VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+

Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

VAŽIAVIMO MALONUMAS+Naujieji BMW 4 serijos modeliai.

Jaudinanti važiavimo patirtis: Naujieji BMW 4 serijos modeliai yra kvapą užimančio atletiškumo, dinamiško dizaino ir išskirtinio komforto derinys, nepaliksiantis abejingų.

Read more

NAUJOJI BMW 4 SERIJA – SPORTIŠKAS ĮSPŪDIS.

BMW 4 serijos modelių priekis dabar dar įstabesnio dizaino. Pritrenkiančios dvigubų juostelių radiatoriaus grotelės ir jų šonuose įrengti naujo dizaino LED žibintai pabrėžia energingą atletiškumą. Tvirtas buferis su išsikišančiomis oro įleidimo angomis ir integruotais priešrūkiniais LED žibintais dinamišką išvaizdą pakelia į naują lygmenį.
Read more

IŠSKIRTINIS GALAS.

Šio BMW galas toks pat įspūdingas kaip ir priekis: naujieji BMW 4 serijos modeliai pasižymi solidžiai ryžtinga išvaizda, kurią pabrėžia tvirtas buferis su integruotais išmetimo vamzdžiais. Naujo dizaino galiniai LED žibintai net ir nešviesdami patraukliai pabrėžia kėbulo plotį ir akcentuoja dinamišką dizaino charakterį.
Read more

ELEGANTIŠKA ATMOSFERA.

BMW 4 serijos modelių interjere susilieja sportiškai elegantiška aplinka ir aukščiausios klasės komfortas. Visi valdikliai orientuoti į vairuotoją. Itin ergonomiškos sėdynės garantuoja aukščiausios kokybės sėdėjimo komfortą. Kokybiška oda, patrauklios interjero apdailos juostelės, itin aukštos kokybės medis ar aliuminis – šios rinktinės medžiagos suteikia rafinuotumo ir dar labiau pabrėžia sportinį interjero charakterį.
Read more

DINAMIŠKAS+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS COUPÉ.

DINAMIŠKAS+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS COUPÉ.

Atletiška išvaizda byloja apie grynai sportiškas savybes: naujojo BMW 4 serijos Coupé žemas masės centras, puikus ašių apkrovos paskirstymas ir galingi bei efektyvūs varikliai suteikia unikalų važiavimo jausmą. Kartu su savo išskirtine įranga Coupé turi tiksliai tai, ko reikia aplinkinių dėmesiui patraukti. Dinamiškas. Sportiškas. Galingas.

Read more

LAISVĖ+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS.

LAISVĖ+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS KABRIOLETAS.

Pavergia širdis akimirksniu: Naujasis BMW 4 serijos Kabrioletas sujungia jaudinantį sportiškumą su stilinga elegancija. Nulenkiamas kietas stogas leidžia maksimaliai pajusti kabrioleto privalumus ir unikalius važiavimo potyrius ištisus metus. Patogus interjeras ir įvairiausios novatoriškos technologijos aktyviam gyvenimo stiliui užbaigia sėkmingą bendrą koncepciją. Jūsų laukia išties unikali ir intensyvi važiavimo patirtis.

Read more

ELEGANCIJA+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS GRAN COUPÉ.

ELEGANCIJA+

NAUJASIS BMW 4 SERIJOS GRAN COUPÉ.

Sportiška elegancija išbaigta iki tobulybės: Naujasis BMW 4 serijos Gran Coupé sujungia kerinčią išvaizdą, didelį talpumą ir tipinę BMW galią su išmaniomis funkcijomis. Jis pasižymi įspūdingai didele erdve viršuje ir ties kojomis, suderintais dizaino elementais ir ypač manevringu valdymu. Tobulas dinamiškumo, stiliaus ir komforto derinys.

Read more

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJOS.

 • BMW 440i Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7–7,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 179–172

  BMW 430i Kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,0–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 162–154

  BMW 440i Gran Coupé:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,8–6,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 159–154

  Skaičiai skliausteliuose atspindi automobilio su septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic duomenis.

  Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

  Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti bet kuriame salone arba adresu: Deutche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija arba.

  Reikšmės netaikomos vienam automobiliui ir nesudaro pasiūlymo dalies. Jos skirtos palyginti skirtingų tipų transporto priemones. Į degalų ar kitų energijos šaltinių gamybos ir teikimo metu sukurtą CO2 emisiją neatsižvelgiama, kai nustatomos CO2 emisijos reikšmės pagal direktyvą 1999/94/EB.