AISTRA VAIRUOTI.

BMW Z4.

AISTRA VAIRUOTI.

BMW Z4.

AISTRA VAIRUOTI.BMW Z4.

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (35is)

4.8

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (35is)

250 (340) / 5900

7 pavarų sportinė transmisija Steptronic su dviguba sankaba

Taip

Nuleidžiamas kietas stogas – vos per sekundę

19

Vedamas širdies balso: BMW X4 – logiška klasikinio rodsterio reinkarnacija. Šis automobilis neįtikėtinai sportiškas, elegantiškas ir įkvepiantis. BMW Z4 montuojami dinamiški ir tausūs BMW TwinPower Turbo 4 ir 6 cilindrų benzininiai varikliai. Dėl nuleidžiamo kieto stogo, vos kartą spustelėjus mygtuką šis rodsteris tampa autentišku sportiniu coupé – vos per 19 sekundžių ir važiuojant iki 40 km/h greičiu. Per ilgą variklio gaubtą, dinamiškas šonines linijas iki išskirtinio galo nusidriekiantis išskirtinis dizainas garantuoja vieną – gryną važiavimo malonumą.

DAUGIAU IŠRAIŠKINGUMO. DAUGIAU ĮTAIGOS. DAUGIAU GALIOS.

Aistra. Kurią sukuria paprastos detalės.

BMW Z4 – charakterį turintis automobilis. Jo formos ir linijos sukuria eksterjerą, tiesiog spinduliuojantį klasikinę eleganciją ir įspūdingą sportiškumą.

Dizainas.

Iš pat pirmo žvilgsnio tampa aišku, kad važiuojant BMW Z4 jus aplankys unikali patirtis. Dvi įspūdingos per variklio gaubtą nusidriekusios dizaino linijos pabrėžia plokščią ir platų šio rodsterio priekį. Ksenono technologija papildyti dominuojantys dvigubi priekiniai žibintai atrodo lygiai taip pat įstabiai kaip ir išskirtinis šio BMW galas. Interjere daugybė stilingų akcentų, garantuojančių intuityvų naudojimą ir tikrą komfortą. Dėl erdvios bagažinės ir daugybės daiktų laikymo galimybių BMW Z4 puikiai tiks bet kokiems kasdieniams iššūkiams. Šio automobilio stogas nuleidžiamas, taigi jis tiks naudoti 365 dienas per metus.

Važiavimo dinamika.

Nuostabą keliantis pranašumas: kai reikia pademonstruoti savo stiprybes, BMW Z4 nesileidžia į jokius kompromisus. Pasirenkamoji adaptyvi M pakaba užtikrina tiesiog tobulą sukibimą su kelio danga ir įstabų komfortą. Važiavimo patirties kontrolė pritaiko važiuoklės nustatymus prie jūsų pageidaujamo važiavimo stiliaus – tam tereikės vos vieno mygtuko paspaudimo – BMW Z4 bus ir komfortiškas, ir sportiškas. Dėl septynių pavarų sportinės automatinės transmisijos su dviguba sankaba užtikrinama nepertraukiama akceleracija. Ir dinamiško važiavimo patirtis.

Pagalba vairuotojui.

Daugybė novatoriškų technologijų pagelbės skirtingose situacijose ir užtikrins aukščiausio lygio komfortą bei saugumą. Taigi, visą savo dėmesį galėsite sutelkti į svarbiausius dalykus gyvenime – jokių rūpesčių nekeliantį važiavimo malonumą.

250 KW.

Bekompromisė važiavimo dinamika: BMW Z4 modeliuose montuojami BMW TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininiai varikliai užtikrina įspūdingą galią, komfortiškai sklandų važiavimą ir įspūdingą tausumą.