PUIKI IŠVAIZDA. KVAPĄ GNIAUŽIANTIS GREITIS.

BMW M6 Coupé dizainas.

PUIKI IŠVAIZDA. KVAPĄ GNIAUŽIANTIS GREITIS.

BMW M6 Coupé dizainas.

Jei atsisėsite prie BMW M6 Coupé vairo, iškart pajusite tobulą prabangaus kasdienio komforto ir lenktynių trasai būdingos galios derinį. BMW M6 Coupé traukia aplinkinių žvilgsnius net ir lenktynių trasose: nuo įmantrių formų priekio žvilgsnis nukrypsta į atletišką šio automobilio siluetą ir galingus 20 colių lengvojo lydinio ratlankius (pasirenkamojo Competition paketo dalis). Tuomet žvilgsnį patraukia galingas automobilio galas. Bet, galiausiai, charakteringų M dvigubų išmetimo vamzdžių skleidžiamas garsas ne tik atskleidžia automobilio galią veržtis į priekį, bet ir pagreitina pulsą.

PUIKI IŠVAIZDA. KVAPĄ GNIAUŽIANTIS GREITIS.BMW M6 Coupé dizainas.

Jei atsisėsite prie BMW M6 Coupé vairo, iškart pajusite tobulą prabangaus kasdienio komforto ir lenktynių trasai būdingos galios derinį. BMW M6 Coupé traukia aplinkinių žvilgsnius net ir lenktynių trasose: nuo įmantrių formų priekio žvilgsnis nukrypsta į atletišką šio automobilio siluetą ir galingus 20 colių lengvojo lydinio ratlankius (pasirenkamojo Competition paketo dalis). Tuomet žvilgsnį patraukia galingas automobilio galas. Bet, galiausiai, charakteringų M dvigubų išmetimo vamzdžių skleidžiamas garsas ne tik atskleidžia automobilio galią veržtis į priekį, bet ir pagreitina pulsą.

EKSTERJERO DIZAINAS.

BMW M6 Coupé pajuda iš vietos ir leidžiasi į kelią neįtikėtinai sparčiai. Kas kartą, kai spustelite akceleratoriaus pedalą, per dideles aerodinamiškoje priekinėje dalyje integruotas oro įleidimo angas į variklį patenka gaivaus oro pliūpsnis. Ant dvigubų inksto formos grotelių juostelių tviskanti M emblema atrodo ypač įtikinamai. Padangų sukibimas su kelio danga tiesiog neįtikėtinas. Gryna galia tiesiog stumia šį atletišką galiūną į priekį. Dėmesį neabejotinai patrauks ir šoninė linija: BMW Individual dažų apdaila Frozen Red raudonas metalikas tobulai išryškina ilgesnes automobilio linijas ir matinius paviršius. Į bendrą įvaizdį puikiai įsilieja M šoniniai veidrodėliai ir išraiškingų formų anglies pluošto stogas. Intensyvus derinys, kurį tik dar labiau papildo įspūdinga galinė BMW dalis. Dėl integruoto judančio galinio aptako kraštelio ir difuzoriaus automobilis spaudžiamas arčiau kelio dangos, taigi atrodo itin galingai.

ŠIRDYS IMS PLAKTI GREIČIAU.

Filmas apie BMW 4 serijos Coupé dizainą.

ŠIRDYS IMS PLAKTI GREIČIAU.

Filmas apie BMW 4 serijos Coupé dizainą.

INTERJERO DIZAINAS.

Tobulos sąlygos visiems jūsų reikalavimams įgyvendinti: BMW M6 Coupé interjeras idealiai sukurtas peržengti visas ribas. Be to, visiškai nenukenčia nei automobilio prabanga, nei išskirtinės medžiagos – pageidaujant galima įsigyti visą BMW Individual kolekciją.
Vairuotojas gali visiškai pasikliauti BMW integruotomis inovacijomis, kaip antai spalvotu projekciniu ekranu su specialiai M pritaikytomis funkcijomis. Į vairuotoją orientuotame automobilio salone ergonomiško dizaino vairas su integruotomis pavarų perjungimo svirtelėmis dar labiau sustiprina pojūtį, kad esate tik dviese - jūs ir jūsų automobilis. Individualius nustatymus galima aktyvuoti tiesiogiai spustelėjus mygtuką. M daugiafunkcės sėdynės (galima pasirinkti) dengtos išskirtinės kokybės Merino oda. Jos užtikrina optimalią šoninę atramą net ir tuomet, kai dideliu greičiu važiuojate posūkiuose. Akcentai, kaip antai juodos spalvos Alcantara stogo danga tiesiog tobulai užbaigia bendrą sportinio automobilio koncepciją.

ANGLIES PLUOŠTO STOGAS.

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pakeičiama masės centro vieta. Dėl mažesnės besisukančios rato apkrovos padidinamas automobilio manevringumas ir dinamika važiuojant posūkiuose. Be to, greitinant ir stabdant padangos išnaudojamos optimaliai.
Įspūdingi anglies pluošto stogo kontūrai pabrėžia M dizaino dinamikos linijas. Iš akivaizdžiai matomos CFRP pluošto struktūros galima matyti sudėtingą daugiasluoksnę stogo konstrukciją, kuri, lygiai kaip ir priekinis stiklas, pritvirtinta prie automobilio kėbulo naudojant specialią klijavimo technologiją.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai jau daugelį metų yra sportiškos ir dinamiškos M linijos simboliai. Dviejų ašių dizaino korpusu prie automobilio kėbulo pritvirtinti veidrodėliai pabrėžia gražią BMW estetiką, perteikia tikslios inžinerijos pojūtį, prideda automobiliui daugiau charakterio, dinamikos ir aerodinamiškumo šoninėms jo dalims.

RATLANKIAI.

Be standartinių 19 colių Star spoke style 344 M lengvojo lydinio ratlankių savo BMW M6 Coupé galėsite pritaikyti ir vieną iš trijų 20 colių ratlankių variantų: kaltinius Double-spoke style 343 M su mišraus rašto padangomis, tokius pat blizgius arba matinės juodos spalvos ratlankius. Pastarieji sudaryti iš penkių išraiškingų stipinų, tobulai įrėminančių M sudėtinius stabdžius – išbandyta ir patikrinta lenktynių trasoje. Be to, šių ratlankių stabdžių kaladėlės puoštos mėlyna dažų apdaila ir M logotipu. Trečioji Competition paketo (galima pasirinkti) alternatyva – dviejų atspalvių apdaila puošti poliruoti Double-spoke style 601 M lengvojo lydinio ratlankiai. Iš septynių stipinų sudarytas sportiškas ir įmantrus dizainas akcentuoja griežtą BMW M6 Coupé išvaizdą: vos spustelėjus akceleratoriaus pedalą šis automobilis iškart pademonstruos aistringą savo sielą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai naujajam BMW M6 Coupé suteikite savo tobulumo siekiui išraišką.

Jūsų asmenybės išraiška.

  • Eksterjerui skirta BMW Individual

    Iškart pastebimi ryškiausi privalumai. Įspūdinga Frozen Red raudono metaliko apdaila iš BMW Individual puoštas BMW M6 Coupé dar labiau pabrėžia sportiškas šio automobilio savybes. Be to, su išskirtine dažų apdaila išties galima atskleisti savo asmenybės spalvą. Matiniai glotnūs paviršiai atrodo ypač išskirtinai. BMW M6 Coupé galima pritaikyti ir vieną iš papildomų vienuolikos dažų apdailų iš BMW Individual – visos jos ne tik išskirtinės, bet ir išties ypatingos. Vienas pavyzdžių, Brilliant White metalikas su unikaliu perlų efektu, sukurti specialaus daugiasluoksnio dažymo proceso metu. Nesvarbu, kokią BMW Individual spalvą bepasirinktumėte, ji neabejotinai atspindės jūsų asmeninį stilių.

  • Interjerui skirta BMW Individual

    Prabanga, tobulybė ir užtikrintumas – būtent tai ir demonstruoja naujojo BMW M6 Coupé interjeras, papildytas įranga iš BMW Individual. Viena ypač išskirtinių čia pateikiamų kombinacijų – puiki opalų baltos spalvos Merino oda ir kontrastinga pianino juodos spalvos interjero apdaila, pasižyminti unikaliu ir blizgiu dizainu. Kontrastingos siūlės, dėmesys net ir menkiausiai detalei, tobulai suderintos spalvos ir Antracito stiliaus Alcantara stogo danga sukuria į pianino klavišus panašų interjero derinį. Dar keturios skirtingos Merino odos spalvos iš BMW Individual pasižymi išties išskirtiniu charakteriu: pradedant platinos, šampano ir Cohiba ruda spalva. Be to, dėl natūralių ir atvirų porų paviršių ši apdaila ypač prabangiai atrodo. Prabangų įspūdį galima dar labiau sustiprinti su Alcantara stogo danga iš BMW Individual. Siekdami tobulai užbaigti interjerą, galite pasirinkti vieną iš dviejų BMW Individual apdailų – kiekviena jų išties stebina, kai atsižvelgiama į puikų meistrų darbą ir kokybę.