GALIA TOBULOJE FORMOJE.

BMW M6 Gran Coupé.

GALIA TOBULOJE FORMOJE.BMW M6 Gran Coupé.

Degalų sąnaudos mišriu režimu, l/100 km (M TwinPower Turbo variklis)

9.9

CO2 emisija, g/km (M TwinPower Turbo variklis)

231

Maksimali išeiga Nm esant 1/min

680/1.500-5.750

Kiekviena detalė įspūdinga, o jų derinys tiesiog stulbinantis: BMW M6 Gran Coupé – daug daugiau nei tiesiog tobulai suderintų pažangių technologijų derinys. Šis automobilis – tai tikras BMW M inžinierių patirties ir meistrystės įkūnijimas. BMW turi energingą ir magišką charakterį, kurį neabejotinai galėsite pajusti. Vienoje iš penkių puikiais kontūrais puoštų sėdynių. Be to, jei pageidaujama, galite būti apgaubtas geriausiomis medžiagomis iš BMW Individual kolekcijos. Iš dvigubų išmetimo vamzdžių sklindantis įspūdingas garsas demonstruoja neįtikėtiną M TwinPower Turbo V8 benzininio variklio 500 AG galią. Dėl puikiai suderintų technologijų, kaip antai, M transmisijos su dviguba sankaba, Drivelogic ir M anglies pluošto keraminių stabdžių (galima pasirinkti) BMW M6 Gran Coupé tampa akivaizdžiu M filosofijos pavyzdžiu. Ir netgi šį įspūdį galima sustiprinti: su Competition paketu padidinama ne tik galia, bet ir lenktynių pulsas, puikiai matomas galingo kėbulo priekinėje salono dalyje.

BMW M6 GRAN COUPÉ APŽVALGA.

Dizainas.

Unikalus BMW M6 Gran Coupé charakteris tiesiog akivaizdus – nesvarbu, iš kurios pusės į jį bepasižiūrėtumėte. Vos kartą žvilgtelėjus į šį automobilį sportines BMW savybes iškart išryškina priekyje integruotos oro įleidimo angos. Kaip ir kiekviena šio elegantiško keturdurio modelio detalė, oro įleidimo angos sukurtos vadovaujantis principu, kad svarbiausia – funkcija, kurią jos atlieka, t. y. tiekti daugybę šviežio oro galingam, už M inksto formos grotelių su chromuotomis dvigubomis juostelėms integruotam varikliui. Išskirtinė akcento linija prasideda tiesiogiai prie M žiaunų. Vos tik atvėrus vienas iš ketverių durelių neišdildomą įspūdį palieka M logotipu puošta durelių slenksčių apdaila. Be to, sėdint vienoje iš penkių tobulų kontūrų sėdynių žvilgsnį neabejotinai patraukia išskirtinė priekinės salono dalies atmosfera. Kiekviena šio BMW detalė spinduliuoja ekspertų darbo patirtį. Be to, jei pageidaujama, keleiviai gali būti apsupti puikiomis medžiagomis iš BMW Individual kolekcijos: Puiki Merino odos Platinum apdaila pažadina pojūčius – ši oda neįtikėtinai minkšta ir skleidžia neprilygstamą išskirtinės medžiagos aromatą.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW M GmbH filosofija tiesiog tobulai įgyvendinta BMW M6 Gran Coupé modelyje: idealus svorio paskirstymas, automobilių sportui būdingos technologijos ir išmanus lengvasvorių medžiagų panaudojimas garantuoja maksimaliai dinamišką važiavimą. Dėl lengvesnio, iš anglies pluošto pagaminto stogo padidinamas automobilio tausumas, o dėl žemesnio masės centro ženkliai pagerėja ir šio BMW manevringumas. Tobulas paketas dar sportiškesnio važiavimo patirčiai prabangioje aplinkoje pajusti.

Lenktynių paketas.

Neprilygstamas lenktynių pojūtis: su Competition paketu padidinama variklio išeiga, vairavimas labiau tiesioginis, o specialiai suderinta pakaba užtikrina, kad BMW M6 Gran Coupé gatvėje bus dar galingesnis. M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininio variklio išeiga padidėja nuo 412 kW iki 423 kW. Tokį galios padidėjimą lemia didesnis slėgis aukštesniame apsukų diapazone. Dėl sportinės išmetimo sistemos variklis skleidžia išskirtinai dinamišką ir susižavėjimą keliantį garsą. Tiek lenktynių trasoje, tiek ir važiuojant kasdien, dėl specialiai suderintos pakabos ir neįtikėtinai dinamiško tiesioginio vairavimo kiekvienas prie vairo atliktas veiksmas atliekamas maksimaliai tiksliai. Kelyje Competition paketas garantuotai pritrauks susidomėjusiųjų žvilgsnius: išskirtiniai 20 colių dviejų atspalvių Double-spoke style 601 M lengvojo lydinio ratlankiai su mišraus rašto padangomis ir sportinės sistemos juodi chromuoti dvigubi išmetimo vamzdžiai nepaliks abejingų.