MEISTRIŠKAI SUKURTAS SPORTIŠKUMAS.

BMW M6 Gran Coupé dizainas.

MEISTRIŠKAI SUKURTAS SPORTIŠKUMAS.

BMW M6 Gran Coupé dizainas.

Ekstravagancija, kurią galima pajusti iš kiekvienos automobilio detalės. BMW M6 Gran Coupé sujungiamas puikus meistrų darbas ir pažangūs automobilių sporto akcentai kvapą gniaužiančiai visumai sukurti. Be to, toks derinys atrodo išties įspūdingai: dėl ilgesnio galingų kontūrų kėbulo unikali važiavimo patirtis garantuojama net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Išskirtinį automobilio charakterį tiek interjere, tiek ir eksterjere išryškina įspūdingos detalės, kurias sukurti padėjo išskirtinės medžiagos iš BMW Individual (galima pasirinkti).

MEISTRIŠKAI SUKURTAS SPORTIŠKUMAS.BMW M6 Gran Coupé dizainas.

Ekstravagancija, kurią galima pajusti iš kiekvienos automobilio detalės. BMW M6 Gran Coupé sujungiamas puikus meistrų darbas ir pažangūs automobilių sporto akcentai kvapą gniaužiančiai visumai sukurti. Be to, toks derinys atrodo išties įspūdingai: dėl ilgesnio galingų kontūrų kėbulo unikali važiavimo patirtis garantuojama net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Išskirtinį automobilio charakterį tiek interjere, tiek ir eksterjere išryškina įspūdingos detalės, kurias sukurti padėjo išskirtinės medžiagos iš BMW Individual (galima pasirinkti).

EKSTERJERO DIZAINAS.

Unikalus BMW M6 Gran Coupé charakteris tiesiog akivaizdus – nesvarbu, iš kurios pusės į jį bepasižiūrėtumėte. Sportines BMW savybes akimirksniu išryškina priekyje integruotos oro įleidimo angos. Kaip ir kiekviena šio elegantiško keturdurio modelio detalė, šios oro įleidimo angos sukurtos vadovaujantis principu, kad svarbiausia – funkcija, kurią jos atlieka, t. y. tiekti daugybę šviežio oro galingam, už M inksto formos grotelių su chromuotomis dvigubomis juostelėms integruotam varikliui. Išskirtinė akcento linija prasideda tiesiogiai prie M žiaunų. Ji tęsiasi per galingas ratų arkas galinės automobilio dalies link, kur charakteringi M dvigubi išmetimo vamzdžiai tarytum įrėminami. Lygiai kaip ir automobilio stogas, difuzorius pagamintas iš lengvasvorės medžiagos – anglies pluošto. Pure metal Silver dažų apdaila tik dar labiau sustiprina BMW M6 Gran Coupé išvaizdą: Išskirtiniai BMW Individual akcentai tiesiog sukaustys stebėtojo žvilgsnį – automobilio kėbulas atrodo tarytum pagamintas iš skysto metalo.

ĮTAKINGAS, INTENSYVUS, AIŠKUS.

Filmas apie BMW 4 serijos Gran Coupé dizainą.

ĮTAKINGAS, INTENSYVUS, AIŠKUS.

Filmas apie BMW 4 serijos Gran Coupé dizainą.

INTERJERO DIZAINAS.

Vos tik atvėrus vienas iš ketverių durelių neišdildomą įspūdį palieka M logotipu puošta durelių slenksčių apdaila. Be to, sėdint vienoje iš penkių tobulų kontūrų sėdynių žvilgsnį neabejotinai patraukia išskirtinė priekinės salono dalies atmosfera. Kiekviena šio BMW detalė spinduliuoja ekspertų darbo patirtį. Be to, jei pageidaujama, keleiviai gali būti apsupti puikiomis medžiagomis iš BMW Individual kolekcijos: puiki Merino odos Platinum apdaila pažadina pojūčius – ši oda neįtikėtinai minkšta ir skleidžia neprilygstamą išskirtinės medžiagos aromatą. Galia veržtis į priekį tiesiog pulsuoja visame automobilio interjere, ji ypač pastebima BMW Individual pianino juodos spalvos interjero apdailoje ir Alcantara antracito stogo dangoje.
Vis dėlto, viena sėdynė BMW M6 Gran Coupé yra pati geidžiamiausia: tai – vairuotojo sėdynė. Tobula ergonomika pasižyminti tradiciškai į vairuotoją orientuota priekinė salono dalis idealiai tinka tiek ilgoms, tiek ir trumpoms kelionėms. Tam, kad vairuotojas galėtų stebėti svarbiausias automobilio funkcijas, spalvotame projekciniame ekrane (galima pasirinkti) pagrindinė informacija pateikiama tiesiog ant priekinio stiklo.

ANGLIES PLUOŠTO STOGAS.

Dėl iš anglies pluoštu sustiprinto plastiko (CFRP) pagaminto šio automobilio stogo (išmaniosios BMW lengvasvorės konstrukcijos dalis) sumažinamas automobilio svoris ir pakeičiama masės centro vieta. Dėl mažesnės besisukančios rato apkrovos padidinamas automobilio manevringumas ir dinamika važiuojant posūkiuose. Be to, greitinant ir stabdant padangos išnaudojamos optimaliai.
Įspūdingi anglies pluošto stogo kontūrai pabrėžia M dizaino dinamikos linijas. Iš akivaizdžiai matomos CFRP pluošto struktūros galima matyti sudėtingą daugiasluoksnę stogo konstrukciją, kuri, lygiai kaip ir priekinis stiklas, pritvirtinta prie automobilio kėbulo naudojant specialią klijavimo technologiją.

M ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai jau daugelį metų yra sportiško ir dinamiško M linijos simboliai. Dviejų ašių dizaino korpusu prie automobilio kėbulo pritvirtinti veidrodėliai pabrėžia gražią BMW estetiką, perteikia tikslios inžinerijos pojūtį, prideda automobiliui daugiau charakterio, dinamikos ir aerodinamiškumo šoninėms jo dalims.

RATLANKIAI.

Grynos galios išraiška: sportinio BMW M6 Gran Coupé charakterį užbaigia specialiai šiam modeliui sukurti 20 colių 343 M lengvojo lydinio ratlankiai. Dėl stulbinančių poliruotų, Orbit Grey pilkos spalvos paviršių ir mišraus rašto padangų BMW neabejotinai trauks aplinkinių dėmesį. Jei pageidaujate dar sportiškesnės išvaizdos, galite pasirinkti 20 colių Double-spoke style 433 M lengvojo lydinio ratlankius.
Šie juodos spalvos ratlankiai suteikia BMW M6 Gran Coupé dar daugiau charizmos.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Su BMW Individual priedais specialiai naujajam BMW M6 Gran Coupé suteikite savo tobulumo siekiui išraišką.

Jūsų asmenybės išraiška.

  • Eksterjerui skirta BMW Individual

    Galia, elegancija, tikrumas. Norint apibūdinti BMW M6 Gran Coupé su Pure metal sidabro spalvos dažų apdaila iš BMW Individual pakanka vos keleto žodžių. Unikali šios dažų apdailos ypatybė ta, kad sukuriamas skysto metalo įspūdis. Taigi, tokiu būdu išryškinama automobilio estetika, sportiškumas ir prabanga. Be Pure metal sidabro spalvos galima rinktis dar iš vienuolikos BMW Individual dažų apdailų. Pavyzdžiui, tiesioginėje šviesoje Tanzanite mėlynas metalikas pasižymi intensyvia tamsiai mėlynos ir turkio spalvos sąveika, taigi automobilis atrodo ypač išskirtinis. Savo BMW taip pat galima pritaikyti ir matinį Frozen Grey pilko metaliko paviršių, sujungiantį tvirtą išvaizdą ir elegantišką subtilumą.
    Taigi, visos BMW Individual dažų apdailos atrodo įtaigiai tiek neprilygstamo sportiškumo, tiek ir išskirtinumo prasme.

  • Interjerui skirta BMW Individual

    Išskirtinai sukurtas, individualiai pritaikytas jūsų poreikiams – BMW M6 Gran Coupé interjeras, pripildytas įrangos iš BMW Individual. Mūsų dizaineriai ypač rekomenduoja minkštą Merino Platinum odą, Alcantara stogo dangą ir visuomet įspūdingai atrodančią pianino juodos spalvos interjero apdailą. Rezultatas – šviesi atmosfera, dėl kurios interjeras atrodo erdvesnis, ir įspūdingos kokybės dažų apdaila puošti šoniniai veidrodėliai.
    Ir tai dar ne viskas: be Platinum galima rinktis dar iš keturių Merino odos odos variantų iš BMW Individual, kurių kiekviena pasižymi unikaliais atspalviais ir savybėmis. Vienas pavyzdžių – Cohiba ruda spalva. Ši rankomis susuktų cigarų spalvą primenanti oda taip pat skleidžia ir unikalų aromatą. Ir paskutins potepis: galima viską užbaigti pasirinkus vieną iš dviejų medžio interjero apdailų iš BMW Individual.