GALIA TOBULOJE FORMOJE.

BMW M6 „Gran Coupé“.

GALIA TOBULOJE FORMOJE.

BMW M6 „Gran Coupé“.

GALIA TOBULOJE FORMOJE.BMW M6 „Gran Coupé“.

Degalų sąnaudos mišriu režimu, l/100 km (M „TwinPower Turbo“ variklis)

9.9

CO2 emisija, g/km (M „TwinPower Turbo“ variklis)

231

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

680/1.500-5.750

BMW M6 „Gran Coupé“ yra daug daugiau nei tobulai suderintas efektyvių technologijų derinys. Tai yra nepriekaištingas BMW M inžinierių patirties ir meistriškumo įkūnijimas. Tai automobilis su temperamentingu, didingu charakteriu, kurį tiesiog privalote pažinti patys. Geriausia tą pajausite sėdėdami prabangioje, prie kūno formų prisitaikančioje sėdynėje ir besižavėdami BMW „Individual Collection“ salonu, sukurtu iš aukščiausios kokybės medžiagų. Subtilus, bet galingas garsas iš dvigubų išmetimo vamzdžių byloja apie stulbinančią 560 AG M „TwinPower Turbo“ V8 benzininio variklio galią. Dėka M dvigubos sankabos transmisijos su „Drivelogic“ sistema ir papildomai pasirenkamų M „Carbon“ keraminių stabdžių – naujasis BMW M6 „Gran Coupé“ yra nepralenkiamas savo klasėje.

 

BMW M6 „Gran Coupé“ tokių savo technologijų kaip M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic ir papildomai pasirenkamų M Carbon keraminių stabdžių 

BMW M6 GRAN COUPÉ APŽVALGA.

Dizainas.

Sportiškas BMW M6 „Gran Coupé“ charakteris tiesiog akivaizdus – nesvarbu, iš kurios pusės į jį bepasižiūrėtumėte. Vos kartą žvilgtelėjus į šį automobilį sportines BMW savybes iškart išryškina priekyje integruotos oro įleidimo angos. Kaip ir kiekviena šio elegantiško modelio detalė, oro įleidimo angos sukurtos vadovaujantis principu, kad svarbiausia – funkcija, kurią jos atlieka, t. y. tiekti daugybę šviežio oro galingam varikliui. Vos tik atvėrus vienas iš ketverių durelių, neišdildomą įspūdį palieka M logotipu puošta durelių slenksčių apdaila. Be to, sėdint vienoje iš penkių tobulų kontūrų sėdynių, žvilgsnį neabejotinai patraukia išskirtinis priekinės salono dalies dizainas. Be to, jeigu pageidaujama, su BMW „Individual“ galima susikurti unikalų savo BMW saloną: puiki „Merino“ odos „Platinum“ apdaila pažadina naujus pojūčius – ši oda neįtikėtinai minkšta ir skleidžia neprilygstamą aromatą.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW M „GmbH“ filosofija tiesiog tobulai įgyvendinta BMW M6 „Gran Coupé“ modelyje: idealus svorio paskirstymas, automobilių sportui būdingos technologijos ir išmanus lengvasvorių medžiagų panaudojimas garantuoja maksimaliai dinamišką važiavimą. Dėl lengvesnio, iš anglies pluošto pagaminto stogo, padidinamas automobilio tausumas, o dėl žemesnio masės centro ženkliai pagerėja ir šio BMW manevringumas. Tobulas paketas dar sportiškesnio važiavimo patirčiai prabangioje aplinkoje pajusti.

Sportinis paketas.

Neprilygstamas lenktynių pojūtis: su „Competition“ paketu užtikrinamas neprilygstamas BMW M6 „Gran Coupé“ dinamiškumas. Dėl sportinės išmetimo sistemos variklis skleidžia išskirtinį, susižavėjimą keliantį garsą. BMW „Competition“ paketas garantuoja išskirtinę išvaizdą: išskirtiniai, 20 colių dviejų atspalvių „Double-spoke style“ 601 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis ir sportinės sistemos juodi chromuoti dvigubi išmetimo vamzdžiai tikrai nepaliks abejingų.