MANO MĖGSTAMIAUSIA VIETA.

BMW Vision iNEXT.

MANO MĖGSTAMIAUSIA VIETA.BMW Vision iNEXT.

Neišdildomi vairavimo potyriai – vairuojant BMW Vision iNEXT. Tai automobilis, kuriuo vairuotojai neabejodami pasitiki ir kuriame gali atsipalaiduoti bei mėgautis kelione važiuodami bet kokiu keliu. Turintis vien tik elektros įrangą, daug automatikos ir puikias ryšio sistemas, BMW Vision iNEXT užtikrina aukščiausio lygio vairavimo malonumą. Iš esmės buvo pakeista autonominio vairavimo sistema ir netgi interjeras. Atsirado daugiau inovacijų ir estetikos. Čia galite mėgautis laisvės pojūčiu ir rinktis, kaip leisti laiką. BMW įgyvendina ateities vairavimo viziją, kuri jūsų kelionę paverčia malonia patirtimi.

Skaityti daugiau

4 ATEITIES PRANEŠIMAI

  • 01 Individualus mobilumas – koncentruotas į žmogų
  • 02 Mano mėgstamiausia erdvė, kurianti naują gyvenimo kokybę
  • 03 Elektrinis, automatizuotas ir su nepriekaištingu ryšiu
  • 04 Shy Tech – intuityvi technologija, kuri viską apgalvoja

ČIA GERA BŪTI.

Nauja interjero koncepcija: BMW Vision iNEXT atsisveikina su įprastomis mobilaus gyvenimo kokybės interpretacijomis. Vilioja patrauklus interjeras, papuoštas vertingų rūšių medienos apdaila, nuostabiai derantis su rankų darbo žakardiniu audiniu ir „Alcantara“ oda, kurios švytinti „Purus Rosé“ spalva tobulai papildo baldus primenančius atviro stiliaus interjero elementus. Ypatingas akcentas – tarsi ore pakibęs kavos staliukas. Dailus paviršius, papuoštas natūralios medienos raštu ir žakardiniu audiniu, pritvirtintas prie apšviestos stiklinės atramos galinėje keleivių erdvėje papildo atpalaiduojančią atmosferą.

Modern take on tradition

ĮKŪNIJANTIS VIZIJĄ.

Vos pažvelgę į BMW Vision iNEXT suprasite – jis pralenkė laiką. Platūs paviršiai, tikslios linijos ir mėlynos spalvos akcentai sudaro tobulai išbaigtą automobilio įspūdį. Santūri dizaino kalba įspūdingai kontrastuoja su rafinuota dažų apdaila ir krintančiomis į akį detalėmis: „Liquid Greyrose Copper“ eksterjero atspalviai keičiasi nuo šilto vario iki tamsiai rožinio, sukurdami dinamiško judesio įspūdį net ir tada, kai automobilis stovi. Priekinis stiklas susilieja su dideliu panoraminiu stogu, todėl automobilio korpusas atrodo neįtikėtinai lengvas, o iš vidaus atsiveria neįprastai platus vaizdas. Didelės, tarpusavyje sujungtos inksto formos priekinės grotelės, ikoniški šoninių langų grafiniai elementai ir mėlynos spalvos akcentai liudija apie BMW i genus.

NUO AUKŠTŲJŲ PRIE NEMATOMŲ TECHNOLOGIJŲ.

Pažangiausios technologijos BMW Vision iNEXT automobilyje.

Praktiškai nematomos – bet visada veikia. Iš pirmo žvilgsnio tik vairuotojo erdvėje yra ekranų: daugiau niekur nematyti nei ekranų, nei mygtukų. Ateityje dėmesio centre bus ne technologijos, o žmonės. Kai mediena ar audiniu padengtus paviršius galima valdyti gestais ar balsu, skaitmeninės technologijos tampa pastebimos tik tada, kai vairuotojas ar keleivis nori jomis pasinaudoti. Tai išmanusis žingsnis į ateitį.

Skaityti daugiau

Išmaniosios medžiagos.

BMW Vision iNEXT gali iš jūsų pirštų galiukų suprasti, ko jums reikia. Važiuojant „Boost“ režimu, prietaisų skydelį galima valdyti jutikliniu režimu. Važiuojant „Ease“ režimu, valdoma per baldą primenančios centrinės konsolės medinį paviršių. Kaip fantastiniame filme po kiekvienos komandos paskui pirštą seka šviesos taškai – tai tarsi vizualus grįžtamasis ryšys. Galinėje keleivių erdvėje palietus pirštu žakardinį audinį, šis taip pat atgyja, po juo užsidega LED lemputės, kai gestais pasirenkamas muzikos kūrinys. Nematomos technologijos netikėtus paviršius akimirksniu paverčia įspūdingomis naudotojo sąsajomis.

Skaityti daugiau

Išmanusis asmeninis asistentas (Intelligent Personal Assistant).

Visada šalia: balsu valdomas asmeninis asistentas (Intelligent Personal Assistant) jūsų paslaugoms kad ir kur benuvyktumėt. Pažangiausia technologija žino visas automobilio galimybes ir interaktyviu režimu pateikia jums patarimus. Tuo pat metu ji pamažu mokosi iš jūsų ir prisitaiko prie jūsų elgesio. Išmanusis asmeninis asistentas yra glaudžiai sujungtas su BMW skaitmenine ekosistema, todėl vairuotojai gali valdyti savo išmaniųjų namų sistemas. Ateityje vairuotojai itin harmoningai bendradarbiaus su savo automobiliais.

Skaityti daugiau

„Intelligent Beam“ technologija.

Žvilgsnis į ateitį: „Intelligent Beam“ technologija automobilyje BMW Vision iNEXT yra pažangiausia šiuolaikinio ekrano versija. Ji sukuria interjere interaktyvius vaizdo paviršius. Ši technologija netrukus turėtų pakeisti standartinius ekranus. Išmanioji šviesa atpažįsta objektus ir seka paskui juos. Pavyzdžiui, atspausdintoje knygoje tekstą galima papildyti paveikslėliais, judančiais objektais ir interaktyviąja grafika – visa tai valdoma paliečiant pirštu. Dinaminis projekcijų žymėjimas užtikrina, kad turinys visada rodomas teisingai net ir tada, kai paviršius juda.

Skaityti daugiau

PAJUSKITE SKIRTUMĄ.

“Ease” ir “Boost” vairavimo režimai BMW Vision iNEXT automobilyje.

Thanks to the innovative BMW Personal CoPilot technology, when you sit inside the BMW Vision iNEXT, you can decide whether you want to drive or let autonomous driving take the wheel. In the “Boost” mode, you take the wheel. “Ease” mode, on the other hand, lets your BMW Vision iNEXT handle the roads with highly automated driving. The interior changes by voice command or by touching the BMW logo on the steering wheel. It moves back to provide more room and the pedals sink in to create a flat surface on the floor. The driver and front passenger can then turn to face the other passengers in the back. In addition, the displays will provide informative details about the immediate surroundings.

LENKTYNIAUJANTIS SU ATEITIMI.

Daugybės vizijų vaisius: BMW Vision iNEXT ateina iš svajonių pasaulio, tapęs visai nauju automobiliu, kuriame futuristinės technologijos harmoningai kuria šiuolaikišką gyvenamąją erdvę. Dizainas buvo kuriamas vidinės konkurencijos aplinkoje. BMW dizaineriai lenktyniavo kurdami ranka braižomus eskizus ir vizualizacijas. Per daugelį etapų buvo atrenkami geriausi projektai, kol galiausiai laimėjo vienas, kuris buvo įgyvendintas. Nuo idėjų etapo iki galutinio koncepcinio automobilio darbuotasi 18 mėnesių. Pasak BMW Group Design vyresniojo viseprezidento Adrian von Hooydonk, „BMW i egzistuoja tam, kad kurtų kūrybiškas, pažangias idėjas, kurios visiškai pakeis mūsų sampratą apie mobilumą. BMW Vision iNEXT žymi dar vieną žingsnį šiame transformacijos kelyje parodydamas, kaip išmanesni automobiliai gali padaryti mūsų gyvenimą lengvesnį ir gražesnį.“