UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.

BMW X5 M.

UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.

BMW X5 M.

UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.BMW X5 M.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (x)

423

Sukimo momentas

750 Nm

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4.2

CO2 emisija g/km

258

BMW X5 M sujungia tradicinio M sportinio automobilio dvasią ir išskirtinį X modelio funkcionalumą. Didelį sukimo momentą išvystantis M „TwinPower Turbo” 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M „Steptronic” transmisija ir M būdinga „xDrive” sistema padės pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą. Dinamiškas priekinio ir galinio buferio dizainas ir standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina išties įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV modelio salonas, sukurtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, sportinės formos paaukštintos sėdynės ir daugybė tik M dizainui būdingų dizaino elementų. BMW X5 M automobilis demonstruoja geriausias savybes – išskirtinę galią, patogų valdymą ir maksimalų funkcionalumą.

PASIJUSKITE LYG LENKTYNIŲ TRASOJE.

Sportinis charakteris.

Dėl neprilygstamos dinamikos, įspūdingo manevringumo ir tikslaus valdymo – BMW X5 M nustato naujus standartus. Su paleidimo kontrole visuomet puikus startas. Su dinamiška važiuokle, galios kontrole ir dinamine amortizatorių kontrole galite pasirinkti konkrečias važiavimo sąlygas atitinkančius automobilio nustatymus.

BMW X5 M važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW X5 M pasižymi M „xDrive” ypač dideliu efektyvumu, be to, garantuoja išskirtinę trauką. Su M stabdžiais pasiekiamos išskirtinis, sportiniams automobiliams būdingos automobilio lėtėjimo galimybės. Dėka BMW „EfficientDynamics” technologijos, užtikrinama įspūdinga galia ir neįtikėtinas tausumas.

Patrauklus BMW X5 M dizainas.

Šiame sportiniame automobilyje nesunkiai tilps net penki keleiviai. Tai sportinis didelio pravažumo automobilis, kurio impulsyvų temperamentą pastebėsite iškart, kai tik į jį įsėsite. Automobilio tikslas – nepriekaištinga galia ir komfortas, pralenkiantis kitus sportinius automobilius.