LAUKINĖ PRIGIMTIS.

Naujausias BMW Z4 konceptas.

LAUKINĖ PRIGIMTIS.

Naujausias BMW Z4 konceptas.

LAUKINĖ PRIGIMTIS.Naujausias BMW Z4 konceptas.

Absoliuti laisvė ir neribotas važiavimo malonumas: naujausias BMW Z4 konceptas laužo standartus ir sukuria naują atvirumo ir aiškumo lygmenį. Keliui sutvertas rodsteris, kurio dizainas spinduliuoja galią ir atletiškumą iš kur bepažiūrėtumėt. Jis nepripažįsta jokių ribų, jame bet kokia kelionė virsta į nevaržomą džiaugsmą.

IŠSIRINK SAVO SPALVĄ.

Šiame rodsteryje nėra vietos formalumams. Naujausias BMW Z4 konceptas atsikrato status quo ir važiavimo džiaugsmą paverčia naujuoju požiūriu į gyvenimą. Energetic Orange dažų apdaila išorėje efektingai išryškina tvirtas linijas ir neleidžia nuo šio rodsterio atitraukti akių. Iš pirmo žvilgsnio įtrauktas priekis ir prie kelio prigludęs kėbulas liudija apie traukos jėgą ir sportiškumo ambicijas. Automobilis tarytum susilieja su asfaltu ir yra pasirengęs atrasti naujus horizontus. Visada su vieninteliu tikslu: grynu važiavimo malonumu.

“BMW Z4 konceptas: absoliuti laisvė ant keturių ratų.”
Adrian van Hooydonk, BMW dizaino grupės pirmasis vicepirmininkas

ABSOLIUTUS VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujausias BMW Z4 konceptas yra tiesiog nesutramdomas. Šis rodsteris pasižymi stipriu charakteriu, pritrenkiančiu eksterjeru ir pasitikėjimu trykštančia laikysena. Kiekviena detalė spinduliuoja atletiškumą ir laisvės troškimą. Didelės oro įleidimo angos priekyje ir aiškiai apibrėžtos oro išėjimo angos variklio dangčio priekyje prašyte prašosi greičio ir oro srauto. To paties trokšta ir žemai įrengtos radiatoriaus grotelės, kurios savo korio formos struktūra ir naujais tinkliniais intarpais alsuoja išskirtiniu sportiškumu. Naujausias BMW Z4 konceptas - aiškiai išreikštas nepriklausomybės siekis.

IŠLAISVINK EMOCIJAS.

Naujausio BMW Z4 koncepto viduje minimalizmas persipina su ekscentriškumu. Nėra nieko perteklinio, niekas neblaško dėmesio. Viskas orientuota į vairuotoją ir gryną važiavimo patirtį. Šį jausmą sustiprina dvispalvis sportinių sėdynių dizainas: vairuotojo sėdynė iš lygios juodos odos skleidžia atletiškumą, o keleivio sėdynės oranžinė Nubuck oda perteikia džiaugsmą būti vežamam. Šie du odos variantai puikiai dera su chromuotais interjero elementais. Visa tai, kartu su bestogiu dizainu, kuria dinamišką begalinės erdvės pojūtį, perteikiantį jums du esminius dalykus: kelią ir naujus horizontus.

„Kiekviena BMW Z4 koncepto detalė perteikia naują BMW dizaino kalbą.”
Adrian van Hooydonk, BMW dizaino grupės pirmasis vicepirmininkas

BERIBIS VAIRAVIMO MALONUMAS.

BERIBIS VAIRAVIMO MALONUMAS.