THE NEW

BMW VISION NEUE KLASSE.

NAUJOJI ELEKTRINIO MOBILUMO ERA.

ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE SUSIPAŽINSITE SU BMW VISION NEUE KLASSE

0:00
0:00 /  0:00

PAGRINDINIAI BMW VISION NEUE KLASSE AKCENTAI.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 interjeras BMW Panoramic Vision skaitmeninis ekranas BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION SKAITMENINIS EKRANAS

PRAPLEČIA JŪSŲ AKIRATĮ.

BMW Panoramic Vision skaitmeninis ekranas, 3D projekcinis ekranas, centre integruotas daugiafunkcis vairas ‒ tai neatsiejama naujausios BMW iDrive kartos dalis. Informacija jums pateikiama per visą priekinio stiklo plotį. Nesvarbu, ar norėtumėt sužinoti su vairavimu susijusią informaciją, mėgautis informacijos ir pramogų sistema ar peržiūrėti centrinio ekrano informaciją.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 eksterjeras 4/5 vaizdas iš šono, prie sienos parkuojamo automobilio vaizdas su moterimi

DIZAINAS

ĮSTABUS DAR NEREGĖTAS DIZAINAS.

BMW Vision Neue Klasse – sportiškasis sedanas. Aiškus, elegantiškas ir laikui nepavaldus dizainas. Platūs paviršiai, išraiškingos linijos, neperkrautas interjeras. Dar daugiau šiai serijai būdingų privalumų, kaip antai, skaitmeninis interaktyvus paviršius, kurį sudaro priekinės grotelės ir priekiniai žibintai arba dar didesni langai, pro kuriuos interjerą užlieja dienos šviesa.

BMW Vision Neue Klasse 2/3 koncepcinis automobilis 2023 eksterjeras 2/3 vaizdas iš šono, mišku važiuojantis automobilis

TVARUMAS

NESIBAIGIANTIS DŽIAUGSMAS. ŠIANDIEN IR VISADA.

Tikrasis vairavimo malonumas prasideda jau šiandien ir yra orientuotas į ateitį. Dėl išteklius tausojančios gamybos, didesnio antrinių žaliavų panaudojimo ir itin efektyvios visiškai elektrinės pavaros BMW Neue Klasse ženkliai sumažino CO₂ pėdsaką automobilių kūrimo, gamybos, naudojimo ir perdirbimo etapuose.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW I Vision Circular, asortimentas, šeimos vaizdas eksterjeras, parkingas

ELEKTRINIS. SKAITMENINIS. ŽIEDINIS.

BMW Vision Neue Klasse gerokai lenkia dabartį. Tai šuolis į naują technologijų amžių. Čia susilieja moderniausios technologijos ir nepamirštama vairavimo patirtis.

BMW Vision Neue Klasse koncepcinis automobilis 2023 eksterjero vaizdas iš šono, prie sienos parkuojamo automobilio vaizdas iš priekio, su trimis asmenimis

BMW NEUE KLASSE – VISUOMET VISKAS, KAS NAUJAUSIA.

Vizija - tai dar tik pradžia. Pasinerkite į naująją mobilumo erą su BMW Neue Klasse – užsiregistruokite ir gaukite naujausią informaciją.