UŽKARIAUJA NAUJAS TERITORIJAS.

The BMW X6 M.

UŽKARIAUJA NAUJAS TERITORIJAS.The BMW X6 M.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (x)

423 (575)/6.000-6.500

Maks. sukimo momentas (Nm) esant 1/min

750/2200-5000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4.2

CO2 emisija g/km

258

BMW X6 M sujungia M būdingą galią ir X modelio universalumą. Galingas M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M Steptronic transmisija ir M būdingas xDrive padės pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą. Standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir galingas priekinės ir galinės dalies dizainas garantuoja įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV interjeras stebina aukštos kokybės medžiagomis, sportinėmis sėdynėmis ir daugybe charakteringų M dizaino detalių. Galingas automobilis užtikrins fantastišką akceleraciją ir valdymą, išskirtinį komfortą ir ribų neturintį važiavimo malonumą.

GERIAUSIAS LENKTYNIŲ LAIKAS. NET JEI NELENKTYNIAUJAMA.

Lenktyninės charakteristikos.

Dėl neprilygstamos dinamikos, įspūdingo manevringumo ir tikslaus valdymo BMW X6 M nustato standartus tokių automobilių segmente. Su paleidimo kontrole visuomet puikiai startuojama. O su dinamiška važiuokle, dinamine galios kontrole ir dinamine amortizatorių kontrole galite nustatyti konkrečias važiavimo sąlygas atitinkančius automobilio nustatymus.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW X6 M pasižymi M xDrive būdinga itin tausia ir koncentruota galia. Išskirtinė trauka garantuota. Dėl standartinės mechaninės arba automatinės 8 pavarų transmisijos M Steptronic pavaros perjungiamos itin greitai. Su sudėtiniais M stabdžiais pasiekiamas išskirtinės, automobilių sportui būdingos lėtinimo galimybės. Be to, su BMW EfficientDynamics technologijomis užtikrinama įspūdinga galia ir neįtikėtinas tausumas.

Dizainas.

Galios agregatas sportinio didelio pravažumo automobilio pavidalu. Magišką charakterį turintis automobilis, sukurtas įspūdingai galiai pasiekti. Su šiame BMW integruota įranga jis įveiks bet kokius iššūkius. Važiuodami šiuo BMW visuomet ieškosite siaurų posūkių ir naujų maršrutų. Unikalus derinys: komfortas, kurį pajusite vos tik įsėdę į šį BMW, ir įspūdinga galia, kurią pajausite vos tik palietę akceleratoriaus pedalą.

423 KW.

Du didelių apsukų TwinScroll turbokompresoriai. Šis modelis išbandytas lenktynių trasoje. Be to, jame integruota aušinimo sistema su keturiomis grandinėmis ir dešimt radiatorių, kurių tikslas – suvaldyti šilumą.
Kryžminis išmetimo kolektorius tobulam dujų srautui, optimaliai galiai ir greitam atsakui sukurti. Šis galios agregatas tiesiog neįtikėtinas. BMW X6 M modelyje integruotas galingas, net 750 Nm galią pasiekiantis 4,4 litrų darbinio tūrio 575 AG M TwinPower Turbo 8 cilindrų benzininis variklis, taigi jo galią pajusite be didelių pastangų. Šis automobilis nuo 0–100 km/h greitį pasiekia vos per 4,2 sekundės. Nepaisant tokios didelės galios, šis BMW suvartoja mažai degalų ir pašalina į aplinką nedaug CO2: dėl daugybės BMW EfficientDynamics technologijų degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu siekia 11,1 l/100 km, o CO2 emisija – 258 g/km.