STEBINANTI PAŽANGA.

Naujausias BMW M5 su M „xDrive”.

STEBINANTI PAŽANGA.

Naujausias BMW M5 su M „xDrive”.

STEBINANTI PAŽANGA.Naujausias BMW M5 su M „xDrive”.

Įstabių ir elegantiškų formų. Galingesnis nei bet kada anksčiau. Naujausias BMW M5 yra aukščiausio inžinerijos meistriškumo ir novatoriškumo įrodymas. Šio automobilio važiavimo dinamikos parametrai yra išties stulbinantys. BMW M5 – kupinas moderniausių technologijų, kurios užtikrina, jog kasdienės jūsų kelionės bus saugios ir komfortiškos. Galingos ir novatoriškos BMW M5 visų varomų ratų sistemos M „xDrive” ir 600 AG (441 kW) variklio dėka, vairuotojas gali pasijusti lyg sėdėtų už neįtikėtinos galios, tikslumo ir manevringumo sportinio automobilio vairo.

BMW M5 su M „xDrive”:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241


Sąnaudų reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio bei yra nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą. Pateikiami modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

 

Read more
BMW M

NEPRALENKIAMAS VISOMIS PRASMĖMIS.

Naujausias BMW M5 yra ypač elegantiškas verslo klasės automobilis, turintis geriausius techninius parametrus. Subtili M galinio bamperio apdaila papildo sportišką ir galingą automobilio išvaizdą.

VISŲ ITIN GEIDŽIAMAS.

Pirmoji BMW M5 serija, įkvėpta BMW „Individual”.

VISŲ ITIN GEIDŽIAMAS.

Pirmoji BMW M5 serija, įkvėpta BMW „Individual”.

Raudonas. Energingas. Unikalus. Pirmoji BMW M5 serija, įkvėpta BMW „Individual”. Sportiško ir elegantiško modelio automobilių seriją sudaro tik 400 vienetų visame pasaulyje. Jie yra su išskirtine BMW „Individual Frozen Dark Red”metaliko dažų apdaila ir pasižymi nuostabiais deriniais tiek išorėje, tiek viduje. M modelis – geidžiamiausias sportinių automobilių entuziastų pirkinys.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.