VISUOMET TIK AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ.

BMW M6 Gran Coupé – puikiai derantis saugumas ir komfortas.

Akivaizdus pranašumas – net ir tuomet, kai viršijamos ribos. Naujasis BMW M6 Gran Coupé atitinka tokį kokybės lygį, kurio tiesiog neįmanoma tinkamai įvertinti: Saugumas. Aktyvus – su tokiomis savybėmis, kaip antai, novatoriški LED šviesos diodo priekiniai žibintai su adaptyviomis šviesomis ir daugybe išmanių saugumo ir pagalbos vairuotojui sistemų. Pasyvus – su daugybe ypač tvirtų, kėbulo karkasui skirtų medžiagų. Visa tai skirta tam, kad vairuotojas jaustųsi lygiai taip pat, kaip atrodo BMW M6 Gran Coupé – pasitikinčiai savimi.

M ORIENTAVIMAS Į VAIRUOTOJĄ.

Viskas BMW M6 Gran Coupé modelyje orientuota į vieną: vairuotoją. Tobula ergonomika visuomet buvo viena iš esminių M automobilių ypatybių – tokia filosofija nuosekliai dominuoja ir yra pritaikyta šiame sportiniame keturviečiame BMW. Kiekvienas jungiklis, kiekvienas mygtukas – viskas išdėstyta būtent ten, kur ir tikėtumėtės juos rasti. Juk tiek lenktynių trasoje, tiek ir kelyje vis dėlto svarbiausia - atsako laikas ir kontrolė.

AKTYVUS IR PASYVUS SAUGUMAS.

Aktyvioji apsauga pasitelkia atidumo asistentą vairuotojo nuovargio požymiams stebėti. Pavojingose situacijose priekinių sėdynių saugos diržai įtempiami, nustatoma vertikali priekyje sėdinčio keleivio sėdynės padėtis, šoniniai langai ir stiklinis stogas užveriami. Įvykus susidūrimui automatiškai aktyvuojami stabdžiai, taigi sumažinama kitų galimų avarijų riziką.
Dėl BMW naudojamų tik kruopščiai atrinktų medžiagų ir itin tvirtos struktūros kiekvienas M automobilis atitinka aukštus pasyvaus saugumo standartus. Visa tai sujungta su ypač efektyvia apribojimo sistema, sukurta atsižvelgiant į pripažintų nepriklausomų tarnybų avarijų bandymus. Taigi, keleiviai gali būti tikri, kad šiame automobilyje jiems užtikrinama geriausia įmanoma apsauga.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvūs LED šviesos diodo žibintai pasižymi šviesos paskirstymo funkcija, automatiškai prisitaikančia prie automobilio važiavimo greičio ir dinamiškai apšviečiančia kelią priešais. Be posūkio ir dienos žibintų, į sistemą įeina adaptyvių priekinių žibintų funkcija su kintama miesto ir greitkelio šviesos paskirstymo funkcija, posūkio žibintais ir BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų asistentas), automatiškai įjungiančiu artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintus. Taip užtikrinamas optimalus kelio apšvietimas, nesvarbu, kokiomis kelio sąlygomis bevažiuotumėte.
Tamsoje, reguliuojami priekiniai žibintai suteikia vairuotojui galimybę matyti toli posūkiuose – iškart, kai tik ratai pasukami. Siekiant pagerinti matomumą mažame nuotolyje, posūkio žibintai automatiškai aktyvuojami vos tik posūkio indikatorius įjungiamas arba vairas pasukamas – net ir tuomet, kai automobilis stovi vietoje. Adaptyvūs priekiniai žibintai garantuoja optimalų kelio apšvietimą, taigi ženkliai padidina aktyvųjį saugumą.
BMW Selective Beam suteikia galimybę vairuotojui naudotis tolimųjų šviesų žibintais pastoviai, taip pagerinant važiavimo sąlygas naktį. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir nuolatos reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

Su BMW servisas įskaičiuotas paslauga klientai galės pasirinkti konkretų techninės priežiūros laikotarpį nesijaudindami dėl vis didėjančių reguliariosios priežiūros ir remonto darbų išlaidų. Visas šias paslaugas, įskaitant originalias BMW dalis, apmoka BMW servisas įskaičiuotas (angl. BMW Service Inclusive). Be to, paslauga galioja ne tik šalies mastu, bet ir visame pasaulyje, jei automobilį remontuoja BMW arba jo įgalioti partneriai. Jei BMW parduodamas, paketas BMW Service Inclusive iškart perleidžiamas kitam automobilio savininkui, taigi išlaikoma didesnė BMW vertė. Klientai gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį BMW Service Inclusive paketą.
Į jį įeina įprastos techninės priežiūros darbai, kaip antai, alyvos ir jos filtrų keitimas, mikrofiltrų priežiūra ir keitimas, degalų filtrų ir uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio apžiūros ir visos papildomos paslaugos, kurių reikia, kad automobilis atitiktų BMW keliamus standartus. Kai klientai pasirenka paketą BMW Service Inclusive Plus, jiems suteikiamos ir papildomos paslaugos: priekinių ir galinių stabdžių kaladėlių / diskų, sankabos (kai reikia) ar valytuvų keitimas (kai reikia dėl pakeistos alyvos). Šis paketas gali galioti nuo trijų iki dešimties metų arba nuo 40 000 iki 200 000 km ridai.