NORAS VERŽTIS Į PRIEKĮ.

BMW Z4 – manevringumas ir važiavimo dinamika.

Nuostabą keliantis pranašumas: kai reikia pademonstruoti savo stiprybes, BMW Z4 nesileidžia į jokius kompromisus. Pasirenkamoji adaptyvi M pakaba užtikrina tiesiog tobulą sukibimą su kelio danga ir įstabų komfortą. Važiavimo patirties kontrolė pritaiko važiuoklės nustatymus prie jūsų pageidaujamo važiavimo stiliaus – tam tereikės vos vieno mygtuko paspaudimo – BMW Z4 bus ir komfortiškas, ir sportiškas. Dėl septynių pavarų sportinės automatinės transmisijos su dviguba sankaba užtikrinama nepertraukiama akceleracija. Ir dinamiško važiavimo patirtis.

7 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC SU DVIGUBA SANKABA.

Septynios pavaros, dvi sankabos ir nepertraukiama akceleracija. BMW Z4 montuojama 7 pavarų transmisija Steptronic Sport padės jums stabiliai veržtis į priekį. Dvi sankabos akimirksniu įjungia vieną iš dviejų važiuoklės sistemų, taigi nepajusite jokio, net ir menkiausio kratymo ar galios pertrūkio.

  • Transmisija su dviguba sankaba

    Vis dėlto, dinamišką važiavimą apibūdina ne tik galia – ji taip pat turi būti efektyviai perduodama ir kelio dangai. Su 7 pavarų sportine transmisija Steptronic ir dviguba sankaba nė sekundei nešvaistysite galios. Lyginės ir nelyginės pavaros paskirstomos dviems skirtingas sankabas turinčioms sistemos. Kai viena pavara atjungiama, iškart įjungiama kita. Taip pavaros perjungiamos rečiau, bet tiksliau. Jokio kratymo, jokio galios pertrūkio.

  • Pavarų perjungimo svirtelės

    Be to, su pavarų perjungimo svirtelėmis pavaras galėsite jungti laikydamas rankas ant vairo. Jei pavarų perjunginėti nenorite, su 7 pavarų sportine transmisija Steptronic visuomet važiuosite reikiama pavara, taigi sutaupysite degalų. Tokiu būdu galėsite mėgautis įspūdinga važiavimo dinamika, sutaupyti degalų ir važiuoti itin sportiškai.
    * Galima pasirinkti BMW Z4 sDrive35i, standartiškai montuojama BMW Z4 sDrive35is

ADAPTIVE M SUSPENSION.

Su adaptyvia M pakaba (galima pasirinkti), prireikus sportiniai BMW Z4 nustatymai gali būti padidinti, o automobilio komfortas išlieka toks pats.
Dėl 10 mm žemesnės važiuoklės padidinamas automobilio manevringumas. Naudodamas važiavimo patirties jungiklį vairuotojas gali pasirinkti sportišką arba komfortišką važiavimą. Kelionės metu jutikliai nuolatos fiksuoja duomenis ir kontroliuoja adaptyvios M pakabos amortizatorių vožtuvus pagal važiavimo situaciją ir kelio profilį. Tokie nustatymai keičiami kiekvienam ratui atskirai, taigi optimalus sukibimas su kelio danga visuomet garantuotas.

SPORTINIS REŽIMAS.

Pasirinkimas jūsų rankose... Kai važiavimo patirties kontrolės sistemoje pasirenkamas sportinis režimas, jūsų BMW Z4 variklis ir važiavimo dinamika reaguoja į pokyčius dar tiksliau, taigi ženkliai sustiprinamas sportinis važiavimo stilius.
Sportinis režimas aktyvuojamas per centrinėje konsolėje integruotą važiavimo patirties jungiklį (montuojamas standartiškai). Lyginant su standartiniais nustatymais, šis režimas, pasitelkdamas išankstinius nustatymus ir pasirinktą įrangą, lemia žymiai sportiškesnius važiuoklės ir pakabos nustatymus. Be to, užtikrinamas daug greitesnis variklio atsakas. Kartu su transmisija Steptronic pavarų perjungimas įgis daug sportiškesnį charakterį. Be to, su adaptyvia M pakaba pasirenkami ir daug atletiškesni važiuoklės nustatymai. Jei aktyvuojamas kintantis sportinis vairavimas, vairo stiprintuvo veikimas sumažinamas, taigi vairo valdymas tampa dar labiau tiesioginis.