NEĮTIKĖTINA PRADŽIA.

Naujausias BMW M5 su M xDrive.

NEĮTIKĖTINA PRADŽIA.

Naujausias BMW M5 su M xDrive.

NEĮTIKĖTINA PRADŽIA.Naujausias BMW M5 su M xDrive.

Įstabių ir elegantiškų formų. Galingesnis nei bet kada anksčiau. Naujausias BMW M5 yra aukščiausio inžinerijos meistriškumo ir inovatyvaus intelektualumo įrodymas. Važiavimo dinamikos parametrai yra išties stulbinantys. BMW M5 pilnas moderniausių technologijų, kurios didina kasdieninių kelionių saugumą ir komfortą. Galingos ir novatoriškos BMW M5 visų varomų ratų sistemos M xDrive ir 600 AG (441 kW) variklio dėka vairuotojas gali pasijusti lyg pilotas prie neįtikėtinos galios, tikslumo ir manevringumo sportinio automobilio vairo – tai grynas M važiavimo malonumas aukščiausiu lygmeniu.

BMW M5 su M xDrive:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241

Sąnaudų reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio bei yra nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Pateikiami modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

BMW M

NEPRALENKIAMAS VISOMIS PRASMĖMIS.

Naujausias BMW M5 yra bekompromisis elegantiško verslo klasės automobilis ir sistemiškai į galią orientuotų aukščiausių parametrų derinys: didelės oro įleidimo angos atletiškame priekyje M V8 galingą variklį aprūpina aušinančiu oru. Charakteringo aliumininio variklio gaubto su dviem M būdingomis linijomis vaizdą atkartoja stogo kontūrai, pagaminti iš labai lengvo ir tvirto anglies pluoštu armuoto plastiko (CFRP) . Subtilus M galinis aptakas papildo sportišką ir galingą išvaizdą, be to jis yra svarbus bendros aerodinaminės koncepcijos elementas. Galią spinduliuojanti forma – nuosekliai, kiekvienoje detalėje.

VISŲ ITIN GEIDŽIAMAS.

Pirmoji BMW M5 laida įkvėpta BMW Individual.

VISŲ ITIN GEIDŽIAMAS.

Pirmoji BMW M5 laida įkvėpta BMW Individual.

Raudonas. Energingas. Unikalus. Pirmoji BMW M5 laida įkvėpta BMW Individual. Sportiško ir elegantiško modelio automobilių laidą sudaro tik 400 vienetai visame pasaulyje. Jie yra su išskirtine BMW Individual Frozen Dark Red metaliko dažų apdaila ir pasižymi nuostabiais deriniais tiek išorėje, tiek viduje. M modelis –geidžiamiausias sportinių automobilių entuziastų pirkinys.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.