ŠIS GALIŪNAS SPINDULIUOJA TIKRĄ GROŽĮ.

BMW M6 Kabrioletas.

ŠIS GALIŪNAS SPINDULIUOJA TIKRĄ GROŽĮ.

BMW M6 Kabrioletas.

ŠIS GALIŪNAS SPINDULIUOJA TIKRĄ GROŽĮ.BMW M6 Kabrioletas.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km

10,3

CO2 emisija mišriu režimu, g/km

239

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

680/1,500-5,750

Puikiausi sapnai yra tie, kuriuos regite atmerktomis akimis ir važiuodami nuleistu minkštu stogu. BMW M6 Kabriolete. Šiame automobilyje sujungiami neprilygstami BMW M GmbH privalumai, siekiant sukurti tobulą kvapą gniaužiančios galios ir įstabaus kabrioleto derinį. Minkštą stogą nuleisite vos per 19 sekundžių. Tuomet atsivers puikiai suderintas BMW salonas, pripildytas puikiausių medžiagų iš BMW Individual kolekcijos.
560 AG M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis ne tik įstabiai veikia, bet ir skleidžia neįtikėtiną garsą. Šis aukščiausios klasės galios agregatas pasiekia 100 km/h greitį vos per 4,3 sekundės. Siekiant užtikrinti, kad galia kelio dangai perduodama itin tiksliai, BMW M6 Kabrioletas papildytas Aktyviuoju M diferencialu, M Servotronic vairavimo sistema ir M transmisija su dviguba sankaba ir Drivelogic maksimaliam manevringumui užtikrinti. Be to, dėl M anglies pluošto keraminių stabdžių (galima pasirinkti) BMW M6 Kabrioletas sustabdomas praktiškai akimirksniu. Būtent tada ir yra tinkamiausias metas mėgautis galingu, įmantriais kontūrais puoštu kabrioleto eksterjeru.

BMW M6 KABRIOLETO APŽVALGA.

Dizainas.

Tai ne tik įvaizdis – tai tikras teiginys: Galingo stiliaus dizainu BMW M6 Kabrioletas įspūdingai pabrėžia ryškų savo siluetą. Plačios ratų arkos ir kitos charakteringos bei akį patraukiančios detalės tik patvirtina paslaptingą šio automobilio galios potencialą. Pastarąjį galima puikiai įžvelgti į vairuotoją orientuotame automobilio salone ir išskirtinėse medžiagose iš BMW Individual kolekcijos. Labiausiai tai juntama kai elegantiškas minkštas stogas tyliai nuleidžiamas vos per 19 sekundžių.

Vaziavimo dinamika ir tausumas.

BMW M6 Kabriolete sodrus M TwinPower Turbo 8 cilindrų variklio skleidžiamas gausmas, modernios pagalbos sistemos ir pakaba su automobilių sportui būdingomis savybėmis suderintos taip, kad panaikintų ribas tarp įprastų kelių ir lenktynių trasų. Nuleidus minkštą stogą į prabangų interjerą patenka saulės spinduliai. Būtent tada automobilis įgauna laivo kontūrus.

BMW Individual.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai naujajam BMW M6 Kabrioletui suteiksite realią išraišką savo tobulumo siekiui.