PARODYKITE KELIĄ. IR VISI SEKS PASKUI.

BMW Z4 Roadster integruotos BMW ConnectedDrive paslaugos ir programėlės.

Komunikacija, informacija ir pramogos – su BMW ConnectedDrive paslaugomis ir programėlėmis patirsite visiškai naują mobilumo pojūtį.

CONNECTEDDRIVE PASLAUGOS.

BMW ConnectedDrive paslaugos ir programos suteiks jums naujausias komunikacijos, informacijos ir pramogų galimybes tiesiog būnant kelyje.
Į šias paslaugas įeina BMW Online, kuri suteikia prieigą prie naujausios lokalizuotos informacijos, tokios kaip orai, naujienos, elektroninė paieška ir biuro funkcijos. Taip pat galima sujungti individualias aukštos klasės paslaugas, kaip antai, vaizdo kameros, parkavimo informacija, kelionių ir viešbučių gidas.
Į šią funkciją taip pat įeina saugi ir neribota prieiga prie išmaniųjų telefonų programėlių, kaip antai, BMW Connected.

BMW MARŠRUTAI.

Nesvarbu, ar važiuojate vingiuotais pakrantės, ar pažintiniais keliais – savo BMW Z4 Roadster vos spustelėję mygtuką rasite daugybę įspūdingų Europos valstybių maršrutų iš BMW ConnectedDrive.
Būdamas BMW Online naudotoju turite nemokamą prieigą prie visų šių maršrutų adresu www.bmw.com/routes. Be to, visus juos galite persikelti į savo navigacijos sistemą. Navigacijos sistema veikia kaip kelionės vadovas: padeda jums nuvykti iš vietos vietos į kitą, teikia tekstinę informaciją ir vaizdinius pranešimus. Su BMW ConnectedDrive visuomet užtikrinama, kad tokie duomenys yra nauji. Be jokios abejonės, naudodami savo kompiuterį ir Google Maps galite susiplanuoti savo asmeninį maršrutą ir persikelti tiesiai į BMW Z4 Roadster.

ASISTENTO PASLAUGOS.

ASISTENTO PASLAUGOS.

Su BMW ConnectedDrive asistento paslaugomis galėsite mėgautis išskirtinėmis paslaugomis. Vos vieno mygtuko paspaudimo pakaks, kad būtumėte sujungtas su BMW skambučių centro agentu, kuris taps tikru jūsų asmeniniu asistentu kelyje.
Nesvarbu, ar ieškote norimo restorano, artimiausio bankomato ar visą parą veikiančios vaistinės – prireikus, BMW skambučių centro agentas persiųs reikiamą adresą tiesiai į Jūsų navigacijos sistemą. Asistentas netgi gali rezervuoti jums staliuką restorane ar užsakyti viešbučio kambarį. Asistento paslaugos veikia nepriklausomai nuo jūsų mobiliojo telefono. Be to, jas naudoti galėsite tiek savo valstybėje, tiek ir užsienyje. Kiaurą parą, septynias dienas per savaitę ir be jokio papildomo mokesčio. Šiai funkcijai naudoti reikalingos ConnectedDrive paslaugos.

REALIU LAIKU GAUNAMA EISMO INFORMACIJA.

Be jau turimų duomenų, novatoriškos paslaugos iš BMW ConnectedDrive taip pat naudoja informaciją iš viešųjų eismo duomenų ir anoniminių iš mobiliųjų telefonų, gautų judėjimo profilių mobiliojo ryšio tinkle – taip nuolatos apskaičiuojama naujausia eismo informacija realiu laiku. Taigi, su šia BMW Z4 funkcija visuomet laiku galėsite reaguoti į susidariusias situacijas kelyje.
Vos tik navigacijos sistema nustato problemą, visi svarbiausi duomenys iškart pateikiami jūsų automobilio valdymo ekrane. Pavyzdžiui, jame matysite, kur 500 m atstumu yra susidariusi automobilių vora. Be to, sistema, atsižvelgdama į eismo situaciją, apskaičiuoja galimą vėlavimą iki kelionės tikslo.
Aukštos kokybės informacija gaunama ne tik dėl realiu laiku perduodamos informacijos, bet ir vadovaujantis į sistemą įrašytais duomenimis apie kelių tinklą. Be greitkelių informacijos į realiu laiku gaunamą eismo informaciją taip pat įeina visi svarbiausi miestų, miestelių ir šalutinių kelių duomenys.
Paslauga galima naudotis tik kartu su pasirenkamosiomis ConnectedDrive paslaugomis.

AUPEO! ASMENINIS INTERNETO RADIJAS.

Su Aupeo! Programėle galėsite klausytis savo norimos muzikos: interneto radijas suteikia jums prieigą prie 120 skirtingų žanrų radijo stočių ir pritaiko muziką prie jūsų asmeninio muzikinio skonio. BMW Z4 – konkrečiai jums pritaikyta muzikinė patirtis.
Naudokite specialiosios įrangos programėles, iPhone, nemokamą AUPEO! Asmeninio radijo programėlę ir tiesiog klausykitės savo mėgiamos muzikos. Reguliuojamas interneto radijas pritaikys muziką prie jūsų skonio. Šiandien galite pasirinkti muzikos kūrinius iš daugiau nei vieno milijono 120 skirtingų žanrų dainų. Valdymo ekrane esančiais mygtukais „Patinka“ ir „Blokuoti“ savo muzikinį skonį galima koreguoti. Paspaudus „Patinka“ tokia informacija registruojama, taigi AUPEO! papildo jūsų grojaraštį panašiomis dainomis. Spustelėjus mygtuką „Blokuoti“ konkretus muzikos kūrinys per AUPEO! daugiau nebebus leidžiamas. Taigi, neilgai trukus klausysitės tik savo mėgstamų dainų. AUPEO!, lygiai kaip ir BMW Connected, Apple programėlių parduotuvėje galima įsigyti nemokamai.
BMW programėlės suderinamos su iPhone 3GS ir iPhone 4S. Joms būtina pasirenkamoji įranga ConnectedDrive ir navigacijos sistema Professional.

BMW CONNECTED PROGRAMĖLĖ.

Su programėlėmis ir BMW ConnectedDrive visuomet būsite prisijungęs prie interneto tinklo: nuo šiol taip pat galite mėgautis programėlėmis savo iPhone net ir kelyje. Tiesiog prijunkite savo iPhone prie BMW Z4 Roadster per prijungiamąjį „snap-in“ adapterį arba originalų Apple laidą ir ieškokite programėlių naudodami iDrive valdiklį.

Nemokama BMW sukurta programėlė BMW Connected suteikia galimybę naršyti, Twitter arba kalendoriaus įrašuose per automobilyje integruotą valdymo ekraną – su nauja funkcija „Naujienos“ galite gauti naujienų atnaujinimus iš viso pasaulio tiesiog kelyje – per iš anksto nustatytus RSS sklaidos kanalus arba pasirinktus mėgstamus šaltinius. Wiki Local suteikia informacijos apie dabartinę jūsų buvimo vietą, kelionės tikslą arba pasirinktą adresą. Informacija rodoma valdymo ekrane arba perskaitoma naudojant tartuvės funkciją.

Paskutiniosios mylios funkcija ir automobilio ieškiklis gali nuvesti iki jūsų BMW navigacijos sistemoje nustatytų kelionės tikslų – net ir tuomet, kai nesate savo automobilyje – ir padėti rasti kelią atgal. BMW Connected programėlė reguliariai atnaujinama. Tikėtina, kad greitu metu savo automobilyje taip pat galėsite naudoti ir kitas „BMW Apps ready“ programėles, pvz., AUPEO!.

Paslauga galima naudotis tik kartu su pasirenkamosiomis ConnectedDrive paslaugomis.