TARYTUM GLAUSTIS. PRIE GALINGO ŽVĖRIES.

Patrauklus BMW X6 M dizainas.

TARYTUM GLAUSTIS. PRIE GALINGO ŽVĖRIES.

Patrauklus BMW X6 M dizainas.

Galios agregatas sportinio didelio pravažumo automobilio pavidalu. Magišką charakterį turintis automobilis, sukurtas įspūdingai galiai pasiekti. Su šiame BMW integruota įranga jis įveiks bet kokius iššūkius. Važiuodami šiuo BMW visuomet ieškosite siaurų posūkių ir naujų maršrutų. Unikalus derinys: komfortas, kurį pajusite vos tik įsėdę į šį BMW, ir įspūdinga galia, kurią pažabosite palietę akceleratoriaus pedalą.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

TARYTUM GLAUSTIS. PRIE GALINGO ŽVĖRIES.Patrauklus BMW X6 M dizainas.

Galios agregatas sportinio didelio pravažumo automobilio pavidalu. Magišką charakterį turintis automobilis, sukurtas įspūdingai galiai pasiekti. Su šiame BMW integruota įranga jis įveiks bet kokius iššūkius. Važiuodami šiuo BMW visuomet ieškosite siaurų posūkių ir naujų maršrutų. Unikalus derinys: komfortas, kurį pajusite vos tik įsėdę į šį BMW, ir įspūdinga galia, kurią pažabosite palietę akceleratoriaus pedalą.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Priekinėje automobilio dalyje dominuoja įtaigios oro įleidimo angos ir plačios dvigubos M inksto formos grotelės, tiesiog spinduliuojančios neįtikėtiną šio automobilio potencialą. Dinamišką charakterį dar labiau išryškina įspūdingi priekiniai žibintai, coupé stiliaus siluetas, M šoniniai slenksčiai ir iš dviejų dalių sudaryta akcento linija. Be to, galingose ratų arkose integruoti 21 colio M lengvojo lydinio ratlankiai tiesiog spinduliuoja nenumaldomą norą veržtis pirmyn. Galinga sparno linija baigiasi įstabiame galiniame aptake. Žemiau integruotas M galinis aptakas ir difuzorius, kuriuos juosia pora tviskančių dvigubų išmetimo vamzdžių apdailos detalių, suteikiančių automobiliui sportiškumo. Šiame BMW jus apgaubs noras greičiau sėstis prie vairo ir mėgautis vienu ekstremaliausių įmanomų važiavimų. Sportiniuose M tradicijas puoselėjančiuose automobiliuose kiekviena detalė sukurta taip, kad būtų garantuotai pasiekta didžiausia įmanoma galia.

APRANGOS KODAS – NUTRŪKTGALVIŠKAS.

BMW X6 M dizaino apžvalga.

APRANGOS KODAS – NUTRŪKTGALVIŠKAS.

BMW X6 M dizaino apžvalga.

INTERJERO DIZAINAS.

Vos kartą žvilgtelėjus į BMW X6 M interjerą viskas tampa aišku: Šiame automobilyje jūsų nekantriai laukia ne tik vairuotojo sėdynė, bet ir specialiai sportiniam važiavimui sukurta priekinė salono dalis. Dėl M daugiafunkcių sėdynių su aukštais šoniniais kraštais (galima pasirinkti) norėsite kuo greičiau rasti kitą siaurą ir staigų posūkį. Iš trijų stipinų sudarytas M odinis vairas su integruotomis pavarų perjungimo svirtelėmis užtikrina idealų sukibimą net ir atliekant staigų posūkio manevrą. Tiek M pavarų svirtis, tiek ir važiavimo dinamikos mygtukai orientuoti į vairuotoją ir išdėstyti centrinėje konsolėje. Čia taip pat yra ir kelio pagalvėlės, užtikrinančios dar didesnį komfortą nestandartinėse situacijose. Visos šios ypatybės – BMW X6 M būdingas automobilių sporto aspektas. Dar vienas aspektas – išskirtinės medžiagos, kaip antai, odiniai Aragon rudos spalvos apmušalai ir blizgi anglies pluošto arba medžio apdaila. Ir visa tai vos keletas BMW X6 M prabangą atspindinčių akcentų.

M DAUGIAFUNKCĖS SĖDYNĖS.

Išskirtinės M daugiafunkcės sėdynės suteikia automobilio interjerui BMW išorėje būdingos dinamikos. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali atsilošti odinėse sėdynėse su M logotipu puoštu galvos atlošu.
Net ir tuomet, kai važiuojate itin dinamiškai, gilios sėdynės, aukštos šoninės atramos ir specialaus dizaino pečių dalis garantuoja tobulą atramą. Šios komfortiškos sėdynės sukurtos taip, kad visiškai atitiktų išskirtinį automobilio sportiškumą ir garantuotų prabangą net ir ilgose kelionėse.
Atletišką išvaizdą dar labiau išryškina integruoti galvos atlošai. Sėdynės papildytos daugybe reguliavimo galimybių, įskaitant elektroninį sėdynės gylio, galvos atlošo aukščio ir galinio atlošo pločio keitimą.
Galinio atlošo viršuje yra nuolydis, taigi sėdynei suteikiamas lengvumo įspūdis. Tokį įspūdį dar labiau sustiprina kontrastinga zona iškart po nuolydžiu. Dvigubos kontrastingos spalvos siūlės juosmens srityje suteikia sėdynėms išskirtinio įvaizdžio ir išryškina Merino odą.

PRIETAISŲ SKYDELIS.

Aiški struktūra, aukščiausios kokybės ergonomika ir neprilygstama išvaizda: BMW X6 salone tiek vairuotojas, tiek ir priekyje sėdintis keleivis tampa tarytum pilotais. Šios sėdynės neįtikėtinai stabilios net ir siauriausiuose posūkiuose. Be to, dėl aukštesnės jų padėties užtikrinamas puikus matomumas. Be jokios abejonės, šiame BMW taip pat galima mėgautis ir tiesiogine prieiga prie pačių svarbiausių funkcijų. M odinis vairas garantuoja absoliučią kontrolę, o pavarų perjungimo svirtelės tiesiog skatina jungti pavaras dar sportiškiau. Naudojant M Drive mygtukus M važiavimo režimus galima aktyvuoti tuomet, kai norima pajusti didžiausią įmanomą važiavimo malonumą. Visuomet jūsų matymo lauke: projekcinis ekranas papildytas specialiomis M funkcijomis, kaip antai, perjungimo šviesos, rodančios idealų pavaros perjungimo tašką. Lygiai kaip ir automobilių sporte, tik su daugybe papildomo komforto. Oro kondicionierius, navigacija ir radijas išdėstyti tiesiai prieš vairuotoją, taigi priekyje sėdintis keleivis gali mėgautis lengva prieiga prie daugybės skirtingų funkcijų.

RATLANKIAI.

BMW X6 M standartiškai montuojami 21" M Double spoke style 612 M lengvojo lydinio ratlankiai. Optimizuota siekiant užtikrinti išskirtinę važiavimo dinamiką: 285/35 R21 priekinės padangos ir 325/30 R21 galinės padangos užtikrina aukščiausio lygio sukibimą, tiesioginį vairo atsaką ir tobulą automobilio valdymą.

BMW INDIVIDUAL.

Unikalias charakterio savybes atskleidžia kiekviena automobilio detalė – būtent tai ir yra tikro išskirtinumo esmė. Leiskite savo tobulumo siekiui pasireikšti. Su BMW X6 M skirta įranga iš BMW Individual.

The expression of personality.

 • BMW Individual dažų apdaila

  Išskirtinė sportinė išvaizda net ir tuomet, kai automobilis tiesiog stovi vietoje. Būtent taip atrodo BMW X6 M, puoštas juodo azurito metaliko dažų apdaila iš BMW Individual. Išskirtinis akcentas: tiesioginėje šviesoje juodi paviršiai atskleidžia akį patraukiančius tamsiai mėlynos spalvos tonus, padedančius dar labiau pabrėžti dinamiškas BMW X6 M linijas. Su pirito rudo metaliko dažų apdaila iš BMW Individual savo automobiliui galėsite suteikti elegantišką, tačiau lygiai tokią pat įspūdingą alternatyvą.

 • Merino oda iš BMW Individual

  Puikiausia prabanga, kurią galima ne tik pamatyti, bet ir pajusti: BMW X6 M nustato precedento neturinčius standartus ir automobilio viduje. Vienas iš penkių aukštos kokybės variantų iš BMW Individual: puiki domų baltos spalvos Merino oda, ypač įspūdingai atrodanti su tokios pat spalvos stogo danga ir tamsaus Scotch atspalvio oda puošta priekinė salono dalis. Šis žavingas šviesių spalvų derinys suteikia automobilio interjerui neprilygstamos prabangos pojūtį.

 • BMW Individual interjero apdaila

  Natūraliai tobula sąveika: BMW Individual Ash Vulcano rudos spalvos medžio apdaila sukuria įspūdingą kontrastą su matine baltos dūmų spalvos Merino oda iš BMW Individual. Kitos rankų darbo BMW Individual medžio apdailos ne mažiau įspūdingos – tiek išskirtinė Sen Light ruda, tiek elegantiškoji Piano finish juoda.

 • Papildoma BMW Individual įranga

  Oda dengtas prietaisų skydelis iš BMW Individual sukuria naują ištobulinto interjero lygmenį. Priklausomai nuo Merino odos iš BMW Individual pasirinkimo, papildomi akcentai gali būti juodos arba tamsios Scotch spalvos.
  Su BMW Individual šaltkrepšiu važiavimo malonumas bus dar didesnis. Šį šaltkrepšį itin lengva išimti, taigi, prireikus, bagažinės erdvė gali būti padidinama (planuojama, kad rinkoje pasirodys nuo 2015 m. balandžio mėn.).