DAR NIEKUOMET ANKSČIAU GALIAI NEBUVO SUTEIKTA TIEK DAUG ERDVĖS.

Patrauklus BMW X5 M dizainas.

DAR NIEKUOMET ANKSČIAU GALIAI NEBUVO SUTEIKTA TIEK DAUG ERDVĖS.

Patrauklus BMW X5 M dizainas.

Šiame sportiniame automobilyje nesunkiai tilps net penki keleiviai. Universalus automobilis, kurio įtaigi išvaizda garantuoja adrenalino antplūdį. Sportinis didelio pravažumo automobilis, kurio impulsyvų temperamentą pastebėsite iškart, kai tik į jį įsėsite. Priešingybės visiškai nesunkiai suderintos BMW X5 M modelyje. Automobilio tikslas – galia ir komfortas, pralenkiantis kitus sportinius automobilius.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

DAR NIEKUOMET ANKSČIAU GALIAI NEBUVO SUTEIKTA TIEK DAUG ERDVĖS.Patrauklus BMW X5 M dizainas.

Šiame sportiniame automobilyje nesunkiai tilps net penki keleiviai. Universalus automobilis, kurio įtaigi išvaizda garantuoja adrenalino antplūdį. Sportinis didelio pravažumo automobilis, kurio impulsyvų temperamentą pastebėsite iškart, kai tik į jį įsėsite. Priešingybės visiškai nesunkiai suderintos BMW X5 M modelyje. Automobilio tikslas – galia ir komfortas, pralenkiantis kitus sportinius automobilius.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Žvilgsnį akimirksniu patraukia platus priekinis buferis. Iš didelių oro įleidimo angų galima spręsti, jog po jomis slypi galingas, į priekį veržtis trokštantis variklis. M dvigubas inksto formos groteles juosia chromo apdaila. Įspūdingi priekiniai žibintai nukreipia žvilgsnį į šoną, kur šio universalaus automobilio akcento linija ir įtaigūs šoniniai slenksčiai sukuria pleišto formos siluetą ir išryškina magišką šio BMW išvaizdą. BMW X5 M galą dalija horizontalios, dinamiškesnę ir plačią automobilio išvaizdą išryškinančios linijos. Po dideliu galiniu aptaku ir difuzoriumi esančios dvi chromuoto dvigubo išmetimo vamzdžio apdailos – tikras, tik automobilių sportui būdingas akcentas. BMW X5 M tiesiog pulsuoja sportiškomis ambicijomis. Be to, šis automobilis pasižymi visu X modeliams būdingu praktiškumu ir tvirtumu.

GALIA TAIP PAT GALI BŪTI PATRAUKLI.

GALIA TAIP PAT GALI BŪTI PATRAUKLI.

BMW X5 M dizaino apžvalga.

INTERJERO DIZAINAS.

Geriausi savo klasėje: BMW X5 M prabanga puikiai dera su sportiškumu. Be to, universalus šio BMW interjeras neįtikėtinai funkcionalus. Su M daugiafunkcėmis sėdynėmis (galima pasirinkti), puikios Merino odos ir įmantrių kontrastingų siūlių BMW vidus trauks kiekvieno žvilgsnį. Puikios Merino odos ir Alcantara stogo dangos derinys sukuria įspūdingą kontrastą – iš visa tai tik vienas iš įstabių BMW Individual kolekcijos pavyzdžių, su kuriais pridėsite savo automobilio interjerui dar daugiau išskirtinių akcentų.
Prietaisų skydelį ir valdymo detales puošiantys apvadai sukuria prašmatnią ir aukštos kokybės kupiną ergonomiką. Šias ypatybes dar labiau išryškina chromo detalės ir medžio ar anglies pluošto interjero apdaila. M pavarų svirtis ir centrinėje konsolėje esantys važiavimo dinamikos mygtukai orientuoti į vairuotoją. Šalia M odinio vairo integruotos pavarų perjungimo svirtelės užtikrina lenktynių pojūtį, o aukštesnės sėdynės – tiesiog tobulą matomumą. Siekiant sukurti puikų erdvės pojūtį BMW X5 M interjere tobulai sujungti M automobiliams ir X modeliams būdingi akcentai. Daugybė komforto ir adrenalino šiame automobilyje garantuota.

M DAUGIAFUNKCĖS SĖDYNĖS.

Išskirtinės M daugiafunkcės sėdynės suteikia automobilio interjerui BMW išorėje būdingos dinamikos. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali atsilošti odinėse sėdynėse su M logotipu puoštu galvos atlošu.
Net ir tuomet, kai važiuojate itin dinamiškai, gilios sėdynės, aukštos šoninės atramos ir specialaus dizaino pečių dalis garantuoja tobulą atramą. Šios komfortiškos sėdynės sukurtos taip, kad visiškai atitiktų išskirtinį automobilio sportiškumą ir garantuotų prabangą net ir ilgose kelionėse.
Atletišką išvaizdą dar labiau išryškina integruoti galvos atlošai. Sėdynės papildytos daugybe reguliavimo galimybių, įskaitant elektroninį sėdynės gylio, galvos atlošo aukščio ir galinio atlošo pločio keitimą.
Galinio atlošo viršuje yra nuolydis, taigi sėdynei suteikiamas lengvumo įspūdis. Tokį įspūdį dar labiau sustiprina kontrastinga zona iškart po nuolydžiu. Dvigubos kontrastingos spalvos siūlės juosmens srityje suteikia sėdynėms išskirtinio įvaizdžio ir išryškina Merino odą.

PRIETAISŲ SKYDELIS.

Aiški struktūra, aukščiausios kokybės ergonomika ir neprilygstama išvaizda: BMW X5 M salone tiek vairuotojas, tiek ir priekyje sėdintis keleivis tampa tarytum pilotais. Šios sėdynės neįtikėtinai stabilios net ir siauriausiuose posūkiuose. Be to, dėl aukštesnės jų padėties užtikrinamas puikus matomumas. Be jokios abejonės, šiame BMW taip pat galima mėgautis ir tiesiogine prieiga prie pačių svarbiausių funkcijų. M odinis vairas garantuoja absoliučią kontrolę, o pavarų perjungimo svirtelės tiesiog skatina jungti pavaras dar sportiškiau. Naudojant M Drive mygtukus M važiavimo režimus galima aktyvuoti tuomet, kai norima pajusti didžiausią įmanomą važiavimo malonumą. Visuomet jūsų matymo lauke: projekcinis ekranas papildytas specialiomis M funkcijomis, kaip antai, perjungimo šviesos, rodančios idealų pavaros perjungimo tašką. Lygiai kaip ir automobilių sporte, tik su daugybe papildomo komforto. Oro kondicionierius, navigacija ir radijas išdėstyti tiesiai prieš vairuotoją, taigi priekyje sėdintis keleivis gali mėgautis lengva prieiga prie daugybės skirtingų funkcijų.

RATLANKIAI.

BMW X5 M standartiškai montuojami 21 colių M Double spoke style 612 M lengvojo lydinio ratlankiai. Optimizuota siekiant užtikrinti išskirtinę važiavimo dinamiką: 285/35 R21 priekinės padangos ir 325/30 R21 galinės padangos užtikrina aukščiausio lygio sukibimą, tiesioginį vairo atsaką ir tobulą automobilio valdymą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti. Su BMW X5 M skirta įranga iš BMW Individual.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Ištobulinta elegancija, puikiai deranti su neribota dinamika – Pirito rudos spalvos metaliko apdaila (iš BMW Individual) puoštas naujasis BMW X5 M. Dėl tiesiog mikroskopinio dydžio Xirallic® pigmentų, šviesiai rudas paviršius tiesioginėje šviesoje atrodo tarytum sidabrinis. Taigi, automobiliui suteikiamas išties prabangus įvaizdis. Dėl šios spalvos sukuriamas įspūdingas kontrastas su įspūdingais šio automobilio matmenimis ir galinga išvaizda. Visi, siekiantys suteikti BMW X5 M išskirtinį charakterį, gali pasirinkti ir kitą dažų apdailą – Azurito juodos spalvos metaliką iš BMW Individual.

 • Merino oda iš BMW Individual

  Puikiausia prabanga, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir pajusti: naujasis BMW X5 M nustato precedento neturinčius standartus ir automobilio viduje. Neįtikėtinai įspūdingai dera Criollo rudos spalvos puiki Merino oda, juoda oda puošta priekinė salono dalis ir kontrastingo dūmų baltos spalvos Alcantara stogo danga. Rezultatas – tiesiog neprilygstamas prabangos pojūtis. Su dar daugiau spalvų, skirtų išskirtinėms aukštos kokybės Merino odos ypatybėms iš BMW Individual išryškinti jūsų naujasis BMW bus išties unikalus. Kokia spalva labiausiai išryškina unikalų jūsų charakterį?

 • BMW Individual interjero apdaila

  Tobulas spalvų derinys: Piano juodos spalvos apdaila iš BMW Individual, įspūdingas ir gylio įspūdį sukuriantis jos blizgesys atrodo itin kontrastingai su švelnia matine Criollo rudos spalvos Merino oda. BMW Individual medžio apdaila surinkta ir apdirbta rankomis. Tiek Sen Light ruda, tiek ir Ash Vulcano ruda spalva atrodys vienodai įspūdingai.

 • Papildoma BMW Individual įranga

  Oda dengtas prietaisų skydelis iš BMW Individual sukuria naują ištobulinto interjero lygmenį. Priklausomai nuo Merino odos iš BMW Individual pasirinkimo, papildomi akcentai gali būti juodos arba tamsios Scotch spalvos.
  Su BMW Individual šaltkrepšiu važiavimo malonumas bus dar didesnis. Šį šaltkrepšį itin lengva išimti, taigi, prireikus, bagažinės erdvė gali būti padidinama (planuojama, kad rinkoje pasirodys nuo 2015 m. balandžio mėn.).