PUIKUS IŠORĖJE. PATRAUKLUS VIDUJE.

BMW M6 Coupé.

PUIKUS IŠORĖJE. PATRAUKLUS VIDUJE.BMW M6 Coupé.

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km

9,9

CO2 emisija mišriu režimu, g/km

231

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

680/1.500-5.750

Kokia gali būti aistros išraiška? Galima mėginti ją išreikšti skaičiais. Vis dėlto, 560 AG ir nuo 0 iki 100 km/h greitis per 4,2 sekundės – vos dalelė to, kas sudaro išties įspūdingo BMW M6 Coupé duomenis. Vos žvilgtelėjus į aerodinamiškai optimizuotą automobilio kėbulą tampa aišku, apie ką mastė jį kūrę M inžinieriai. Dėl įstabios išvaizdos iškart tampa akivaizdu, kiek automobilių sportui būdingų DNR glūdi šiame sportiniame automobilyje. Tai puikiai atsispindi automobilio interjere. Jei nuspręstumėte pasirinkti išskirtines medžiagas iš BMW Individual kolekcijos, net ir menkiausia automobilio detalė spinduliuos sportiškumą. Dėl visų šių priežasčių BMW M6 Coupé yra tikras lyderis įspūdingos inžinerijos srityje. Lygiai tas pats galioja ir manevringam M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininiam varikliui. Dėl šiame variklyje integruotų modernių technologijų, kaip antai, aktyvusis M diferencialas ir didelio tikslumo M pakaba, jis tampa tikru meno kūriniu. Be to, su Competition paketu (galima pasirinkti) BMW M6 Coupé suteikiama dar daugiau lenktynių pojūčio. Su įspūdinga 600 AG galia ir optimizuota važiavimo dinamika išties nekantrausite išmėginti šio automobilio galimybes.

BMW M6 COUPÉ APŽVALGA.

Dizainas.

BMW M6 Coupé pajuda iš vietos ir leidžiasi į kelią neįtikėtinai sparčiai. Kas kartą, kai spustelite akceleratoriaus pedalą, per dideles aerodinamiškoje priekinėje dalyje integruotas oro įleidimo angas į variklį patenka gaivaus oro pliūpsnis. Ant dvigubų inksto formos grotelių juostelių tviskanti M emblema atrodo ypač įtikinamai. Padangų sukibimas su kelio danga tiesiog neįtikėtinas. Gryna galia tiesiog stumia šį atletišką galiūną į priekį. Tobulos sąlygos visiems jūsų reikalavimams įgyvendinti: BMW M6 Coupé interjeras idealiai sukurtas peržengti visas ribas. Be to, visiškai nenukenčia nei automobilio prabanga, nei išskirtinės medžiagos – pageidaujant galima įsigyti visą BMW Individual kolekciją.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

Kai M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis po ilgesniu gaubtu ima riaumoti, dingsta bet kokie klausimai. Lenktyniniai šio automobilio genai tiesiog neprilygstami – BMW M6 Coupé veržiasi pirmyn neįtikėtinai manevringai ir tiksliai. Dėl žemesnio lenkto stogo svorio sumažinamas bendras automobilio masės centras, pavyzdžiui, padidinama dinamika ir tausumas. Taigi, dėl šios priežasties elegantiškasis sportinis coupé visuomet užims lyderio pozicijas.

Lenktynių paketas.

Neprilygstamas lenktynių pojūtis: su Competition paketu padidinama variklio išeiga, vairavimas labiau tiesioginis, o specialiai suderinta pakaba užtikrina, kad BMW M6 Coupé gatvėje bus dar galingesnis. M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio išeiga padidėja nuo 412 kW iki 423 kW. Tokį galios padidėjimą lemia didesnis slėgis aukštesniame apsukų diapazone. Dėl sportinės išmetimo sistemos variklis skleidžia išskirtinai dinamišką ir susižavėjimą keliantį garsą. Tiek lenktynių trasoje, tiek ir važiuojant kasdien, dėl specialiai suderintos pakabos ir neįtikėtinai dinamiško tiesioginio vairavimo kiekvienas prie vairo atliktas veiksmas atliekamas maksimaliai tiksliai. Kelyje Competition paketas garantuotai pritrauks susidomėjusių aplinkinių žvilgsnius: išskirtiniai 20 colių dviejų atspalvių Double-spoke style 601 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis ir sportinės sistemos juodi chromuoti dvigubi išmetimo vamzdžiai nepaliks nei vieno abejingo.