti vairuotojo pasirinktus sėdynės aukščio, šoninės padėties arba galinio atlošo kampo nustatymus. Dar daugiau šoninės atramos suteikia speciali, tik M sėdynėse naudojama pagalvė pečių zonoje.
Be to, galima pasirinkti ir M daugiafunkces sėdynes su integruota aktyvios ventiliacijos ir masažo funkcijomis. Taigi, vairuotojas ne taip greitai pajus nuovargį.

AKTYVUS IR PASYVUS SAUGUMAS.

Koks viso to tikslas? Užtikrinti didžiausią įmanomą apsauga tiek BMW M5 Sedano keleiviams, tiek ir kitiems eismo dalyviams. Kaip tai įgyvendinti? Pasitelkiant efektyvų išmaniųjų technologijų ir naujos kartos plienų derinį.
BMW M5 Sedane naudojama aktyvioji apsauga iš BMW ConnectedDrive (galima pasirinkti) integruotos modernios apsaugos technologijos, kurių tikslas – apsaugoti vairuotoją ir kitus automobilio keleivius nuo sužeidimų ekstremaliose situacijose. Priekinėse sėdynėse integruoti saugos diržų fiksatoriai aktyviai pagerina sėdynių diržų funkciją, o automatiškai slankiojantys diskai užtikrina optimalų šoninių oro pagalvių veikimą.
BMW M5 Sedane taip pat garantuojamas puikus pasyvus saugumas: daugiafaziai, kaitinant apdirbti pakeistos sandaros plienai išmaniai sujungiami siekiant užtikrinti automobilio keleiviams didžiausią įmanomą apsaugą. Šie plienai deformuojasi, taigi sugeria ir nukreipia smūgio energiją – tokiu būdu įvykus susidūrimui apsaugomi ir kitų automobilių keleiviai. Jei atsitrenkiama į pėsčiuosius, automatinė sistema pakelia variklio gaubtą, kad smūgio jėga būtų sumažinti.

COMFORT ACCESS.

COMFORT ACCESS.

Paprasta, saugu ir pažangu: su Comfort Access sistema (galima pasirinkti) galima įlipti į savo BMW M5 Sedaną ir jį užvesti be automobilio raktelio.
Kai priartėjate prie savo BMW, raktelis skleidžia identifikacinį signalą. Durelės atrakinamos iškart, kai tik paliečiate rankenėlę. Be to, saugumo dėlei 20 sekundžių automatiškai apšviečiamas durelių slenkstis. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą novatoriškomis technologijomis buvo patobulinta ir automobilio bagažinė: ji automatiškai atveriama, kai integruotas jutiklis nustato trumpą kojos judesį po buferiu – ši funkcija visiškai nesusijusi su vilkimo ar priekabos kabliu. Kai viskas paruošta, kad pradėtumėte kelionę pakanka vos spustelėti Start/Stop mygtuką.
Comfort Access taip pat palengvina ir jūsų BMW M5 Sedano užrakinimą. Išlipdami iš automobilio spustelėkite šoninių durelių rankenėlę ir automobilis automatiškai užsirakins. Itin praktiška savybė: užrakinimo mechanizmas neveikia, jei automobilio raktelis yra jo viduje. Taigi, praktiškai neįmanoma netikėtai užrakinti savo automobilio raktelio jo salone.

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW servisas įskaičiuotas padengia visus reguliaraus remonto ir priežiūros darbus konkrečiam laikotarpiui arba ridai. Paketas galioja visame pasaulyje.
BMW Service Inclusive (liet. servisas įskaičiuotas) – pirmas žingsnis neriboto važiavimo malonumo link. Į šį paslaugų paketą įeina visi būtiniausi automobilio priežiūros ir remonto darbai. Su BMW servisas įskaičiuotas nustatomas laiko tarpui arba ridai. Į šį paketą įeina visa jūsų BMW būtina priežiūra – tiek kartų, kiek prireiks. Ir visa tai galioja visame pasaulyje
Tai sudaro: variklio alyvos priežiūra, įskaitant jos pildymą (reikalavimas: reguliari variklio alyvos priežiūra BMW įgaliotose techninės priežiūros atstovybėse), mikrofiltrų, degalų filtrų, oro filtrų, uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio patikra ir kiti priežiūros darbai pagal techninio aptarnavimo knygutę.