BMW X5 M (F95) 2020 SUV BMW X5 M Competition metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono žemu kampu
Variklio galiaIki 625 AG (460 kW)
Variklio tipasBenzinas

X5 M

BMW X5 M (F95) 2020 SUV BMW X5 M Competition metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono žemu kampu

BMW X5 M

Variklio galiaIki 625 AG (460 kW)
Variklio tipasBenzinas
X5 MBMW X5 M

BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5 M50i

BMW X5 M – tai neginčytini galingų proporcijų lyderiai, besipuikuojantys savo įstabia galia ir išskirtiniu dizainu. Susipažinkite su keturiais akį traukiančiais Sports Activity Vehicles (SAV) automobiliais: BMW X5 M50i modeliai stulbina unikaliu galios, komforto ir efektyvumo deriniu. BMW X5 M su M xDrive sužavės prabangiu interjeru ir lenktyninio sporto dvasia alsuojančia vairavimo dinamika. Adrenalino pliūpsnį garantuoja dar galingesnis ir traukiantis akį BMW X5 M Competition su M xDrive.

BMW X5 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,6–13,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 308–303

BMW X5 M:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,2-13,7
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 301-309

BMW X5 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,6-12,4
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 264-282

Skaityti daugiau

BMW X5 M AUTOMOBILIŲ PALYGINIMAS

Trumpai apie technines savybes: pavaros sistema, pakaba, variklis ir galia.

BMW X5 M COMPETITION

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Išskirtinio dizaino elementai ir įranga
 • 460 kW (625 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,8 sek.
BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X5 M

Aukščiausio lygio vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Itin galingas BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 441 kW (600 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 3,9 sek.
BMW X5 M (F95) 2020 SUV baltos Mineral White spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X5 M50i

Galios ir sportinių bei išskirtinių ambicijų derinys.
 • BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis
 • 8 pavarų Steptronic Sport transmisija
 • BMW xDrive
 • 390 kW (530 AG), 750 Nm, 0–100 km/h per 4,3 sek.
BMW X5 M50i (G05) 2018 metalizuotos Carbon Black juodos spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW X5 M COMPETITION
 • BMW X5 M
 • BMW X5 M50i

BMW X5 M COMPETITION IR BMW X5 M – GALIOS SAVYBĖS.

Įkvėptas automobilių sporto: jėgos perdavimo ir važiuoklės technologijų apžvalga.

Nepaprastas BMW X5 M Competition ir BMW X5 M automobilių charakteristikas ir dinamiką užtikrina automobilių sporto įkvėptos ir itin ištobulintos jėgą į varančiuosius ratus varančiuosius ratus perduodančios ir pakabos technologijos. Tiek ramiai važiuojant gatvėmis, tiek lenktynių trasoje automobilis išsiskirs M modelio automobiliams būdingu tikslumu ir manevringumu.
Itin galingas BMW <i>M TwinPower Turbo</i> 8 cilindrų benzininis variklis, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV

Itin galingas BMW M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis.

Naujausia itin efektyvaus aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininio variklio versija užtikrina naujausius standartus atitinkantį veikimą. Šis labai dideliu apsukų per minutę skaičiumi pasižymintis variklis išvysto 460 kW (625 AG) galią. Du turbokompresoriai išsiskiria savo kryžminių cilindrų išmetimo kolektoriumi, pasižyminčiu optimaliomis atsako savybėmis. V8 variklis yra sukurtas taip, kad puikiai susidorotų su ypatingai didelėmis apkrovomis lenktynių trasoje.
M būdinga pakaba, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV

M būdinga pakaba

Tik M serijai būdinga pakaba su aktyviuoju M diferencialu rafinuotai išryškina šio automobilio dinamikos potencialą. Norėdami pritaikyti stabilizavimo kontrolę pageidaujamam vairavimo stiliui, galite nustatyti ne tik COMFORT, SPORT arba SPORT+ važiavimo režimus, bet ir pasirinkti vieną iš trijų skirtingų dinaminės stabilumo kontrolės (DSC) nustatymų.
BMW X5 M Competition su M xDrive, metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, (F95) 2020 SUV, priartintas vaizdas iš galo

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD ir 4WD Sport pavarų sistemų.
8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic, BMW X5 M Competition (F95) 2020 pavarų selektoriaus vaizdas iš arti, interjeras

8 pavarų M Steptronic Sport transmisija su Drivelogic

Aštuonių pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras įvairiais būdais: itin dinamiškai, ypač patogiai ir sklandžiai, degalus taupančiu būdu. Naudodamiesi pavarų svirtimi ir pavarų perjungimui skirtomis vairo svirtelėmis, pavaras galite perjunginėti rankiniu būdu arba galite nustatyti automatinį pavarų perjungimo režimą. Pastaruoju atveju, transmisija savo darbą atliks pati.
BMW X5 M Competition su <i>M</i> <i>Servotronic</i> funkcija (F95) 2020 SUV, vairuotojo erdvė

M Servotronic

M Servotronic sistema, reaguodama į esamą važiavimo greitį, kiekvienoje konkrečioje vairavimo situacijoje atitinkamai koreguoja vairo pasukimui reikalingą jėgą. Todėl tiesioginio ir tikslaus vairavimo pojūčiu mėgausitės važiuodami bet kokiu greičiu. Sistema yra specialiai sukalibruota M serijai ir turi du skirtingus mygtuku pasirenkamus nustatymus.
M Compound kombinuoti stabdžiai, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV vaizdas iš arti

M Compound kombinuoti stabdžiai

Įvairios gamyboje naudojamos medžiagos leidžia užtikrinti puikias kombinuotų M Compound stabdžių stabdymo savybes, be to, šie stabdžiai yra itin patvarūs. Šie stabdžiai sveria mažiau, todėl užtikrina dar geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleraciją. Mėlynos metalizuotos spalvos stabdžių apkabos su M užrašu – skiriamasis šių puikiomis charakteristikomis pasižyminčių M serijai būdingų stabdžių požymis.
M Sport išmetimo sistema, BMW X5 M Competition mėlynos metalizuotos Marina Bay Blue (F95) 2020 SUV, vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

Integruotas išmetimo vožtuvų mechanizmas leidžia keisti M Sport išmetimo sistemos skleidžiamą dinamišką garsą. SPORT ir SPORT+ programos, kurios gali būti aktyvinamos naudojantis vairavimo dinamikos (Driving dynamics) mygtuku, išsiskiria dar intensyvesniu variklio garsu, o pasirinkus į patogumą orientuotą programą, variklio garsas bus švelnesnis.

BMW X5 M COMPETITION – PAGRINDINIAI DIZAINO AKCENTAI

M serijai būdingi interjero ir eksterjero dizaino akcentai

Tikslumas kiekvienoje detalėje: BMW X5 M Competition spinduliuoja ne tik išskirtinėmis techninėmis specifikacijomis, bet ir pažangiu dizainu. Išskirtiniai juodos spalvos elementai papildo dinamišką itin galingo SAV išvaizdą, pradedant M priekinėmis grotelėmis ir baigiant išmetimo angos apdailomis. Automobilio viduje išskirtinai sportinę į vairuotoją orientuotą erdvę puošia tokie M akcentai, kaip M daugiafunkcės sėdynės su apšviestu X5 M logotipu ir pilnai integruota galvos atrama ar M modeliams būdinga pavarų svirtis.
BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
M būdingos formos priekinės grotelės, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV mėlynos metalizuotos <i>Marina Bay Blue</i> spalvos, priartintas vaizdas

M būdingos formos priekinės grotelės

Tipinės M serijos priekinės grotelės su juodais dvigubo jungimo skersiniais ir juodu rėmeliu yra dekoruotos X5 M logotipu ir dar labiau akcentuoja sportišką automobilio charakterį.
Šoninės M oro paėmimo angos, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV mėlynos metalizuotos Marina Bay Blue spalvos, eksterjeras

Juodos spalvos M oro paėmimo angos

X5 M Competition modelio priekiniuose sparnuose esančios šoninės M oro paėmimo angos ir integruotas X5 M logotipas yra juodos spalvos.
Itin blizgios juodos spalvos veidrodėlių korpusai, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV mėlynos metalizuotos <i>Marina Bay Blue</i> spalvos, eksterjeras

Itin blizgios juodos spalvos veidrodėlių korpusai

Blizgios juodos spalvos X5 M Competition veidrodėlių korpusai automobiliui suteikia ypatingai sportišką išvaizdą.
Juodo chromo išmetimo angos apdaila, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV mėlynos metalizuotos Marina Bay Blue spalvos, eksterjeras

Juodo chromo išmetimo angos apdaila

Išskirtinės M Competition būdingos juodo chromo išmetimo angos yra išsidėsčiusios kairėje ir dešinėje galinio difuzoriaus pusėse ir išryškina ypatingai sportines šio automobilio galimybes.
Durelių slenksčių apdaila su „X5 M Competition“ emblema, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV eksterjeras

Durelių slenksčių apdaila su „X5 M Competition“ emblema

Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui atvėrus automobilio dureles, juos pasitiks durelių slenksčių apdaila su „X5 M Competition“ užrašu. Abiejų priekinių durelių slenksčių apdaila puošta juodos spalvos užrašo intarpais ir tiesiog spindi kokybe ir išskirtinumu.
M daugiafunkcės sėdynės su pilna <i>Merino</i> odos apdaila, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV interjeras

M daugiafunkcės sėdynės

Daugiafunkcės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M serijos sėdynės išsiskiria ypatingu dizainu, yra dekoruotos apšviestu X5 M logotipu ir atspindi atletišką automobilio išorę. Žemi sėdimųjų vietų pagrindai ir aukštos šoninės atramos išryškina išgaubtą sėdynių formą ir užtikrina nepriekaištingas atramines šonų savybes. Daugybė individualaus sėdynių pritaikymo galimybių leis mėgautis didžiausiu patogumu.
Minkšti pamušalai keliams, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV interjeras

Minkšti pamušalai keliams

Centrinė BMW X5 M Competition konsolė, apmušta kelių įdėklais vairuotojo ir priekinio keleivio erdvėje, užtikrinančiais papildomą apsaugą šonuose, ypač patogią, jei vairuojate labai dinamiškai.
M serijos saugos diržai, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV interjeras

M saugos diržai

M serijos sėdynių diržai su įtempimo ir jėgos ribojimo mechanizmais yra dekoruoti klasikinių M spalvų siūlėmis ir išryškina nepaprastai aukštą kokybę bei sporto dvasia alsuojančią atmosferą automobilio salone.
M pavarų perjungimo svirtis su <i>Drivelogic</i>, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV interjeras

M pavarų perjungimo svirtis su Drivelogic jungikliu

Naujo dizaino M pavarų selektorius su Drivelogic jungikliu ir P mygtuku itin patogiai priglunda prie rankos ir yra nepaprastai lengvai valdomas.
M serijos prietaisų skydelis, BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV vairuotojo erdvė

M serijos prietaisų skydelis

Visiškai skaitmeniniame M serijos prietaisų skydelyje matysite visą reikiamą informaciją, be to, galėsite keisti rodomą turinį ir jį pritaikyti individualiems savo poreikiams. Be to, M View sistema ekranuose leis matyti tik pačią būtiniausią informaciją, todėl galėsite visiškai susitelkti į itin dinamišką vairavimą.
M dvigubos priekinės grotelės, BMW X5 baltos Mineral White spalvos, (F95) 2020 SUV vaizdas iš priekio
M oro paėmimo anga, BMW X5 M baltos Mineral White spalvos (F95) vaizdas iš arti
Veidrodėlių korpusai, BMW X5 M baltos Mineral White spalvos, (F95) 2020 SUV vaizdas iš arti
21 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai pilkos Orbit grey spalvos, BMW X5 M baltos Mineral White spalvos, (F95) 2020 SUV vaizdas iš arti
Galinio bamperio apdaila, BMW X5 M baltos Mineral White spalvos, (F95) 2020 SUV vaizdas iš galo
M odinis vairas su kontrastingomis siūlėmis, BMW X5 M (F95) SUV vairuotojo erdvė
M daugiafunkcės sėdynės su apšviestu X5 M logotipu, BMW X5 M (F95) 2020 SUV interjeras
Pilna Merino odos apdaila, BMW X5 M (F95) 2020 SUV interjeras

BMW X5 M DIZAINAS AKCENTAI

Pranašumas iki smulkiausios detalės Nuo didžiulių priekinių M serijos grotelių rėmo, šoninių M oro paėmimo angų, veidrodėlių korpusų iki pat išmetimo angų apdailos ir M logotipo gale – chromuotos dizaino detalės BMW X5 M eksterjerui prideda sportiškų ir elegantiškų akcentų. Šį efektą ypatingai sustiprina didžiuliai 21 colio skersmens dvispalviai Orbit Grey lengvojo lydinio ratlankiai. Išskirtine atmosfera spindi ir automobilio interjeras. Pradedant apšviesta šlifuoto chromo durelių slenksčių apdaila su X5 M logotipu, interjere apstu ir kitų išskirtinių detalių – čia akis džiugins kontrastingomis siūlėmis dekoruotas odinis M serijos vairas arba daugiafunkcės vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio M sėdynės su itin elegantiškais smulkios struktūros Merino odos apmušalais. Nepaprastą atmosferą vainikuoja tokios aukštos kokybės funkcijos kaip vairuotojo erdvės valdymo sistema BMW Live Cockpit Professional su didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės valdymo ekranu ir visiškai skaitmeniniu 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranu.

BMW X5 M50i – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW X5 M50i vairavimo dinamika ir dizainas.

Absoliučia sporto dvasia alsuojantys BMW X5 M50i automobiliai su preciziškai suderintomis vairavimo dinamikos funkcijomis ir išskirtiniais M serijos dizaino akcentais kiekvieną kelionę pavers tikru nuotykiu. Tokios pažangios technologijos kaip BMW Laserlight žibintai užtikrina optimalų matomumą tamsiuoju paros metu, o išmanioji BMW xDrive visų varančiųjų ratų sistema garantuoja stabilumą ir geriausią sukibimą važiuojant bet kokia kelio danga.

BMW X5 M50i ir BMW X5 M50d (G05) 2018 SUV metalizuotos Carbon Black juodos spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW <i>TwinPower Turbo</i> 8 cilindrų benzininis variklis, BMW X5 M50i (G05) 2018 SUV

BMW X5 M50i

BMW X5 M50i M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininiame variklyje puikiai dera du turbokompresoriai su visiškai kintama vožtuvų valdymo sistema Valvetronic ir tiesioginio benzino įpurškimo sistema High-Precision Injection. Didžiausia išvystoma šio variklio galia yra 390 kW (530 AG), o didžiausias sukimo momentas – 750 Nm. Abu turbokompresoriai yra kruopščiai įtaisyti tarp cilindrų grupių.
BMW X5 M50i ir M50d su adaptyviąja M pakaba, juodos metalizuotos Carbon black spalvos (G05) 2018 SUV ratlankio vaizdas iš arti

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba gali būti bet kuriuo metu elektroniniu būdu pritaikyta prie kelio ir važiavimo sąlygų. Be to, vairuotojas, naudodamasis Driving Experience Control vairavimo patirties kontrolės funkcija, turi galimybę bet kuriuo metu reguliuoti pakabos savybes ir tokiu būdu aktyvinti pageidaujamą vairavimo stilių – nuo patogaus iki itin sportiško ir daug manevringesnio.
BMW X5 M50i ir M50d su integruota aktyvaus vairavimo sistema (G05) 2018, SUV vairuotojo erdvė

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo, pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
BMW X5 M50i ir M50d su <i>Steptronic Sport</i> transmisija (G05) 2018 SUV interjeras

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių greičių sportinė Steptronic Sport transmisija su Launch Control starto kontrolės sistema leidžia sparčiai perjunginėti pavaras automatiškai arba rankiniu būdu, naudojantis pavarų perjungimo svirtimi ar pavarų perjungimui skirtomis vairo rankenėlėmis ir atitinkamai mėgautis patogiu važinėjimu įprastais keliais arba dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
BMW X5 M50d su BMW xDrive (G05) 2018 SUV vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
M Sport išmetimo sistema, BMW X5 M50i ir M50d (G05) 2018 SUV priartintas vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

Važiuodami SPORT arba SPORT+ režimu, vairavimo dinamikos mygtukais galite reguliuoti sportinės M išmetimo sistemos skleidžiamą garsą ir padaryti jį dar intensyvesnį, o aktyvinus į komfortą orientuotą važiavimo režimą, variklio skleidžiamas garsas tampa ne toks išraiškingas.
BMW Laserlight žibintai, BMW M50i ir M50d metalizuotos juodos Carbon black spalvos (G05) 2018 SUV vaizdas iš priekio

BMW Laserlight

Aktyvinus tolimųjų lazerinių šviesų apšvietimo režimą, BMW Laserlight žibintai unikaliu X dizaino spinduliu apšviečia net iki 600 metrų atstumą, t. y. beveik du kartus daugiau negu įprastiniai priekiniai žibintai. Geresnis matomumas tamsoje gerokai padidina saugumą. Mėlynos spalvos X ženklas ir „BMW Laserlight” užrašas pabrėžia technologinius šio automobilio standartus.
Veidrodėlių korpusai pilkos Cerium Grey spalvos, BMW X5 M50i ir M50d (G05) 2018 SUV metalizuotos Carbon Black juodos spalvos vaizdas iš arti

M serijos dizaino elementai pilkos Cerium Grey spalvos

Išskirtinės pilkos Cerium Grey spalvos M serijai būdingos detalės – tai sportiškosios BMW X5 M50i ir M50d automobilių prigimties liudijimas. Šių automobilių eksterjeras gali drąsiai puikuotis ne tik BMW būdingos formos priekinėmis grotelėmis ir priekinio bamperio apdailoje sumontuotomis oro įleidimo angomis, bet ir išorinių veidrodėlių korpusais bei M serijos stogo aptaku. Trapecijos formos išmetimo angų apdailai ir M užrašui ant išskirtinio dizaino automobilio galo taip pat pasirinkta Cerium Grey pilka spalva.
M lengvojo lydinio ratlankiai <i>747</i> BMW X5 M50i ir M50d metalizuotos juodos <i>Carbon black</i> spalvos (G05) 2018 SUV

M lengvojo lydinio ratlankiai 747 M

747 M stiliaus 22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina tvirtą BMW X5 M50i ir M50d stotą. M modeliams būdingos Cerium Grey pilkos spalvos ratlankiai su V dizaino stipinais užtvirtina sportišką ir valdingą abiejų SAV modelių išvaizdą.
Išmetimo angų apdaila ir galinis difuzorius BMW X5 M50i ir M50d metalizuotos juodos Carbon black spalvos (G05) 2018 SUV

Išmetimo angų apdaila ir galinis difuzorius

Tokios išraiškingos detalės kaip su niekuo nesupainiojamos Cerium Grey spalvos trapecijos formos išmetimo angos ir kėbulo spalvos galinis difuzorius – tai meistriškas BMW X5 M50i ir M50d sportiškumo demonstravimo būdas.
M odinis vairas, BMW X5 M50i ir M50d 2018 (G05) 2018 SUV vairuotojo erdvė

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairas su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.
<i>M Aluminium Tetragon</i> aliuminio interjero apdaila, BMW X5 M50i ir M50d (G05) 2018 SUV interjeras

M Aluminium Tetragon aliuminio interjero apdaila

Sportišką aukščiausios klasės BMW X5 M50i ir M50d interjerą atskleidžia skrupulingai išbaigto dizaino M serijos Aluminium Tetragon apdailos juostos bei tokios charakteringos detalės kaip M odinis vairas ar tik M serijai būdingas prietaisų skydelis.

BMW X5 M AUTOMOBILIAI: PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS IR SKAITMENINĖS TECHNOLOGIJOS

BMW X5 M automobiliai pribloškia ne tik savo galia ir dizainu, bet ir plačiu pagalbinių sistemų ir išmaniųjų funkcijų pasirinkimu. Šiuolaikinės galimybės, pavyzdžiui, BMW Display Key pabrėžia ypatingą šių automobilių komfortą dar nespėjus įlipti į automobilį. Pažangiausios pagalbos vairuotojui sistemos lydės visos kelionės metu, kol galutinai pastatysite automobilį. BMW Live Cockpit Professional ir M modelių automobilių priekiniame stikle įrengto ekrano pagalba visada matysite svarbiausią informaciją, o BMW išmanusis asmeninis asistentas patars ir padės visos kelionės metu.
BMW X5 M automobiliai su vairavimo funkcija<i> Driving Assistant Professional</i> (F95) 2020 (G05) 2018 SUV interjeras

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią komfortą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
<i>Parking Assistant Plus</i> funkcija, BMW X5 M automobiliai (F95) 2020 (G05) 2018 SUV interjeras

Parkavimo asistentas Plius

Parkavimo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų statant automobilį išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.
BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW X5 M automobiliai (F95) 2020 (G05) 2018 SUV interjeras

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW projekcinis ekranas, BMW X5 M automobiliai (F95) 2020 SUV Interjeras

M serijos projekcinis ekranas

Spalvotas BMW projekcinis ekranas su M būdingu ekranu* visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį ir, priklausomai nuo jūsų automobilyje sumontuotos įrangos, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai. *Šias funkcijas turi BMW X5 M Competition ir BMW X5 M modeliai
BMW <i>Live Cockpit Professional,</i> BMW X5 M automobiliai (F95) 2020 (G05) 2018 SUV interjeras

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniu iDrive Touch valdikliu.
BMW raktelis su ekranu, BMW X5 M automobiliai (F95) 2020 (G05) 2018 SUV

BMW raktelis su ekranu ir M logotipu.

M logotipu puoštas BMW Display Key (raktelis su ekranu) rodo įvairią informaciją apie automobilio būklę ir integruotu liečiamuoju ekranu leidžia valdyti pasirinktas funkcijas. Tokiu būdu automobilio funkcijomis galima patogiai naudotis raktu.

BMW X5 M AUTOMOBILIŲ TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X5 M ir kiti modeliai

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:  

460 (625) / 6000

Didžiausias sukimo momentas Nm prie 1/min:  

750 / 1800-5860

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

3,8

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):  

13,6–13,2

BMW X5 M Competition (F95) 2020 SUV metalizuotos mėlynos Marina Bay Blue kėbulo spalvos, vaizdas iš priekio, techniniai duomenys
BMW X5 (G05) 2018 SUV baltos metalizuotos Mineral White spalvos, nakties fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

X5

Apsiginklavęs naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnę saugą, ir gebantis pademonstruoti geriausias dinamines savybes bet kokiame kelyje, naujasis BMW X5 žino, kur jis važiuoja.

BMW X5 M AUTOMOBILIŲ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

FINANSAVIMO PASLAUGOS BMW X5 M AUTOMOBILIAMS

BMW finansavimo paslaugos BMW X5 M Competition (F95) 2020 modeliui, stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW X5 M MODELIAMS

BMW servisas įskaičiuotas, moteris stovi prie BMW atstovybės

#kadirkasbenutiktu: Visapusiškai nerūpestingos kelionės: pasirinkus pageidaujamą terminą arba automobilio ridą, šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų išlaidų planavimą.
 

 • Transporto priemonės patikra laikantis visų BMW reikalavimų.
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
BMW klientų aptarnavimo skyrius, su kliente besikalbantis BMW darbuotojas

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X5 M įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW X5 M automobilių degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW X5 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,6–13,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 308–303

BMW X5 M:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,6–13,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 308–303

BMW X5 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,4–11,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 284–266

BMW X5 M50d:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): x,x–x,x
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): xxx–xxx


Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Skaityti daugiau

BMW X5 M automobilių degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X5 M Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,6–13,3
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 308–303

  BMW X5 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 13,2-13,7
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 301-309

  BMW X5 M50i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,6-12,4
  CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 264-282

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO₂ emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html