BMW TVARUMAS

BMW AUTOMOBILIO PĖDSAKAS.

INTRO

POKYČIAI PRASIDEDA NUO SKAIDRUMO

Kaip galiu sužinoti apie savo būsimo automobilio ekologinį pėdsaką? Jums padės mūsų sukurtas įrankis BMW Vehicle Footprint (liet. BMW automobilio pėdsakas). Visapusišką požiūrį suformuoti padės keturi pagrindiniai tvarumo kriterijai ir išplėstinis Vokietijos techninės apžiūros agentūros patvirtintas gyvavimo ciklo įvertinimas. Aišku ir skaidru. Padėsime jums priimti pagrįstą sprendimą.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas poveikis klimatui

POVEIKIS KLIMATUI

Nuo A iki Z.

EMISIJA VISO GYVAVIMO CIKLO METU.

BMW Group savanoriškai įsipareigojo laikytis Paryžiaus klimato susitarimu nustatyto 1,5 laipsnio Celsijaus tikslo. Mūsų gaminamų automobilių ekologinį pėdsaką išreiškiame anglies dvideginio ekvivalentu CO2e. Šis kintamas dydis leidžia standartizuoti tokių įvairių šiltnamio efektą sukeliančių dujų kaip metanas poveikio klimatui vertinimą. Mes nuolatos siekiame mažinti šį poveikį dar prieš BMW automobiliams paliekant mūsų gamyklas, taip pat ir pasibaigus jų eksploatavimo laikui.

BMW tvarumas 2023 vėjo energija

Žalioji galia.

Nuo šiol dar daugiau energijos iš atsinaujinančių šaltinių tiekimo grandinėje, gamyboje ir BMW įkrovimo tinkle. Vadovaudamasi žiediškumo principu BMW Group jau gauna elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių iš savo tarptautinių energijos tiekėjų. Mūsų tiekėjai taip pat vis dažniau vadovaujasi šiuo požiūriu savo gamyboje.

BMW tvarumas 2023 saulės energija

Žiedinė ekonomika.

Išteklių išsaugojimas ir siekis medžiagas apyvartoje išlaikyti kuo ilgiau. Gamyboje vadovaujamės žiedinės ekonomikos principu. Iš esmės tai reiškia didesnio detalių ir medžiagų kiekio perdirbimą ir mažesnį žaliavų sunaudojimą.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas efektyvumas

EFEKTYVUMAS

PASIEKTI DAUGIAU SU MAŽIAU.

DAR MAŽESNĖS SĄNAUDOS IR DIDESNIS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

Efektyvumas – tai minimaliomis pastangomis pasiektas maksimalus poveikis. Jau ne viena mūsų automobilių karta buvo pagaminta laikantis BMW tvarumo strategijos, kurios pagrindas – BMW EfficientDynamics koncepcija. Pažangūs sprendimai dar didesnį vairavimo malonumą leido suderinti su mažesnėmis sąnaudomis ir didesniu nuvažiuojamu atstumu.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas efektyvi gamyba

SUKURTAS MAKSIMALIAM EFEKTYVUMUI

Tvirto plieno ir aliuminio durelių, įskaitant bagažinės dureles, derinio rezultatas – mažesnis svoris. Aerodinaminiai ratlankiai, oro įleidimo sklendžių valdymo sistema ir mažesnis pasipriešinimas orui. Išmanioji šildymo valdymo technologija leidžia sumažinti energijos sąnaudas. BMW automobiliai yra gaminami taip, kad būtų užtikrintas ne tik vairavimo malonumas, bet ir mažesnės sąnaudos ir didesnis nuvažiuojamas atstumas.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas My BMW programėlė

EFEKTYVUS VAIRAVIMAS SU MY BMW PROGRAMĖLE.

My BMW programėlėje rasite praktiškų patarimų ir idėjų, padėsiančių pagerinti asmeninį vairavimo efektyvumą, be to, čia galėsite peržiūrėti savo sąnaudų istoriją ir ją palyginti su panašių bendruomenės automobilių sąnaudomis. Praktiškos programėlėje pateikiamos idėjos leis optimizuoti energijos sąnaudas, todėl galėsite važiuoti dar taupiau. ir tuo pačiu mėgautis visais vairavimo malonumais.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas žiedinė ekonomika

ŽIEDINĖ EKONOMIKA

RE:THINK, RE:DUCE, RE:USE, RE:CYCLE.

IŠTEKLIŲ TAUSOJIMAS PERDIRBANT MEDŽIAGAS.

Mūsų tikslas – išsaugoti natūralias žaliavas ir užtikrinti kaip galima ilgesnį aukštos kokybės medžiagų eksploatavimo laiką. Todėl, gamindami aukštos įtampos baterijas arba plastiką, naudojame tokias perdirbtas žaliavas kaip antrinis aliuminis. BMW pirmenybės teikimas antrinėms žaliavoms leis palaipsniui padidinti gamyboje naudojamų perdirbtų ir pakartotinai naudotinų medžiagų kiekį iki 50%. Be to, projektuodami automobilius, siekiame, kad pasibaigus eksploatavimo laikui, jų išmontavimas ir pakartotinis panaudojimas būtų kuo paprastesnis.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas tiekimo grandinė

TIEKIMO GRANDINĖ

PAGARBA ŽMOGUI IR GAMTAI.

APLINKOSAUGINIAI IR SOCIALINIAI REIKALAVIMAI TIEKIMO GRANDINĖJE.

Atsakomybė reiškia skrupulingą dėmesį detalėms. Būtent todėl mes tiksliai žinome, iš ko yra pagaminti mūsų automobiliai. Dar daugiau – mes ypatingai atidžiai kontroliuojame savo žaliavų tiekimo grandines. Taip prisidedame prie pagarbos žmogaus teisėms ir laikomės visų aplinkosauginių reikalavimų.

TVARAUS MOBILUMO PRADININKAI.

BMW tvarumas 2023 Neue Klasse

NEUE KLASSE: MŪSŲ VIZIJA – TVARUMAS

Atraskite ateities inovacijas šiandien. Neue Klasse – tai jūsų bilietas į žiedinės ekonomikos principais grįstą skaitmeninę ir visiškai elektrinę ateitį. Naujieji mūsų automobiliai sužavės tobula išgryninto vairavimo malonumo ir didžiausio efektyvumo derme. Kai įmanoma, gamybos procesų metu siekiame išsaugoti išteklius ir naudoti perdirbtas medžiagas.

BMW tvarumas 2023 automobilio pėdsakas G60 tvarumas BMW i5 ir 5 serijos sedanas

NAUJOSIOS BMW 5 SERIJOS TVARUMAS.

Koks yra visiškai elektrinio BMW i5 ekologinis pėdsakas? Kokios yra naujojo BMW 5 serijos sedano gyvavimo ciklo vertinimo išvados? Pasinaudokite BMW Vehicle Footprint įrankiu ir sužinokite daugiau.