PATENKINKITE SAVO GALIOS TROŠKIMĄ.

BMW M5 serijos Sedano važiavimo dinamika.

PATENKINKITE SAVO GALIOS TROŠKIMĄ.

BMW M5 serijos Sedano važiavimo dinamika.

Lenktynių trasoje sukurtas, bet kasdienai pritaikytas automobilis. BMW M GmbH sukurtas BMW M5 sedanas paklūsta M filosofijai ir tobulai sujungia įspūdingą galią bei šio automobilio tinkamumą naudoti kasdien.

PATENKINKITE SAVO GALIOS TROŠKIMĄ.BMW M5 serijos Sedano važiavimo dinamika.

Lenktynių trasoje sukurtas, bet kasdienai pritaikytas automobilis. BMW M GmbH sukurtas BMW M5 sedanas paklūsta M filosofijai ir tobulai sujungia įspūdingą galią bei šio automobilio tinkamumą naudoti kasdien.

COMPETITION PAKETAS.

Grynas automobilių sporto pojūtis: su paketu Competition (galima pasirinkti) BMW M5 Sedano galia perduodama lenktynių trasai neįtikėtinai tiksliai. Visa tai garantuoja didesnė variklio išeiga, tikslesnis vairavimas ir specialaus dizaino važiuoklė.
Su paketu Competition BMW M5 Sedanas tarytum įžengia į naują lygmenį: jau ir taip kvapą gniaužianti M TwinPower Turbo V8 benzininio variklio galia nuo 560 AG (412 kW) padidinama iki 575 AG (423 kW), taigi įspūdingas adrenalino kiekis garantuotas. Tokią galią sukurti padeda didesnis slėgis esant aukštam apsukų diapazonui. Modifikuota išmetimo sistema sukuria neįtikėtinai sportišką automobilio garsą, priversiantį odą pašiurpti. Tiek lenktynių trasoje, tiek ir važiuojant kasdien, dėl specialiai suderintos 10 milimetrų žemesnės pakabos ir neįtikėtinai sportiško tiesioginio vairavimo kiekvienas prie vairo atliktas veiksmas atliekamas maksimaliai tiksliai. Iš išorės BMW M5 Sedanas įkvepia savo paketo Competition ypatybėmis, kaip antai, išskirtiniais 20 colių dviejų atspalvių M Double-spoke style 601 M lengvojo lydinio ratlankiais su mišraus rašto padangomis ir sportiniais juoda chromo apdaila puoštais dvigubais išmetimo vamzdžiais. Derinys, kuris privers širdį plakti greičiau.

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

BMW M5 Sedanas – sportinis keturių durų automobilis, turintis tik vieną tikslą: suteikti galimybę mėgautis malonumą teikiančiu važiavimu.

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

BMW M5 Sedanas – sportinis keturių durų automobilis, turintis tik vieną tikslą: suteikti galimybę mėgautis malonumą teikiančiu važiavimu.

AKTYVUSIS M DIFERENCIALAS.

AKTYVUSIS M DIFERENCIALAS.

Puikus sukibimas su kelio danga ir stabilumas važiuojant posūkiais, sniegu, žvyru ar ledu padengtu keliu. Aktyvusis M diferencialas užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga ir padeda išlaikyti dinamiškas galinių varomų ratų ypatybes – tiek kai didinamas greitis važiuojant iš posūkių, tiek ir kai manevruojama slidžiame kelyje.
Aktyvusis M diferencialas netgi garantuoja tikslų automobilio valdymą kritinėse šoninės akceleracijos situacijose arba važiuojant nelygiais keliais. Būtent čia aktyvioji sistema prijungiama prie DSC naudojant elektroninį kontrolės įrenginį ir aktyviai taikomi išmanūs užrakto veiksmai – visiškai nepriklausomai nuo dešiniojo ir kairiojo galinių ratų sukimosi greičių skirtumo. Tokio varomosios jėgos nukreipimo rezultatas – optimalus sukibimas su kelio danga, geresnis automobilio valdymas ir didesnis manevringumas.

M ANGLIES PLUOŠTO KERAMINIAI STABDŽIAI.

M anglies pluošto keraminiai stabdžiai – sportinių automobilių pramonės technologijų ypatybė. Kadangi sudėtiniuose keraminiuose stabdžiuose naudojamas novatoriškas anglies pluošto junginys, stabdymo galia tampa labiau tiesioginė, o stabdymas stabilesnis.
Tokie stabdžiai nerūdija, atsparūs abrazijai, toleruoja didesnį karštį ir sveria mažiau nei įprasti stabdžiai. Dėl sistemingo lengvasvorės konstrukcijos pritaikymo sumažinamas sukimo ir lingių nelaikomos masės sunkis, pagerinama akceleracija, atsakas ir valdymas, važiavimo dinamika, sukibimas su kelio danga, pakabos komfortas ir suvartojama mažiau degalų.
Kadangi M anglies pluošto keraminiai stabdžiai sudaryti iš didelių stabdžių diskų (410 mm priekyje ir 396 mm gale) su šešių stūmoklių slankmačiais automobilio priekyje ir vienu slankiojančiu stūmokliu gale, M anglies pluošto keraminiai stabdžiai yra ypač atsparūs karščiui, taigi puikiai tinka lenktynių trasai. Dėl perforuotų ir ventiliuojamų stabdžių disko žiedo garantuojamas geresnis atsakas važiuojant šlapiu keliu ir didesnė galios sklaida. Kadangi matiniai aukso spalvos stabdžių suportai puošti klasikiniu M logotipu, M anglies pluošto keraminius stabdžius nesunku atpažinti.
Dėl konkrečiai medžiagai būdingų charakteristikų, stabdžiai gali skleisti triukšmą, ypač kai važiuojant šlapia kelio danga automobilis stabdomas.

M SERVOTRONIC.

Visi posūkiai atrodo viliojančiai. Ypač su M Servotronic pagalba. Ši išmanioji sistema dinamiškai pritaiko vairo sistemos galią ir pasipriešinimą prie jūsų važiavimo greičio.
BMW M5 Sedanas tiksliai paklūsta vairuotojo nurodymams, nesvarbu, koks važiavimo greitis bebūtų. Kai važiuojama dideliu greičiu, galios pagalba taiko didesnį pasipriešinimą. Pastarasis sumažėja, kai važiavimo greitis tampa ne toks didelis posūkiuose ar parkuojantis, taigi automobilis važiuoja itin sklandžiai. Jei greitis didinamas, galios pagalba nuolatos kontroliuojama ir mažinama, taigi užtikrinamas labiau tiesioginis kontaktas su kelio danga.
Pakete Competition M Servotronic specialiai pritaikomas didesnei galiai ir sportiškesnei važiuoklei. Be to, dėl pakitusios transmisijos atsakas į vairuotojo veiksmus tampa labiau tiesioginis. Taigi, šiuo paketu siekiama padėti jums patirti didesnį automobilių sporto pojūtį ir geriausią įmanomą variklio išvystomą galią.

M VAŽIUOKLĖ.

Tiesiog tobulai įgyvendinti važiavimo dinamikos, manevringumo ir tikslumo reikalavimai – įmantraus dizaino aukštos kokybės M važiuoklė kelyje visiškai išnaudoja įspūdingą šio automobilio potencialą.
Išskirtinę akceleraciją taip pat sukurti padeda ir aktyvusis galinės ašies M diferencialas. Su trimis dinaminės amortizatorių kontrolės nustatymais: Normal, Sport ir Sport Plus galėsite nustatyti savo poreikius atitinkančią pakabą. Ant vairo esantys M Drive mygtukai iš anksto nustatomi pagal automobilio konfigūracijas, užtikrinančias sportišką arba atpalaiduojantį važiavimo stilių. Vienas iš jų – M dinaminis režimas, užtikrinantis išskirtinai autentišką važiavimo patirtį pasitelkiant maksimalią šoninę ir išilginę dinamiką. Tokiu būdu paveikiamos įprastos dinaminės stabilumo kontrolės funkcijos, taigi ji ypač stabiliai reaguoja į bet kokias avarines situacijas.
Su paketu Competition BMW M5 Sedano pakaba tampa išties neprilygstama. Amortizatorių kitimo santykis ir galia atitinkamai stabilizuojami. Dinaminės stabilumo kontrolės nustatymai pritaikomi atsižvelgiant į M dinaminio režimo dinamiką ir charakteristikas. Rezultatas: neprilygstama automobilių sportui būdinga galia.

7 PAVARŲ M TRANSMISIJA SU DVIGUBA SANKABA.

BMW M5 modelyje integruota 7 pavarų M transmisija su dviguba sankaba sukuria geriausias sąlygas greitam atsakui. Su 7 pavarų M DCT transmisija su Drivelogic pavaros keičiamos ne greitai, o tiesiog žaibiškai.
7 pavarų M transmisija su dviguba sankaba ir Drivelogic perduoda variklio galią kelio dangai akimirksniu ir be jokių varomosios jėgos pertrūkių. Dvi transmisijos su atskiromis sankabomis nuolatos perduoda variklio galią galiniams ratams. Pavaras be jokių galios pertrūkių galima perjungti naudojant pavarų perjungimo svirteles, pavarų svirtį arba pasirinkus automatinį režimą, jei pageidaujate dar dinamiškesnio režimo.