UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.

BMW X6 M.

UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.

BMW X6 M.

UŽKARIAUJA NAUJUS HORIZONTUS.BMW X6 M.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (x)

423 (575)/6.000-6.500

Maks. sukimo momentas (Nm) esant 1/min

750/2200-5000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis

4.2

CO2 emisija g/km

258

BMW X6 M apjungia M būdingą galią ir X modelio universalumą. Galingas M „TwinPower Turbo” 8 cilindrų benzininis variklis, 8 pavarų M "Steptronic" transmisija ir „xDrive” sistema padės pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą. Standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir galingas priekinės bei galinės dalies dizainas garantuoja įspūdingą automobilio išvaizdą. Erdvus šio SUV interjeras stebina aukštos kokybės medžiagomis ir daugybe charakteringų M dizaino detalių. Galingas automobilis užtikrins fantastišką akceleraciją ir valdymą, išskirtinį komfortą ir ribų neturintį važiavimo malonumą.

GERIAUSIAS LENKTYNIŲ LAIKAS. NET JEI NELENKTYNIAUJAMA.

Sportinės charakteristikos.

Dėl neprilygstamos dinamikos, įspūdingo manevringumo ir tikslaus valdymo, BMW X6 M nustato naujus standartus.

Važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW X6 M pasižymi M „xDrive” būdinga itin tausia ir koncentruota galia ir tausumu. Dėl standartinės mechaninės arba automatinės 8 pavarų transmisijos, M „Steptronic” pavaros perjungiamos itin greitai, o dėka sudėtinių M stabdžių – pasiekiamas išskirtinės galimybės. Be to, su BMW „EfficientDynamics” technologijomis užtikrinama įspūdinga galia ir neįtikėtinas tausumas.

Dizainas.

Naujasis BMW X6 spinduliuoja įspūdingą galią, kuri juntama jau iš tolo, o nepriekaištinga komplektacija užtikrina neribotas šio sportinės dvasios automobilio galimybes. Tad su juo tikrai įveiksite bet kokius iššūkius kelyje. Jis tiesiog sukurtas mėgautis naujais atradimais kelyje. Unikalus derinys: maksimalus komfortas, kurį pajusite vos tik įsėdę į šį BMW, ir įspūdinga galia, kurią pajausite vos tik palietę akceleratoriaus pedalą.