BMW X7 M automobiliai M50i ir M50d Mineral White baltos spalvos, G07, stovinčio automobilio vaizdas iš priekio

X7

IŠSAMIAU APIE BMW X7 M AUTOMOBILIUS

X7IŠSAMIAU APIE BMW X7 M AUTOMOBILIUS

NEĮMANOMA ATSISPIRTI: SUSIPAŽINKITE SU BMW X7 M50D IR BMW X7 M50I JAU DABAR

Galingi. Valdingi. Elegantiški. BMW X7 M automobiliai didžiuojasi ne tik pirmosios klasės ypatingu M dizainu, bet ir išskirtinėmis visureigio savybėmis. Idealiai suderinti varikliai ir prabangios funkcijos užtikrina aukščiausios klasės komfortą ir išskirtinę vairuotojo patirtį. Dėl tokių ypatingų funkcijų, kaip M Aerodynamics aerodinaminis paketas, BMW X7 M50d ir BMW X7 M50i spinduliuoja užtikrintą galią tiek savo išvaizda, tiek vairavimo dinamika. Išskirtinį automobilio komfortą užtikrina elegantiškas interjeras, pažangios pagalbos vairuotojui sistemos ir daugybė skaitmeninių technologijų.

Skaityti daugiau

TOBULA GALIA

TRUMPAI APIE BMW X7 M50d IR BMW X7 M50i VARIKLIUS, VAIRAVIMO DINAMIKĄ IR DIZAINĄ

Ištobulintas vairavimo malonumas: BMW X7 M automobilių vairavimo dinamika ir dizainas sukūrė naujus standartus šios klasės automobiliams. Sportinę BMW X7 M dvasią papildo ekstremaliai galingi sportinių automobilių elementai, pavyzdžiui, 8 greičių Steptronic Sport transmisija ir M Sport išmetimo sistema; šios standartinės savybės išskiria tiek BMW X7 M50d, tiek BMW X7 M50i iš kitų automobilių. Atletišką ir prabangią jų išvaizdą praturtina išskirtinės M modeliams būdingos funkcijos ir dizaino akcentai tiek automobilių eksterjere, tiek interjere.
BMW X7 M Mineral White baltos spalvos, G07, stovinčio automobilio trijų ketvirčių priekinis vaizdas iš kairės
BMW X7 M50d variklis, G07, modelio emblema gale

BMW X7 M50d

BMW X7 M50d didžiuojasi neprilygstamu preciziškumu ir veržlumu. Dinamines savybes dar labiau sustiprina bei intensyvų vairavimo malonumą užtikrina M50d būdingas pakabos kalibravimas, kintančio sportinio vairavimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai, M Sport diferencialas ir M Sport išmetimo sistema.
BMW X7 M50i variklis, G07, modelio emblema gale

BMW X7 M50i

BMW X7 M50i didžiuojasi neprilygstamu preciziškumu ir veržlumu. Dinamines savybes dar labiau sustiprina bei intensyvų vairavimo malonumą užtikrina M50i būdingas pakabos kalibravimas, kintančio sportinio vairavimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai, M Sport diferencialas ir M Sport išmetimo sistema.
BMW X7 M automobilis su M Aerodynamics aerodinaminiu paketu, G07, trijų ketvirčių šoninis vaizdas iš dešinės

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M paketas, atitinkamai nukreipdamas oro srautus, pabrėžia atletišką automobilio stilių. Paketą sudaro tamsios Dark Shadow metaliko spalvos priekinis bamperio skydas su didelėmis oro įleidimo angomis, unikalūs išoriniai šoniniai slenksčiai ir galinis skydas su difuzoriumi.
BMW X7 M automobilis su Steptronic Sport transmisija, G07, vairuotojo erdvė

Steptronic Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija pasižymi neįtikėtinai sportiškais pavarų perjungimais. Automatinis ar rankinis pavarų perjungimas naudojant pavarų menteles ar pavarų svirtį – patogiam ramiam važiavimui ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime ir pavarų svirčiai esant kairėje S/M padėtyje pavarų perjungimas yra dinamiškiausios konfigūracijos.
BMW X7 M automobilis su M Sport išmetimo sistema, G07, vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

M Sport išmetimo sistema skleidžia garsą, kurį SPORT ir SPORT+ režimuose vairavimo dinamikos mygtukais galima dar labiau suintensyvinti, kai tuo tarpu komforto režimai orientuoti į labiau subtilesnę variklio akustiką.
BMW X7 M automobilis su M Sport sportiniais stabdžiais, G07, lengvojo lydinio ratlankio vaizdas iš arti

M Sport sportiniai stabdžiai

M sportinius stabdžius sudaro keturių stūmoklių stabdžiai su kietojo tvirtinimo apkaba priekyje ir vieno stūmoklio stabdžiai su mobilia apkaba gale, mėlynos spalvos su M ženklu; stabdžiai su dideliais diskais, užtikrinančiais puikias stabdymo charakteristikas.
BMW X7 M automobilis su M Sport diferencialas, G07, galas iš arti

M Sport diferencialas

Sportinis M diferencialas pagerina trauką ir važiavimo stabilumą persirikiuojant, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius didesniu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Trauką pagerina elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW X7 M automobilis su Executive Drive Pro pakabos valdymo sistema, G07, trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro Suspension pakabos valdymo sistema užtikrina išskirtinį vairavimo komfortą bei neprilygstamą važiavimo dinamiką. Ši sistema veikia aktyviųjų riedėjimo stabilizatorių principu, visos kelionės metu nepertraukiamai reguliuojama elektromechaniškai bei iki minimumo sumažinanti kūno posvyrį.
BMW X7 M automobilis su M dizaino išmetimo vamzdžio apdaila, G07, išmetimo vamzdžio vaizdas iš arti

M dizaino išmetimo vamzdžio apdaila

Cerium Grey pilkos spalvos išskirtinė M išmetimo vamzdžio apdaila vizualiai dar labiau pabrėžia automobilio sportiškumą.
BMW X7 M automobilis su M lengvojo lydinio ratlankiais V-spoke style 755 M, G07, ratlankio vaizdas iš arti

M lengvojo lydinio ratlankiai

22 colių dvispalviai Cerium Grey pilkos spalvos M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 755 M su skirtingo pločio ir runflat padangomis, priekyje 9,5J x 22 su 275/40 R22 padangomis, gale 10.5J x 22 su 315/35 R22 padangomis.
BMW X7 M automobilis, vairuotojo erdvė su M odiniu vairu, G07

M odinis vairas

M serijos oda aptrauktas vairaratis su daugiafunkciais mygtukais, M emblema ir integruota vairuotojo oro pagalve yra trijų stipinų dizaino. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairaratis, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.
BMW X7 M automobilis, interjeras su M daugiafunkcėmis sėdynėmis, G07

M daugiafunkcės sėdynės

Išskirtinio M dizaino daugiafunkcės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės su šviečiančiu „M5“ logotipu atspindi atletišką automobilio įvaizdį. Žemesni sėdynių pagrindai ir aukštesnės šoninės pagalvėlės sustiprina išgaubtos formos sėdynių išvaizdą ir užtikrina patikimą šoninę atramą. Daugybė reguliavimo galimybių leidžia susikurti maksimalų komfortą.
BMW X7 M automobilis, interjeras su panoraminiu stikliniu stogu Sky Lounge,G07

Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge

Panoraminio stiklinio stogo Sky Lounge sistema sukuria erdvinę aplinką, ypač tamsoje, apšviesta virš 15 000 lempučių sudarytos šviesų grafikos. Apšvietimo dizainą galima pasirinkti iš šešių aplinkos apšvietimo spalvų.
BMW X7 M automobilis, interjeras su BMW Individual išplėstine „Merino“ odos apdaila, G07

BMW Individual išplėstinė „Merino“ odos apdaila

BMW Individual „Merino“ odos VATQ „Tartufo“ spalvos išplėstinė apdaila, juodos spalvos interjeras

INOVACIJŲ LOPŠYS

NOVATORIŠKOS BMW X7 M SAVYBĖS

Išskirtinis BMW X7 M50d ir M50i komfortas pasitinka dar prieš įlipant į automobilį. Turėdami skaitmeninį raktą (Digital Key), galėsite apsieiti be įprastinio raktelio. Tokios inovatyvios technologijos, kaip BMW „Personal CoPilot“ vairuotojo pagalbos sistemos ir kitos pažangios „ConnectedDrive“ paslaugos užtikrina, kad kiekviena kelionė būtų kuo malonesnė. Be to, pažangi informacinė-pramoginė sistema su valdymu gestais nuolat atnaujinama dėl joje integruoto periodinio nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo.
BMW X7 M automobilis, vairuotojo erdvė ir vaizdas sufokusuotas į prietaisų skydelį, G07
BMW X7 M automobilio BMW Live Cockpit Professional nuožulnus vaizdas iš apačios, G07

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional su navigacijos funkcija sudaro du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colio liečiamas valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colio prietaisų ekranas.
BMW X7 M automobilis, sėdintys vyras ir moteris, moteris naudoja valdymo gestais funkciją

BMW Gesture Control valdymo gestais sistema

BMW „Gesture Control“ valdymo gestais sistema leidžia valdyti kai kurias funkcijas atitinkamais rankų judesiais. Pavyzdžiui, kai kurioms operacijoms sistema atpažįsta tokius gestus, kaip braukimas ar bakstelėjimas (norint atsiliepti ar atmesti skambutį), ar sukamieji smiliaus judesiai (norint reguliuoti garsą).
BMW X7 M automobilis, Driving Assistant Professional vairavimo asistentas: vairuotojo prietaisų skydelio vaizdas iš arti, G07

Driving Assistant Professional vairavimo asistentas

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės funkcijas, įskaitant pagalbos vairuojant siaurose vietose ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas, ji taip pat įspėja apie artėjantį pavojų, turi važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga ir kitas saugumą užtikrinančias funkcijas.
BMW X7 M automobilis, Parking Assistant Plus parkavimo asistentas: vairuotojo prietaisų skydelio vaizdas iš arti, G07

Parking Assistant Plus parkavimo asistentas

„Parking Assistant Plus“ parkavimo sistema palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Be kita ko, joje integruota erdvinio vaizdo (Surround View) sistema su „Top View“, „Panorama View“ ir „Remote View 3D“ funkcijomis, pagalbinė šoninio parkavimo sistema bei parkavimo asistentas su tiesine kreipiamąja sistema ir atbulinės eigos asistentas.
BMW X7 M automobilis, Parking Space Assistant parkavimo asistentas: vairuotojo prietaisų skydelio vaizdas iš arti, G07

Parking Space Assistant parkavimo asistentas

Ieškote automobilio stovėjimo vietos arčiausiai savo kelionės tikslo? Parking Space Assistant parkavimo asistentas puikiausiai su šia užduotimi susidoros. Jis pasiūlys laisvas vietas didelėse stovėjimo aikštelėse ar gatvėje, bei, Jums pasirinkus, ras geriausią maršrutą, kaip pasiekti aikštelę, kurioje labiausiai tikėtina rasti laisvą vietą. Su PARK NOW už automobilio stovėjimą galėsite atsiskaityti nenaudodami grynųjų.
BMW X7 M automobilis, Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas: vairuotojo prietaisų skydelio vaizdas iš arti, G07

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Ar norite, kad jūsų BMW būtų įdiegta pati naujausia programinės įrangos versija? Naudodamiesi nuotoline programinės įrangos atnaujino funkcija Remote Software Upgrade, visada mėgausitės naujausios programinės įrangos privalumais net neapsilankę pas savo BMW techninio aptarnavimo partnerį. Naujiniai atsiunčiami tiesiog oru, visai kaip ir į jūsų išmanųjį telefoną. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.
BMW X7 M automobilis, Skaitmeninis raktas: Vyras laiko savo išmanųjį telefoną prie automobilio durelių iš išorės , G07

Skaitmeninis raktas

Kam nešiotis automobilio raktelį, jei su savimi turite išmanųjį telefoną su Android operacine sistema? Atrakinti, užrakinti ir netgi užvesti savo BMW galite ir be raktelio, naudodamiesi skaitmeniniu raktu arba rakto kortele. Naudodamiesi BMW Connected programėle, galite atsisiųsti juos į savo išmanųjį telefoną su Android operacine sistema ir dalintis su šeimos nariais ir draugais.
BMW X7 M automobilio Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų, nukreiptų į įlipimo zoną priešais vairuotojo dureles, nuožulnus vaizdas iš viršaus

Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistemos apšvietimas

Welcome Light Carpet pasitikimo šviesų sistema apšviečia zoną automobilio durelių priekyje ir sukuria maloniai svetingą aplinką. Todėl tamsoje iš automobilio išlipsite dar saugiau ir patogiau.
BMW X7 M automobilis, interjeras su Harman Kardon erdvinio garso sistema, G07

Harman Kardon erdvinio garso sistema

Išskirtinės tonacijos Harman Kardon erdvinio garso sistemą sudaro 464W skaitmeninis stiprintuvas, devyni kanalai ir 16 garsiakalbių. Sistema išskirtiniu garsu idealiai užpildo visą automobilio saloną. Automobiliui pritaikyta, į greitį reaguojanti sistema tiksliai kompensuoja bet kokį foninį vairavimo triukšmą.
BMW X7 M automobilis, interjeras, priekinių sėdynių atlošuose įrengtos Professional pramogų sistemos sėdintiems gale įstrižas vaizdas

Professional pramogų sistema sėdintiems gale

Galinių sėdynių Professional pramogų sistemą sudaro du atskiri didelės raiškos 10,2 colio spalvoti liečiamieji ekranai, kuriuos galima pakreipti, ir Blu-ray leistuvas. Todėl kelionės metu galima naudotis navigacija ir interneto funkcijomis (jei sudaroma mobiliojo ryšio telefono sutartis). Be to, į rinkinį įeina USB jungtis ir jungtys MP3 grotuvams, žaidimų konsolėms ir ausinėms (net belaidėms).
BMW X7 M automobilis, interjeras, centrinio valdymo pulto su reguliuojamos temperatūros puodelių laikikliais vaizdas iš arti, G07

Reguliuojamos temperatūros puodelių laikikliai

Centriniame valdymo pulte esantys reguliuojamos temperatūros puodelių laikikliai gali vėsinti arba kaitinti kiekvieną gėrimo puodelį atskirai. Temperatūros reguliatorius aktyvuojamas kairėje ir dešinėje esančiais mygtukais. Pasirinktą funkciją žymi ir atitinkamas apšvietimas (mėlynas – pasirinkus vėsinimo funkciją, arba raudonas – pasirinkus kaitinimo).
BMW X7 M automobilis, interjeras, Automatinės 5 zonų klimato kontrolės sistemos vaizdas iš arti

Automatinė 5 zonų klimato kontrolės sistema

Automatinė 5 zonų oro kondicionavimo sistema leidžia atskirai reguliuoti vairuotojo, priekinio keleivio, antrosios sėdynių eilės kairiosios ir dešiniosios pusės bei trečiosios sėdynių eilės temperatūrą. Tokiu būdu kiekvienas keleivis gali nusistatyti sau maloniausią klimatą.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

BMW X7 M50d:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,4–7,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 193–185

BMW X7 M50i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,1–10,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 252–248

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.


Skaityti daugiau