PAVERČIA ORĄ Į ORO SRAUTĄ.

M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis.

BMW M GmbH inžinieriai kuria variklius, kuriuos galima laikyti tikru meno kūriniu. Dėl ypač efektyvaus M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio su dviem turbokompresoriais savo BMW galėsite pasiekti maksimalias ribas. Įspūdingą galią išlaisvinsite vos spustelėję akceleratoriaus pedalą, o važiavimas bus vienodai spontaniškas ir tolygus. Tokią patirtį dar labiau sustiprina įtaigus 8 cilindrų variklio garsas, girdimas vos tik minkštas stogas nuleidžiamas.

M TWINPOWER TURBO VIENOS EILĖS 8 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Paverčia galią pasigėrėjimu: M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis – tikras M galios agregatų pasididžiavimas. Dėl novatoriškos TwinScroll turbokompresoriaus koncepcijos ir M Competition paketo (galima pasirinkti), su kuriuo automobilio galią galima padidinti net iki 600 AG, šiame BMW montuojamo jau ir taip įspūdingo 560 AG (412 kW) ir 680 Nm variklio duomenis galima dar labiau pagerinti.

Visa tai tampa įmanoma dėl puikiai suderinto variklio greičio, turbokompresoriaus ir technologinių akcentų, kaip antai, Valvetronic ir didelio tikslumo įpurškimo. Sukimo momentas veikia esant apytiksliai 1500 aps., taigi užtikrinamas beveik tolygus įspūdingos galios perdavimas ir garantuojama šypsena vairuotojo veide. M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis parodo, kad galia ir efektyvumas gali būti suderinami pasitelkiant išmaniąsias BMW EfficientDynamics technologijas, kaip antai, stabdymo energijos regeneravimo funkciją. Taigi, šio BMW vidutinės degalų sąnaudos siekia vos 10,3 litrus 100 kilometrų.

 • M TwinPower Turbo
  Cilindrai / vožtuvai
  8/4
  Tūris cm3
  4395
  Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min
  412 (560)/6000-7000
  Maksimali išeiga Nm esant 1/min
  680/1500-5750
  Taktas / skersmuo (mm)
  88,3/89,0
  Suspaudimo laipsnis: 1
  10,0