ĮSPŪDINGAS GALIŪNAS.

BMW M6 Kabrioletas.

ĮSPŪDINGAS GALIŪNAS.

BMW M6 Kabrioletas.

ĮSPŪDINGAS GALIŪNAS.BMW M6 Kabrioletas.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km

10,3

CO2 emisija mišriu režimu, g/km

239

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

680/1,500-5,750

Naujasis BMW kabrioletas suteikia visiškai naujus pojūčius. Minkštą stogą nuleisite vos per 19 sekundžių, o tuomet atsivers puikiai suderintas BMW salonas, kuriame jausitės išties ypatingai. 560 AG M „TwinPower Turbo“ 8 cilindrų benzininis variklis – ne tik įstabiai veikia, bet ir skleidžia neįtikėtiną garsą. Šis aukščiausios klasės  automobilis 100 km/h greitį pasiekia vos per 4,3 sekundės. Siekiant užtikrinti maksimalią galią BMW M6 kabriolete integruota M „Servotronic“ vairavimo sistema ir M transmisija su dviguba sankaba ir „Drivelogic“ sistema, skirta maksimaliam manevringumui užtikrinti. Be to, dėl M anglies pluošto keraminių stabdžių (galima pasirinkti) BMW M6 kabrioletas sustabdomas praktiškai akimirksniu. 

BMW M6 KABRIOLETO APŽVALGA.

Dizainas.

Rafinuotas BMW M6 kabrioleto dizainas įspūdingai pabrėžia grakštų jo siluetą. Plačios ratų arkos ir kitos charakteringos, akį patraukiančios detalės tik patvirtina paslaptingą šio automobilio galios potencialą.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Sodrus M „TwinPower Turbo“ 8 cilindrų variklio skleidžiamas garsas, modernios pagalbos sistemos ir pakaba, su automobilių sportui būdingomis savybėmis, suderintos taip, kad panaikintų ribas tarp įprastų kelių ir lenktynių trasų. Šiltuoju metų laiku nuleiskite minkštą stogą ir mėgaukitės maloniais vėjo gūsiais.

BMW „Individual“.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė. Su BMW „Individual“ priedais, skurtais specialiai naujajam BMW M6 kabrioletui, suteiksite jam unikalią išvaizdą.