VISAS GROŽIS SLYPI VAIRUOTOJO ŽVILGSNYJE.

BMW M4 Kabrioleto dizainas.

VISAS GROŽIS SLYPI VAIRUOTOJO ŽVILGSNYJE.

BMW M4 Kabrioleto dizainas.

Tai ne tik įvaizdis – tai tikras teiginys: Galingo stiliaus dizainu BMW M6 Kabrioletas įspūdingai pabrėžia ryškų savo siluetą. Plačios ratų arkos ir kitos charakteringos bei akį patraukiančios detalės tik patvirtina paslaptingą šio automobilio galios potencialą. Pastarąjį galima puikiai įžvelgti į vairuotoją orientuotame automobilio salone ir išskirtinėse medžiagose iš BMW Individual kolekcijos. Labiausiai tai juntama kai elegantiškas minkštas stogas tyliai nuleidžiamas vos per 19 sekundžių.

VISAS GROŽIS SLYPI VAIRUOTOJO ŽVILGSNYJE.BMW M4 Kabrioleto dizainas.

Tai ne tik įvaizdis – tai tikras teiginys: Galingo stiliaus dizainu BMW M6 Kabrioletas įspūdingai pabrėžia ryškų savo siluetą. Plačios ratų arkos ir kitos charakteringos bei akį patraukiančios detalės tik patvirtina paslaptingą šio automobilio galios potencialą. Pastarąjį galima puikiai įžvelgti į vairuotoją orientuotame automobilio salone ir išskirtinėse medžiagose iš BMW Individual kolekcijos. Labiausiai tai juntama kai elegantiškas minkštas stogas tyliai nuleidžiamas vos per 19 sekundžių.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Žinant, kaip puikiai BMW M6 Kabrioletas atrodo, net nepatogu pravažiuoti pro susižavėjusius aplinkinius taip greitai. Nesvarbu, ar stogas nuleistas, ar pakeltas: BMW M6 Kabrioleto galingos linijos, ypač kai pasirenkama Frozen Bronze metaliko dažų apdaila iš BMW Individual, neabejotinai trauks aplinkinių žvilgsnius. Puikiai derantis dizainas ir galia. Visa tai puikiai atsispindi aerodinamiškai optimizuotame priekiniame buferyje, kuriame esančios didelės oro įleidimo angos V8 varikliui aušinti visuomet aprūpina jį reikiamu oro kiekiu.

Kruopščiai apdirbtos net ir pačios menkiausios automobilio detalės. Pavyzdžiui, M emblemą juosia blizgios juodos spalvos dvigubos inksto formos grotelių juostelės. Be to, įstabios netoli priekinių ratų arkų integruotos M žiaunos su integruotais posūkio žibintais prideda automobilio stiliui išskirtinių akcentų. Elegantiška formos ir funkcionalumo sąsaja taip pat akivaizdžiai matoma ir galiniame buferyje. Į buferį integruoti M būdingi dvigubi išmetimo vamzdžiai ir difuzorius spaudimo jėgai sukurti, taigi išlaikoma harmoninga BMW M6 Kabrioleto linija. Nesvarbu, ar minkštas stogas pakeltas, ar nuleistas.

GREITŲ AUTOMOBILIŲ KLASĖ.

Filmas apie BMW M6 Kabrioleto dizainą.

GREITŲ AUTOMOBILIŲ KLASĖ.

Filmas apie BMW M6 Kabrioleto dizainą.

INTERJERO DIZAINAS.

BMW M6 Kabrioleto interjeras sukurtas taip kruopščiai, kad kalba pats už save. Automobilio salone svarbiausia – vairuotojas. Be to, jame apstu išskirtinių medžiagų iš BMW Individual kolekcijos (galima pasirinkti). Kiekvienas valdiklis integruotas būtent ten, kur jo ir ieškotumėte. Dar niekada anksčiau sportiniame automobilyje nebuvo įmanoma jaustis lyg namuose. Funkcinis centras – M odinis vairas. Vos per piršto ilgį nuo specialių atramų nykščiui integruotos M transmisijos su dviguba sankaba ir Drivelogic pavarų perjungimo svirtelės bei M Drive mygtukai
Konkrečiai M modeliams sukurtuose valdikliuose rodoma visa reikiama informacija, kurią aiškiai matysite net ir esant ryškiam apšvietimui. Taigi, vairuotojas visuomet žinos viską, kas svarbiausia kelionės metu. Tobulas galios ir gryno važiavimo malonumo nuleistu stogu derinys, kuriuo geriausiai mėgautis ergonomiškose M sėdynėse, dengtose išskirtinės opalų baltos spalvos odos apmušalais (galima pasirinkti) ir apsuptam įstabia Ash Grain White baltos spalvos interjero apdaila.

MINKŠTAS STOGAS.

Automatinis stogas pasižymi išskirtine garso ir šilumos izoliacija. Kai stogas pakeliamas, kabrioletas įgauna coupé stiliaus siluetą. Galinį stiklą galima elektroniškai nuleisti, taigi automobilio interjere cirkuliuos gaivus oras be skersvėjų. Be to, orą BMW viduje taip pat galima ir pašildyti.
Kartu su Anthracite sidabro spalvos efektu minkštam stogui galima pritaikyti vieną iš dviejų kitų spalvų. Kai važiuojama ne didesniu nei 40 km/h greičiu, stogas nuleidžiamas vos per 19, o pakeliamas per 24 sekundes.
Net ir tuomet, kai stogas pakeltas, kabrioleto keleiviai gali mėgautis važiavimo atvirame ore teikiamu malonumu: visus penkis automobilio stiklus galima nuleisti vienu metu, o minkštą stogą palikti pakeltą. Tokiu būdu apsaugoma nuo tiesioginės saulės spindulių.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai jau daugelį metų yra sportiško ir dinamiško M linijos simboliai. Dviejų ašių dizaino korpusu prie automobilio kėbulo pritvirtinti veidrodėliai pabrėžia gražią BMW estetiką, perteikia tikslios inžinerijos pojūtį, prideda automobiliui daugiau charakterio, dinamikos ir aerodinamiškumo šoninėms jo dalims.

RATLANKIAI.

RATLANKIAI.

Be standartinių 19 colių M lengvojo lydinio ratlankių savo BMW galite pritaikyti ir vienus iš trijų 20 colių lengvojo lydinio ratlankių variantų. Iš penkių stipinų sudaryti ir maksimaliai tvirti šlifuoti arba matiniai juodi Double-spoke 343 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis puikiai pabrėžia BMW M6 Kabrioleto galią. Įmantrumo automobiliui taip pat suteikia ir dviejų atspalvių Double-spoke 601 M lengvojo lydinio ratlankiai. Kartu su M Competition paketu ir M anglies pluošto keraminiais stabdžiais iš septynių stipinų sudaryti lengvojo lydinio ratlankiai atskleidžia įspūdingo dydžio stabdžių diskus ir M logotipu puoštas matinės aukso spalvos stabdžių kaladėles.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai naujajam BMW M6 Kabrioletui suteiksite realią išraišką savo tobulumo siekiui.

Jūsų asmenybės išraiška.

  • Eksterjerui skirta BMW Individual

    Individualumą išreiškianti estetika gali būti tikra atgaiva. Kaip pavyzdį galima pateikti Frozen Bronze metaliko dažų apdailą iš BMW Individual. Ši matinė spalva pabrėžia išskirtines automobilio linijas ir atletišką jo išvaizdą. Išskirtinį charakterį turi ir kitos dažų apdailos iš BMW Individual: prabangų, modernų ar elegantišką. Dar vienas puikių pavyzdžių – Citrino juodas metalikas. Kai ant šios dažų apdailos patenka tiesioginė šviesa, aukso dalelės tarytum spindi po gilia juoda alyvuogių spalva. Nesvarbu, kurią iš dvylikos BMW Individual dažų apdailos galimybių pasirinktumėte, dėl vieno galite būti tikri – bet kuri jų bus tviskantis jūsų individualaus stiliaus pavyzdys.

  • Interjerui skirta BMW Individual

    Tikriausiai geriausia vieta po saule savo asmenybei išreikšti. Išskirtine BMW Individual įranga papildytas BMW M6 Kabrioletas visuomet atviras naujoms idėjoms – ypač tuomet, kai norima išreikšti unikalų jo savininko stilių. Čia pateikiama Opalų baltos spalvos Merino oda tiesiog spinduliuoja autentišką stilių. Kai ši oda sujungiama su Ash Grain White baltos spalvos medžio apdailos akcentais, sukuriama tobulai harmoninga ir prabangi, modernioms jachtoms prilygstanti išvaizda. Ypatingas spalvos akcentas: įspūdingos rankų darbo siūlės. BMW Individual taip pat siūloma ir daugybė kitų atspalvių odos, taigi visuomet galima susikurti savo pageidaujamą stilių. Spalvų diapazonas: nuo platinos, šampano ir iki Cohiba rudos. Visa BMW naudojama oda pasižymi natūraliais paviršiais atviromis poromis, taigi neabejotinai sukuriamas unikalus prabangos pojūtis. Jį galima dar labiau sustiprinti pasirinkus Alcantara stogo dangą iš BMW Individual. Su ja tiesiog tobulai užbaigsite savo BMW interjerą ir užtikrinsite aukščiausio lygio kokybę.