NELIEČIAMIEJI.

BMW M5 Sedanas.

            

NELIEČIAMIEJI.BMW M5 Sedanas.

            

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km

8,8 [8,3]

CO2 emisija mišriu režimu, g/km

204 [194]

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

550 / 1850-5.500

Dabar jau penktosios kartos BMW M5 Sedanas įkūnija tikrą neprilygstmą sportiškumą. Dėl bekompromisės šio BMW galios jis meistriškai susidoroja su kiekvienu jam keliamu iššūkiu. Kai M TwinPower Turbo V8 benzininis variklis ir galinga pakaba atskleidžia savo tikrąjį charakterį, greitai tampa aišku, kad šis sedanas kupinas automobilių sportui būdingų genų.

BMW M5 SEDANO APŽVALGA.

Dizainas.

BMW M5 Sedanas. Elegantiškas atletas, kurio įspūdinga galia akivaizdžiai matoma iš pat pirmo žvilgsnio. Automobilio dizainas, kuriame dominuoja tik aukščiausius standartus atitinkantys kriterijai. Automobilių sporto atmosfera ir garantuota gera savijauta: įkvėpimas, kurį sukuria BMW M5 sedano išorė ir salonas. Interjeras idealiai orientuotas į tobulą šio sportinio automobilio valdymą, taigi galėsite mėgautis kiekvienu šiuo BMW nuvažiuotu kilometru.

Vaziavimodinamika.

Sukurtas lenktynių trasai, bet pritaikytas kasdienai automobilis. BMW M GmbH sukurtas BMW M5 sedanas paklūsta M filosofijai ir tobulai sujungia įspūdingą galią bei šio automobilio tinkamumą naudoti kasdien.

Tausumas.

Įspūdinga jūsų laukianti galia – BMW M5 Sedane montuojamas M TwinPower Turbo V8 benzininis variklis tarytum išnaudoja kiekvieną jo sukuriamą apsuką. Tokios galios esmė – tikslumas ir tausumas. Dėl novatoriškų technologijų šis BMW suvartoja išties mažai degalų.

4,3 s

Skaičiai kalba patys už save: 680 Nm, 560 AG (412 kW), nuo 0 iki 100 km/h vos per 4,3 sekundės (su paketu Competition: 575 AG (423 kW), nuo 0 iki 100 km/h per 4,2 sekundės). Dideles apsukas išvystantis BMW M5 sedane montuojamas M TwinPower Turbo V8 variklis pasižymi neįtikėtina galia ir akceleracija.