UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.

BMW X5 M.

UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.BMW X5 M.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (x)

423

Sukimo momentas

750 Nm

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4.2

CO2 emisija g/km

258

BMW X5 M sujungia tradicinio M sportinio automobilio dvasią ir išskirtinį X modelio funkcionalumą. Didelį sukimo momentą išvystantis M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M būdingas xDrive padės pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą. Dinamiškas priekinio ir galinio buferio dizainas ir standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina išties įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV modelio interjeras papildytas aukščiausios kokybės medžiagomis, sportinės formos paaukštintomis sėdynėmis ir daugybe tik M dizainui būdingų dizaino detalių. BMW X5 M sujungia geriausia iš abiejų pasaulių: išskirtinę galią, valdymą ir kiekvienai dienai tinkantį funkcionalumą.

GERIAUSIAS LENKTYNIŲ LAIKAS. NET JEI NELENKTYNIAUJAMA.

Lenktyninis charakteris.

Dėl neprilygstamos dinamikos, įspūdingo manevringumo ir tikslaus valdymo BMW X5 M nustato standartus tokių automobilių segmente. Su paleidimo kontrole visuomet puikus startas. O su dinamiška važiuokle, dinamine galios kontrole ir dinamine amortizatorių kontrole galite nustatyti konkrečias važiavimo sąlygas atitinkančius automobilio nustatymus.

BMW X5 M važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW X5 M pasižymi M xDrive būdinga itin tausia ir koncentruota galia. Išskirtinė trauka garantuota. Dėl standartinės mechaninės arba automatinės 8 pavarų transmisijos M Steptronic pavaros perjungiamos itin greitai. Su sudėtiniais M stabdžiais pasiekiamas išskirtinės, automobilių sportui būdingos lėtinimo galimybės. Be to, su BMW EfficientDynamics technologijomis užtikrinama įspūdinga galia ir neįtikėtinas tausumas.

Patrauklus BMW X5 M dizainas.

Šiame sportiniame automobilyje nesunkiai tilps net penki keleiviai. Universalus automobilis, kurio įtaigi išvaizda garantuoja adrenalino antplūdį. Sportinis didelio pravažumo automobilis, kurio impulsyvų temperamentą pastebėsite iškart, kai tik į jį įsėsite. Priešingybės visiškai nesunkiai suderintos BMW X5 M modelyje. Automobilio tikslas – galia ir komfortas, pralenkiantis kitus sportinius automobilius.