KIEKVIENA AKIMIRKA SU ŠIUO BMW KUPINAS NUOSTABOS.

Jūsų poreikiams pritaikytas automobilis: specialiai BMW Z4 Roadster sukurti įrangos paketai ir priedai.

KIEKVIENA AKIMIRKA SU ŠIUO BMW KUPINAS NUOSTABOS.

Jūsų poreikiams pritaikytas automobilis: specialiai BMW Z4 Roadster sukurti įrangos paketai ir priedai.

BMW Z4 – charakteringas automobilis. Jo formos ir linijos sukuria eksterjerą, tiesiog spinduliuojantį klasikinę eleganciją ir įspūdingą sportiškumą. Su išskirtiniais įrangos paketais ir specialiai BMW Z4 pritaikytais įrangos sprendimais galima suteikti savo automobilio interjerui ir eksterjerui naujų akcentų ir patobulinti savo BMW Z4 išvaizdą.

KIEKVIENA AKIMIRKA SU ŠIUO BMW KUPINAS NUOSTABOS.Jūsų poreikiams pritaikytas automobilis: specialiai BMW Z4 Roadster sukurti įrangos paketai ir priedai.

BMW Z4 – charakteringas automobilis. Jo formos ir linijos sukuria eksterjerą, tiesiog spinduliuojantį klasikinę eleganciją ir įspūdingą sportiškumą. Su išskirtiniais įrangos paketais ir specialiai BMW Z4 pritaikytais įrangos sprendimais galima suteikti savo automobilio interjerui ir eksterjerui naujų akcentų ir patobulinti savo BMW Z4 išvaizdą.

DESIGN PURE FUSION PAKETAS.

Į šį įrangos paketą įeina aukštos kokybės puikiai suderinta spalvų ir medžiagų kombinacija. Išskirtinė Sparkling Brown rudos spalvos metaliko dažų apdaila nustato išskirtinį toną ir sukuria šilumos bei prabangos įspūdį. Jūsų pageidavimu, Design Pure Fusion gali būti suderintas su kitomis eksterjero spalvomis.
Dramblio kaulo baltos spalvos BMW Z4 Design Pure Fusion interjeras sukuria išskirtinius kontrastus ir apgaubia jus įmantria, kokybiška ir ypač minkšta Nappa oda. Be to, viršutinė prietaisų skydelio dalis ir durelių slenksčiai puošti juoda oda su rudomis siūlėmis, taigi BMW suteikiama elegancijos. Blizgios Fineline Brown rudos spalvos medžio interjero apdailos juostelės atrodo itin stilingai ir puikiai dera su išskirtine Saddle Brown Nappa oda dengta vidurine priekinės panelės dalimi. Į šį paketą taip pat įeina išskirtinės dramblio kaulo balta Nappa oda puoštos sportinės sėdynės su kontrastingomis rudomis siūlėmis. Šios sėdynės ne tik patrauks dėmesį, bet ir užtikrins puikią atramą bet kokiose situacijose.

DESIGN PURE TRACTION PAKETAS.

Išraiškingas. Ir galingas. Su Design Pure Traction BMW Z4 suteikiama dinamiško tobulumo. Rinktinės dizaino dalys puikiai dera prie rodsterio dizaino ir pabrėžia atletišką jo charakterį.

 • Eksterjeras

  Išskirtinė Valencia Orange* oranžinės spalvos dažų apdaila išsklaido bet kokias abejones: šis rodsteris išties neįtikėtinai sportiškas. Ir nepaisydamas jokių kompromisų tiesiog trokšta veržtis į priekį. Ši išskirtinė spalva tiksliai išryškina kėbulo karkaso linijas, o nuleidžiamas juodos spalvos kietas stogas prideda kontrastingumo. Be to, dėl šių linijų klasikinį rodsterio siluetą nesunku atpažinti net ir tuomet, kai jo stogas nuleistas. 19 colių iš penkių stipinų sudaryti double-spoke dizaino M lengvojo lydinio ratlankiai.

 • Interjeras

  Dviejų tonų derinys dominuoja ir automobilio viduje, taigi išryškinama BMW Z4 dinamika. Oranžinės spalvos Alcantara su juoda oda; juoda pianino apdaila puošti blizgūs paviršiai ir kontrastingos oda dengtą įrangą puošiančios oranžinės spalvos siūlės. Design Pure Traction paketą užbaigia ir sportinį šio paketo charakterį dar labiau pabrėžia trimačio modernaus įvaizdžio metalo tinklelio interjero apdaila.
  * Jei pageidaujama, galima rinktis ir iš daugiau spalvų.

M SPORTINIS PAKETAS.

Galinga išvaizda: M sportinis paketas (galima pasirinkti) suteikia jūsų BMW Z4 daugiau dinamikos.
18 colių star spoke dizaino M lengvojo lydinio ratlankiai ir 19 colių double spoke dizaino lengvojo lydinio ratlankiai bei išskirtinė Melburno raudono metaliko dažų apdaila išryškina nesenstantį estetišką BMW charakterį. Automobilio viduje integruotos sportinės sėdynės suteikia maksimalią šoninę atramą. Be to, laikydami rankose M odinį vairą pažabosite bet kokį kelio vingį. M sportinė pakaba ir M aerodinaminis paketas visuomet užtikrina tik patį atletiškiausią sukibimą su kelio danga.
Tobula simbiozė: suderinkite M sportinį paketą su Design Pure Traction ir mėgaukitės įspūdingu dinamikos ir išskirtinumo deriniu.

ORIGINALŪS BMW PRIEDAI.

Neprilygstamas važiavimo malonumas. Su daugybe į originalius BMW priedus įeinančių patrauklių produktų išryškinsite sportiškai elegantišką savo Z4 modelio charakterį ir visiškai pritaikysite šį BMW savo poreikiams – dar daugiau jūsų reikalavimus atitinkančio universalumo ir važiavimo patirties automobilyje.

 • Transportavimo sistemos

  Su automobilio gale montuojama fiksuojama laikiklio sistema galima saugiai ir patogiai transportuoti du įprastus dviračius arba e. dviračius. Laikiklį galima tvirtinti prie automobilio be jokių papildomų įrankių ir lengvai nulenkti, kai bagažinė pakraunama arba iškraunama. Dėl novatoriško šio laikiklio dizaino jį galima nesunkiai sulankstyti ir patogiai patalpinti į bagažinę.

 • Eksterjero įranga

  Elegantiškų akcentų taip pat suteikia Reflex Silver sidabro spalvos Star-spoke 276 lengvojo lydinio ratlankiai. 17 ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai pabrėžia estetišką BMW Z4 išvaizdą ir suteikia jums galimybę patirti unikalų važiavimo Roadster modeliu pojūtį – nuo pat pirmo akceleratoriaus pedalo spustelėjimo.
  Sportiška išvaizda: juodos spalvos priekinės grotelės suteikia BMW Z4 dar daugiau išskirtinumo. Dar daugiau dinamiškų akcentų šiam automobiliui sukuria anglies pluošto priekinis skirstiklis, tobulai papildantis šio automobilio dizainą.

 • Interjero įranga

  Mėgstami gėrimai – visuomet po ranka. Praktišką puodelio laikiklį iš originalių BMW priedų nesunku pritvirtinti prie centrinės konsolės. Be to, jame patogiai tilps net ir penkių litrų talpos butelis.
  Puristinis aliuminio pedalų dizainas suteikia BMW Z4 salonui sportiškumo, o neslystantys paviršiai – optimalaus sukibimo net ir ekstremaliai dinamiškose važiavimo situacijose.
  Grožis neturi būti trumpalaikis: visoms oro sąlygoms tinkantys kilimėliai iš originalių BMW priedų patikimai apsaugo elegantišką jūsų BMW Z4 interjerą nuo purvo ir drėgmės. Galėsite pasirinkti antracito spalvos dviejų dalių rinkinį.